21 şubat ankara sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    crazy_52
    Katılımcı

mrb ark.ankarada sınava gırdım ve sızınle paylasmak ıstedım.sınavda mektup olarak bır okula gıtmek ıstıyorsunuz ve almanca ogrenmek ıstıyorsunuz yazıyordu istedikleri ise..preis anmeldung,ve ne zaman dı ben burda 1 madde de tokezledım yanlıs anladım en zon bolum ıse baya bı ıyı gecdı kartlarda bana kurs,ubernachte,cıktı rıcada ıse lamba ve acık kapı cıkdı yanımdakı ark ise  sprechen wetter araba surmek yasak sıgara ıcmek yasak cıkmısdı benım sansıma da tum soruları ve rıcaları hoca yaptı..bılgılı arkadaslardan rıcam egerkı mektupda 1 maddede tokezledım dıye butun mektup ıptal olurmu mesale formum kesın dogru mektupdan da kac puan alırım

Jeynes
    Katılımcı

arkadasım bende 18 subatta girdim ve bugun sertifikam geldi gecmişim sınavı. Benimle nerdeyse aynı durumda gibisin. Benim mektup bolumumde nereye seyahat ediceksiniz ev anahtarını kız arkadasınıza verin ve adresinizi ve telefonunuzu kız arkadasınıza bildirindi. bende son bolumdeki telefon ve adresi kız arkadasımınkini yazıcam diye anladım ve onu yazdım fakat kendiminkini yazmam gerekiyordu.

Sonuc olarak dogru olan cumlelerinden puan alırsın bana vermişler yani. yanlıs olana bakmazlar okadar

İnsallah kazanırsın

crazy_52
    Katılımcı

tsk.. gercekden baya heycan yaptım mektuda acele ettım sanırım ..sasırdım sımdı sınavı sonucu beklemek daha bı baska…

Jeynes
    Katılımcı

evet hersey heycan. bende ilk kitapcıgı elime aldıgımda mektuba baktım cok kolaymıs diye sevindim. yarım saat sonra mektubu yapmaya basladıgımda hata yaptım işte.

crazy_52
    Katılımcı

şukurler olsun yaradana gecmısım sınavı bana yardımcı olan MUTİM,KURUCU,Arkadaslarıma tsk ederım ALLAH RAZI olsun ve dun aksam bana morel veren jeynese tsk ederım allahdan dılerımkı bu sevıncı herkese yasatsın gercekden bambaska bır sey …

crazy_52
    Katılımcı

VEE BUNU AYRI YAZMAK ISTEDIM CUNKU ARK.BEN KURSA GİTMEDIM CANIM GIBI SEVDIGIM ESIME COK TSK EDERIM BENIM ICIN BAYA BI UYKUSUZ KALDI…. :)))

yagmurrr
    Katılımcı

rica ederim canim, darisi bizim gibi tüm ugrasanlarin basina, ALLAH HERKESE yardim etsin.. sevindim bitanem bizim icin gelecegimiz icin, mutlulugumuz icin, sevindim…seni cok seviyorum..

Jeynes
    Katılımcı

hadi hayırlı olsun cok sevindim insallah vizende bir sıkıntı cıkmazda kısa surede alırsın

ask kızı:)
    Ziyaretçi

ins guzel sonuclar gelir eline  bende cok strest yapmistim ama sonunda hersey bitti ve sevdigimin yanindayim =))) allah herkesi sevdigne kavustursun aminnn

crazy_52
    Katılımcı

tum ıyı dıleklerınız ıcın hepıneze tsk edıyorum :)

kurucu52
    Katılımcı

gözün aydın mehmet.benım pek fazla bır yardımım olamadı:(randevuyu aldınmı konsolat dan?

crazy_52
    Katılımcı

aldım kardesım 29 martta verdıler yogunlukdan dolayı musıat olan tarıh oymus saat 8 15 de :))

11 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.