2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Londa
    Katılımcı

Yani bi haber vermediler bize vizemin olumsuz olduğunu düşünüyorum

Arslanmete
    Katılımcı

Yani bi haber vermediler bize vizemin olumsuz olduğunu düşünüyorum

gelmedi mi hala kargonuz

Londa
    Katılımcı

Yok daha gelmedi bugün verilmis görünüyor

Arslanmete
    Katılımcı

endiselenmeyin yarin ögrenirsiniz umarim sevdiginize kavusursunuz durumdan bizi de haberdar ederseniz seviniriz

Mustafayal
    Katılımcı

Randevu Izmir ne zaman başlayacak
    İdata ulusal Vize randevusu kapalı diyor Mart 17 den beri konsolosluk randevu kapalı sanırım seyehat uyarısı 31 Ağustos kadar sürecek Almanya seyehat uyarısını tek başına kaldıramıyor hala bekliyoruz

Mustafayal
    Katılımcı

Randevu ne zaman başlayacak bir bilgisi olan varsa yazarmısınız

Arslanmete
    Katılımcı

aldiniz mi sonuc nedir?

Londa
    Katılımcı

Yok bi yanlışlık olmuş bugün ankara alman konsolosluğu ile görüştüm işlemlerin devam ettiğini söylediler almanyadan cevap bekleniyor denildi

Arslanmete
    Katılımcı

Yok bi yanlışlık olmuş bugün ankara alman konsolosluğu ile görüştüm işlemlerin devam ettiğini söylediler almanyadan cevap bekleniyor denildi

hayirlisi olsun bakalim e ups de nasıl gözüküyor kargo

Stuttgart12345
    Katılımcı

Bizim
    4 hafta oldu basvurali bugun kendim extra gittim ausländerbehördeye Malesef daha hala iletilmemis sadece Istanbul bildirim yapmis email olarak basvuruyu okadar…evraklar postayla geliyo dedi emaille gitmiyomus nekadr sürer islem dedim bizde ortalama 2 hafta sürüyo artik gerisi türkiye Kalmis dedi Nezaman verir

Londa
    Katılımcı

Ups de yanlışlık olmus benim takip numarasından baktığımda kargoda görünüyo.  Ama konsoloslukla görüştüm sabah işlemleriniz sürüyor dediler.
    Ben 10 ay oldu nerdeyse bekliyorum almanyadaki yabancılar şubesi çalışmıyor geçen mail geldi almanyadan işlemler uzun sürebilir diyo kısmi tatil gibi çalışmıyorlar.

Stuttgart12345
    Katılımcı

Ups de yanlışlık olmus benim takip numarasından baktığımda kargoda görünüyo.  Ama konsoloslukla görüştüm sabah işlemleriniz sürüyor dediler.
    Ben 10 ay oldu nerdeyse bekliyorum almanyadaki yabancılar şubesi çalışmıyor geçen mail geldi almanyadan işlemler uzun sürebilir diyo kısmi tatil gibi çalışmıyorlar.

Bizim sehir calisiyo artik bide bize istisna
    Diye randevu verdiler doguma az kaldi diye konsolosluk direk kendisi verdi

Arslanmete
    Katılımcı

Bizim sehir calisiyo artik bide bize istisna
    Diye randevu verdiler doguma az kaldi diye konsolosluk direk kendisi verdi

hayirlisiyla alirsiniz insallah bizim durumumuz pek parlak gözükmüyor ayin 31 ne az kaldi ama durum tekrar 15 gün uzatalicak gibi gözüküyor

Londa
    Katılımcı

Umarım en yakın zamanda eşlerimize kavusuruz islemlerimiz olur bende oğlumla bekliyorum çocuk olunca daha zor oluyo.

Mustafayal
    Katılımcı

Seyahat uyarısı devam 31 Ağustos kadar uzattı Almanya konsolosluk işlemleri kısıtlı idata cevap vermiyor randevu oluşturulanıyor Almanya seyehat uyarısını kaldırmadı eşlerimize gidişimiz sanırım bu yıl zor gibi görünüyor

15 yanıt görüntüleniyor - 781 ile 795 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.