2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Arslanmete
    Katılımcı

Öncellikle herkese merhaba arkadaslar aranizda eşzamanli 2. Kez soru sorulmaya cagirilan var mı?esimle ciddibir evliligimiz olmasina ragmen neden böyle birsey yapiyorlar bunu yasayan kimse vsr mi

Aya90
    Katılımcı

Öncellikle herkese merhaba arkadaslar aranizda eşzamanli 2. Kez soru sorulmaya cagirilan var mı?esimle ciddibir evliligimiz olmasina ragmen neden böyle birsey yapiyorlar bunu yasayan kimse vsr mi

coğu arkadaşımız bu durumu yaşadı sakin olmak gerek sorguya vekiyorlar 2 3 saat sürüyor sorgu eşimle herşeyi konusun bütün herşeyi iyice kafanıza kazıyın ve sakın tedirgin olmayın herkes geçti bu durumu 1 kişi tek gecemedi iyi takip ediyorum

Aya90
    Katılımcı

Arkadaşlar iyi günler 29.06.2020 da doğmamış çocuk üzerinden yaptıgım başvurumda pasaportumu 17.07.2020 de kargoya verdiler biraz önce teslim aldım riskli dogum belgemiz vardı biraz hızlı oldu istanbul alman konsolosluğundan başvurdum bu arada

hayırlı olsun darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah yolun açık olsun  alkis:)

Arslanmete
    Katılımcı

coğu arkadaşımız bu durumu yaşadı sakin olmak gerek sorguya vekiyorlar 2 3 saat sürüyor sorgu eşimle herşeyi konusun bütün herşeyi iyice kafanıza kazıyın ve sakın tedirgin olmayın herkes geçti bu durumu 1 kişi tek gecemedi iyi takip ediyorum

sizin basiniza böyle birsey geldi mi bize randevu vermeleri ne kadar sürer

Aya90
    Katılımcı

sizin basiniza böyle birsey geldi mi bize randevu vermeleri ne kadar sürer

başıma böyle birşey gelmedi ama burdan tanıstıklarımdan Bilgi aldım bu süreci geçenlerden

Arslanmete
    Katılımcı

Eşime ikinci kez soru sorulacagi söylenmis ama bir tarih verilmedi ve 5 aydir bekliyoruz

Stuttgart12345
    Katılımcı

Eşime ikinci kez soru sorulacagi söylenmis ama bir tarih verilmedi ve 5 aydir bekliyoruz

Aranizda Yas farki varmi cok

Aya90
    Katılımcı

eşin arasaydı göç dairesini sizde mail atsaydınız konsolosluğa ?

Arslanmete
    Katılımcı

Aranizda Yas farki varmi cok

evet 16 yaş var

Arslanmete
    Katılımcı

eşin arasaydı göç dairesini sizde mail atsaydınız konsolosluğa ?

agustosa kadar randevu vermiceklerini söylüyorlar çok saçma

Huss
    Katılımcı

Aile birleşimi için evrak dil uğraşan varmı yardımcı olmak için fikirleselim.

Aya90
    Katılımcı

Aile birleşimi için evrak dil uğraşan varmı yardımcı olmak için fikirleselim.

ulaş bana demiştim kardeşim

Stuttgart12345
    Katılımcı

evet 16 yaş var

Belki yastan dolayi skinti yapiolar

Huss
    Katılımcı

ulaş bana demiştim kardeşim

Dostum yeni gördüm mesajını

Arslanmete
    Katılımcı

Belki yastan dolayi skinti yapiolar

o zaman vize alamaz miyim yaş farki var diye ne olucak:(((

15 yanıt görüntüleniyor - 736 ile 750 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.