22 şubat A1 ankara sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ilk
    Katılımcı

Arkadaşlar günlerdir beklediğim sınava bugün sabah 9'da girdim herşey gayet güzeldi,herkes gibi heyecan vardı bende ama bekledıgımdende sakin geçti ben asla cevap veremem asla aklıma gelmez heyecandan dilim tutulur diyenlerdenim.  :) :)

dinleme bölümü gerçekten yanıltma ve hızlı konsuyorlar çok iyi karar vermek lazım
    okuma anlamada ise aslında çok mantıksal istenilenler ve seçenekler apaçık ortada.
    mektup bölümünde. almanca kursuna gidemiyorsunuz neden gidemediğinizi ? öğretmenınıze ev ödevlerinin ne oldugu için bilgi isteyin kısaa ve özdü.
    konuşma bölümünde karşınızdaki arkadaşlar çok önemli ne kadar seri ve emin oldunuzmu hoşlarına gidiyor.

thema: bank -geöffnet ve geld çıktı.
    ricalarda ise ball ve schreiben çıktı
    4ünüde sorabildim.

yanımdaki arkadaşta
    thema:beruf – arbeiten
    ricada ise televizyon,
    karşımdaki arkadaşada ricada computer çıktı.
    hatırladıgım bunlardı

konusma bölümünde herseyı yapabıldım kendımce guzeldi.
    ama mektup bölümünde bir kaç yazım hatası oldu . sonucum ne olur hıc bılmıyorum  Allah herkese kolaylık versin:-

Jeynes
    Katılımcı

Guzel gectiğine sevindim insallah kazanırsın ki oyle gozukuyor =) allah yardımcın olsun

ilk
    Katılımcı

çok teşeküürler :) ben iyi geçtigine inanıyorum şans yüzüme güler umarım

Serpil çiçek
    Katılımcı

hayırlısı olsun arkadaşım kısmetse almanyanın neresine gideceksin ? :)

ilk
    Katılımcı

mönchengladbach düsseldorfa yakın biryere :) teşekkür ederim bu arada

Serpil çiçek
    Katılımcı

rica ederim sordum çünkü acaba yakın olurmyuz diye merak ettim, ama değilmişiz pekte… :)

5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.