2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Stuttgart12345
    Katılımcı

Birer birer eksiliyor herkes bir ben kaldım ortasında karanlığın…

Yanliz degilsin 😉

Stuttgart12345
    Katılımcı

İnşAllah en yakın zamanda hepimizin yüzü Güler de eşlerimize kavuşuruz 🙏

Bizim vize ulasti bugun sükürler olsun darisi sizlerin basina insallah 🤲

Aya90
    Katılımcı

Yanliz degilsin 😉

bekliyorum özlemle bekliyorum ve rabbime şükürler olsun sizin gibi temiz yürekli insanlar tanıdım gerçekten iyiki tanımışım sizlere 🤗☺️

Metin82
    Katılımcı

Darısı bize inşallah 🙏

Metin82
    Katılımcı

İş değişikliğinden ötürü yine 3 aylık maaş bordrolarını istediler geçen hafta teslim ettik bakalım ne olacak. İş anlaşmasıda süresiz acaba ne zaman sonuçlanır bekliyoruz 🤔

Aya90
    Katılımcı

İş değişikliğinden ötürü yine 3 aylık maaş bordrolarını istediler geçen hafta teslim ettik bakalım ne olacak. İş anlaşmasıda süresiz acaba ne zaman sonuçlanır bekliyoruz 🤔

yine cevap vermesi en az 1 ayı bulur diye tahmin ediyorum sizin için ☺️ İnşallah güzel haberler alırsınız

Stuttgart12345
    Katılımcı

bekliyorum özlemle bekliyorum ve rabbime şükürler olsun sizin gibi temiz yürekli insanlar tanıdım gerçekten iyiki tanımışım sizlere 🤗☺️

Sagol Allah olsun sizlerdende insallah geldigindede ailecek görüsürüz bizlerde iyiki sizleri tanimisiz bu zamanda dogruduzgun iyi niyetli insanlar la karsilazmak zor guvenmek

melo1903melo
    Katılımcı

21.10.2020 izmir kons başvuru      24.10.2020 eşime mektup gitme    6.11.2020 eşimin istenen evrakları hamburg yabancılae şubesine göndermesi                                    21.11.2020 pasaportum geldi toplamda 1 ay totalde ikinci başvurum oldugu için 8ay inanın bu grup belki binlerce kez girdim çıktım bir umut ısıgı olarak hep buradan birşeyler çıkarma umuduyla birbirimizi hiç tanımasakta burada gercekten birbirimize olan destek cok özel ve anlamlı idi …vizesini bekleyen arkadaslar biliyorum bu mesaj sizler icinde bir umut bir ümit ısıgıdır tünelin sonu gözüktügünde ışık her zaman vardır o yüzden umudunuzu asla kaybetmeyin hepinize sabır ve iyi dileklerimi iletiyorum özellikle bir parantez ‘aya’ kardes bu mesajı okuyacagını biliyorum yüzünde bıir tebessüm bırakacagımı biliyorum sıradaki sensin dostum hersey cok güzel olacak arkadaşlar hepinizi saygıyla selamlıyorum

Aya90
    Katılımcı

21.10.2020 izmir kons başvuru      24.10.2020 eşime mektup gitme    6.11.2020 eşimin istenen evrakları hamburg yabancılae şubesine göndermesi                                    21.11.2020 pasaportum geldi toplamda 1 ay totalde ikinci başvurum oldugu için 8ay inanın bu grup belki binlerce kez girdim çıktım bir umut ısıgı olarak hep buradan birşeyler çıkarma umuduyla birbirimizi hiç tanımasakta burada gercekten birbirimize olan destek cok özel ve anlamlı idi …vizesini bekleyen arkadaslar biliyorum bu mesaj sizler icinde bir umut bir ümit ısıgıdır tünelin sonu gözüktügünde ışık her zaman vardır o yüzden umudunuzu asla kaybetmeyin hepinize sabır ve iyi dileklerimi iletiyorum özellikle bir parantez ‘aya’ kardes bu mesajı okuyacagını biliyorum yüzünde bıir tebessüm bırakacagımı biliyorum sıradaki sensin dostum hersey cok güzel olacak arkadaşlar hepinizi saygıyla selamlıyorum

yolun açık olsun güzel kardeşim darısı hepimizin başına inşallah  alkis:) alkis:)

Metin82
    Katılımcı

3 aylık maaş bordrolarını teslim ettikden sonra 6 aylık istemişler şimdide. Daha önceden böyle bir durum yaşayan var mı yada bilgisi olan 🤦🏻‍♂️

ahmetkaragözcüler
    Katılımcı

Arkadaşlar, pasaportu onay gelen kişilere pasaport UPS kargo ile mi geliyor ? Ups kargonun sitesinde pasaport sorgu ekranı var oradan da bakılabilir mi ? 28.09.202 başvurumdan hiç bir ses yok. mail adresi felan varsa sorabileceğimiz yazar mısınız lütfen.

Aya90
    Katılımcı

3 aylık maaş bordrolarını teslim ettikden sonra 6 aylık istemişler şimdide. Daha önceden böyle bir durum yaşayan var mı yada bilgisi olan 🤦🏻‍♂️ Yeni işe girmişse ona göre istiyorlar normal bir durum genelde coğu kişiden isteyebiliyorlar buradada bir kaç arkadaştan istemişlerdi verdikten sonra sıkıntı yok ise vizelerini veriyorlar

Aya90
    Katılımcı

Arkadaşlar, pasaportu onay gelen kişilere pasaport UPS kargo ile mi geliyor ? Ups kargonun sitesinde pasaport sorgu ekranı var oradan da bakılabilir mi ? 28.09.202 başvurumdan hiç bir ses yok. mail adresi felan varsa sorabileceğimiz yazar mısınız lütfen.

eşiniz oradaki Yabancılar şubesini arasın evraklarınız oraya gittiyse zaten bilgi verirler ups’ veriyorlar ama pasaportunu verilmeden  bilgi göremiyorsun orada zaten ups verdirdiği zaman msj geliyor genelede ups e verildi diye sonra ertesi gün eline ulaşır bazende mesaj. Bile gelmiyor direk ulaştırıyorlar en iyisi Yabancılar şubesine ulaşmak

ahmetkaragözcüler
    Katılımcı

eşiniz oradaki Yabancılar şubesini arasın evraklarınız oraya gittiyse zaten bilgi verirler ups’ veriyorlar ama pasaportunu verilmeden  bilgi göremiyorsun orada zaten ups verdirdiği zaman msj geliyor genelede ups e verildi diye sonra ertesi gün eline ulaşır bazende mesaj. Bile gelmiyor direk ulaştırıyorlar en iyisi Yabancılar şubesine ulaşmak

eşimden evrakları istediler 1 ay önce teslim etti ama ses yok UPS den pasaport sorgulamaya bakıyorum orada birşey çıkmıyor. yabancılar şubesinin mail adresi felan varmı görüşme kabul etmiyormuş

Stuttgart12345
    Katılımcı

eşimden evrakları istediler 1 ay önce teslim etti ama ses yok UPS den pasaport sorgulamaya bakıyorum orada birşey çıkmıyor. yabancılar şubesinin mail adresi felan varmı görüşme kabul etmiyormuş

Esin hangi yabancilar dairesine basvurduysa Internet sayfasi illaki vardir orda Mail ve Telefon nr yazar bi arasin denesin ulasamazsa Mail yazsin…Ben sahsen hem Telefon hem maille ulasiyodum bizim islemleri yapan bayanla ve islemler bitince bana Mail yazdi bugun onayliyorum esinizin vizesini diye bir haftada geldi pasaport eline ups Mail gesaj gelmis passport teslimi su tarihte diye…ailebirlesimi vizeisndede pul aliniomus havaalanindan…burdada havalaninda sadece aile birlesimi diye sormuslar okadr

15 yanıt görüntüleniyor - 1,216 ile 1,230 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.