2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Maid123
    Katılımcı

Almanya pazartesi gunu sevgili vizesi verecekmis. Evli çoluk cocuklu insanlar beklesin aylarca ne onemi var ki aile birliginin demi? Ne kadar sacma sapan kararlar bunlar. Evliye bu kadar engel koy , sevgiliye gel buyur. Gerci onlara da sartlar koymuslar ama sacma cok sacma…!!

Mustafayal
    Katılımcı

Evet sevgili vizesi kabul etmisler biz aile birlesimi vizesi randevu bekliyenlere hala randevu takvimi açılmıyor hala idata randevu oluşturulmuyor eşler bekliyo hala gün belli değil her gün idata internet sitesi takip ediyoruz Konsolosluk takvimi açmıyor nekadar bekleyecez Aile ler ne zaman kavuşulacak belli değil

andersson0
    Katılımcı

,

Mustafayal
    Katılımcı

İdata bugün Ankara Kobsolısluğu Telefon randevu açılmış Aile birleşimi İstanbul – İzmir  Almanya Konsolosluğu açılmadı bekliyoruz

Ahmt1905
    Katılımcı

İdata bugün Ankara Kobsolısluğu Telefon randevu açılmış Aile birleşimi İstanbul – İzmir  Almanya Konsolosluğu açılmadı bekliyoruz

Ankara için iptal randevusu için aranan oldu mu acaba ben de bekliyorum 2 nisandaydı randevun iptal edilmişti

Lll
    Katılımcı

.

Lll
    Katılımcı

.

Ahmt1905
    Katılımcı

Benim 19 Nisan

InsAllah herkes bir an önce ailesine kavuşur ,oğlum ve eşim beni bekliyor aylardır.

Lll
    Katılımcı

InsAllah herkes bir an önce ailesine kavuşur ,oğlum ve eşim beni bekliyor aylardır.
    [/quote.    İnşallah

Lll
    Katılımcı

,

Maid123
    Katılımcı

Ankara için iptal randevusu için aranan oldu mu acaba ben de bekliyorum 2 nisandaydı randevun iptal edilmişti

Arkadaşlar merhaba,
    Ankara idata cagri merkezini öğrenci vizesi basvuru kabulu icin acmis.Yakın zamanda aile birlesimi icin de acılır insallah. Bunun için neler mümkün?
    Dilerim herkes bir an evvel ailesine yavrusuna kavusur.

Mustafayal
    Katılımcı

Aile birleşimi icin Ankara Konsoloslugu Randevu acilmis Izmir Konsoloslugunu bekliyoruz

Ahmt1905
    Katılımcı

Aile birleşimi icin Ankara Konsoloslugu Randevu acilmis Izmir Konsoloslugunu bekliyoruz

Idatanin çağrı merkezine ulaşabilen var mı tel hemen kapanıyor

Ahmt1905
    Katılımcı

Idatanin çağrı merkezine ulaşabilen var mı tel hemen kapanıyor

Arkadaşlar 2 nisan iptal edilen randevum için bugün ankara konsoloslukta başvurumu yaptım darisi bekleyenlere olsun InsAllah

Lll
    Katılımcı

.

15 yanıt görüntüleniyor - 826 ile 840 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.