2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Mustafayal
    Katılımcı

3 Temmuz A1 serfitikamı aldım 95 puanla Arkadaşlar şimdi konsolosluk randevu  Almak için idata şu an randevuları açmamış Alman İzmir konsolosluk seyehat uyarısı kaldırmıyorlar Türkiye 14 Temmuzda yeni açolıaçak ülkeleri Almanya bildircek inşallah uyarı kalkar

Mustafa Grbz
    Katılımcı

Ankaradan vizesi onaylanip pasaportu gelen varmi hiç

Zeynepakbas
    Katılımcı

Ankaradan vizesi onaylanip pasaportu gelen varmi hiç

Ankara Alman konsolosluğu pasaportları önümüzdeki haftadan itibaren dağıtmaya başlayacakmış arkadaşlar, bu sayfada paylaşılıyor gelişmeler;

İstanbul halâ sessizliğini koruyor, telefonlari oto-mesgul caliyor ve maillere cevap dönmüyorlar. Bir bilgi de alan yok sanırım..

Mustafayal
    Katılımcı

Stuttgart/ Ulm arkadaşlar nasipse Ulm gidiyorum
    Daha önceden Ulm giden arkadaşlar varmı

Tukaka
    Katılımcı

Öncelikle herkese merhaba çok yeniyim sıcak sıcak bilgi vereyim
    21 şubat ankara başvuru
    2 temmuz vize bölümü ile telefon görüşmem
    Vizem onaylanmış bu ay içinde elinde olacak dediler aferin adam olun bekliyorum ona göre dedim  halayy:)
    Diğer illeri bilmiyorum ama büyük ihtimal herkesin vizesi yollanır rahat olun  dance:) kur;) okey:)

Yasmin035
    Katılımcı

Arkadaslar hayirlisiyla  esim cuma sabahi ucacak hamburga, dua edin sikinti cikmasin birde bizim kopegimizde var onunla ucacak. Almanlara belli olmaz.. sizi bilgilendirmeye devam ederim.. cok şükür allah herkezi kavuştursun 🙏🙏

Aya90
    Katılımcı

Arkadaslar hayirlisiyla  esim cuma sabahi ucacak hamburga, dua edin sikinti cikmasin birde bizim kopegimizde var onunla ucacak. Almanlara belli olmaz.. sizi bilgilendirmeye devam ederim.. cok şükür Allah herkezi kavuştursun 🙏🙏

iyi günler öncelikle hayırlı olsun umarım darısı bütün bekleyenlerin başına sadece köpek olayı için Bilgi vermek istiyorum bizde maltese cinsi kopeğimizi almanyaya göndermiştik eşimle çip takılıp bir belge var o alınmadan köpeğiniz yurt dısına götüremezssiniz onları halledebildiniz mi yazıktır ortada kalmasın çok üzülüyorlar

Yasmin035
    Katılımcı

iyi günler öncelikle hayırlı olsun umarım darısı bütün bekleyenlerin başına sadece köpek olayı için Bilgi vermek istiyorum bizde maltese cinsi kopeğimizi almanyaya göndermiştik eşimle çip takılıp bir belge var o alınmadan köpeğiniz yurt dısına götüremezssiniz onları halledebildiniz mi yazıktır ortada kalmasın çok üzülüyorlar

Evet hallettik cok şükür.  Son belgeleri bügün alicak eşim

Akdemir51
    Katılımcı

Arkadaslar hayirlisiyla  esim cuma sabahi ucacak hamburga, dua edin sikinti cikmasin birde bizim kopegimizde var onunla ucacak. Almanlara belli olmaz.. sizi bilgilendirmeye devam ederim.. cok şükür Allah herkezi kavuştursun 🙏🙏

Merhaba bende aysonu  hamburg a uçmayı dusunuyorum. Giriş prosedürleri neler paylaşırsanız sevinirim.hazirlikli olalım  belge falan imzalatiyolarmi  karantina vs falan.  Pasaport polisleri bazen kıllık yapabiliyor .  Ben ilk gittiğimde schengen ile polisle kavga edecektim  neyse dedik sustuk  2.cide guzeld i şimdi  bakalim nasıl olacak

Dragorex
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar.

Aile birlesimi vizem çıktı. Pasaportum bugün geldi.

Başvuru yeri: İzmir Konsolosluğu
    Başvuru tarihi: Aralık 2019

8 ay sonunda pasaportumu ve vizemi alabildim.

Tüm bekleyenlere insallah en kısa zamanda pasaportları gelir.

Alii
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar.

Aile birlesimi vizem çıktı. Pasaportum bugün geldi.

Başvuru yeri: İzmir Konsolosluğu
    Başvuru tarihi: Aralık 2019

8 ay sonunda pasaportumu ve vizemi alabildim.

Tüm bekleyenlere insAllah en kısa zamanda pasaportları gelir.

Hayirli olsun sonunda bekleyis sona erdi Ben bekliyorum hala ses yok

njoy00000
    Katılımcı

Arkadaslar idata tarafindan iptal randevu icin aranan ya da ne zaman arayacaklari ile ilgili bilgisi olan var mi?

Ahmt1905
    Katılımcı

Arkadaslar idata tarafindan iptal randevu icin aranan ya da ne zaman arayacaklari ile ilgili bilgisi olan var mi?

Bende aranmayi bekliyorum şuan için bi haber yok galiba

phoenix34
    Katılımcı

Istanbul konsoloslugu pasaportları neden dağıtmıyor acaba ? Bilgisi olan varmı

Slymnn
    Katılımcı

Merhaba bende aysonu  hamburg a uçmayı dusunuyorum. Giriş prosedürleri neler paylaşırsanız sevinirim.hazirlikli olalım  belge falan imzalatiyolarmi  karantina vs falan.  Pasaport polisleri bazen kıllık yapabiliyor .  Ben ilk gittiğimde schengen ile polisle kavga edecektim  neyse dedik sustuk  2.cide guzeld i şimdi  bakalim nasıl olacak

merhaba uçakta bir form doldurtuyorlar gideceğin yeri ve kişisel bilgilerini ve acil durumda ulaşabilecekleri birisine ait bilgileri yazıyorsun form almanca ve ingilizce fakat uçaktan indikten sonra kimse sormadı bu formu hatta polise söyledim almadı ama bölgeye göre değişebilir ben stuttgarta geldim. Şuan karantina var fakat bunu kimse söylemedi ben kendim aradım kurumu hatta cezası varmış aramasaydım 14 gün evde karantinaya giriyorsun fakat ne arayan ne gelen giden oldu şimdiye kadar cuma günü bitiyor benim. Durum şuan bundan ibaret girişte en sona bekleyin derim arkanızda sıra olmadığı için rahat oluyorsun direk damgayı basıyor 👍🙂

15 yanıt görüntüleniyor - 661 ile 675 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.