2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Alii
    Katılımcı

İstanbul’dan mi aradilar sizi?

Hayir izmir

Dragorex
    Katılımcı

Hayir izmir

Merhaba, ben dün öğleden sonra gönderdim sigortamı e-posta ile. Açıkçası heyecandan sormadım  gönderin dediler sadece  e-posta ile gönderdim. İnşallah mektup olarak istemiyorlardır bu virüs zamanında.

Alii
    Katılımcı

Merhaba, ben dün öğleden sonra gönderdim sigortamı e-posta ile. Açıkçası heyecandan sormadım  gönderin dediler sadece  e-posta ile gönderdim. İnşAllah mektup olarak istemiyorlardır bu virüs zamanında.

Aynen bende birsey sormadim onlarda birsey demed i sadece iletin dedi ben de öyle ilettim insalah kargoyla flan demezler zaten sigortayi esim yaptirdi almanyadan banada maille yolladi kargoyla flan gönderilcek olsa zaten belirtirlerdi diye düsünüyorum

Alii
    Katılımcı

Merhaba, ben dün öğleden sonra gönderdim sigortamı e-posta ile. Açıkçası heyecandan sormadım  gönderin dediler sadece  e-posta ile gönderdim. İnşAllah mektup olarak istemiyorlardır bu virüs zamanında.
    [/quote

Öyle birsey olsa zaten maili görmüslerdir heralde senin dönüs yaparlardi Boyle olmaz kargoyla flan gönder diye

Dragorex
    Katılımcı

Öyle birsey olsa zaten maili görmüslerdir heralde senin dönüs yaparlardi Boyle olmaz kargoyla flan gönder diye

Artık o kadar paranoyak oldum ki, her yaptığım şeyden şüphe duyuyorum

Alii
    Katılımcı

Artık o kadar paranoyak oldum ki, her yaptığım şeyden şüphe duyuyorum

Hepimiz öyle olduk BU sürec baya yipratti hepimizi

Mustafa Grbz
    Katılımcı

Ankaradan vize haberi alan yokmu daha içimizde

andersson0
    Katılımcı

Merhabalar , yeni başvuracaklar için herhangi bir bilgiye sahip olan var mı

Slymnn
    Katılımcı

Merhabalar herkese vizeler ile ilgili bir gelişme var mı yada vizesini alan ? Benim Almanya'ya geleli 1 hafta oldu eşime ve çocuğuma kavuştum çok mutluyum  ama bir yandan aklım burada kaldı hepimiz aynı kaderi yaşadık bir nevi . Umarım herkes en kısa sürede vizesine kavuşur arkadaşlar 🙏

Stuttgart12345
    Katılımcı

Merhabalar herkese vizeler ile ilgili bir gelişme var mı yada vizesini alan ? Benim Almanya'ya geleli 1 hafta oldu eşime ve çocuğuma kavuştum çok mutluyum  ama bir yandan aklım burada kaldı hepimiz aynı kaderi yaşadık bir nevi . Umarım herkes en kısa sürede vizesine kavuşur arkadaşlar 🙏

Vizesini alan gelebiliyomu almanyaya? Esime demisler cünkü schengel vozelilere kapali sinirlar diye

Yasmin035
    Katılımcı

Arkadaslar bügün benimde esime  yurt ici kargodan haber geldi pasaport dagitima verilmis diye..  yarin elimize ulasir insallah..  allah herkeze en kisa zamanda kavusmayi nasip etsin insallah

Alii
    Katılımcı

Arkadaslar bügün benimde esime  yurt ici kargodan haber geldi pasaport dagitima verilmis diye..  yarin elimize ulasir insAllah..  Allah herkeze en kisa zamanda kavusmayi nasip etsin insAllah

Hayirli olsun sanirim oda izmirden basvurmus sizdende seyah sigortasi istedilermi istedilerse nezaman teslim etmistiniz

Yasmin035
    Katılımcı

Yok bizden istemediler ben ozellikle ausländer behördeye sormuştum. Gerek varmi  bazi kisilerden istiyorlarmış  diye. Yok eşiniz  sizin üzerinizden sigortali olucak zaten  demisti

Yasmin035
    Katılımcı

Birde bu son bir haftada felan gidipte karantina süreci hakkinda bilgisi olan varmi acaba

Alii
    Katılımcı

Yok bizden istemediler ben ozellikle ausländer behördeye sormuştum. Gerek varmi  bazi kisilerden istiyorlarmış  diye. Yok eşiniz  sizin üzerinizden sigortali olucak zaten  demisti

Benimde öyleydi Ama yine de istediler anlamadim bende niye istiyorlar esim Bana sigortadan belgede cikartmis hemen gidince sigortasindan yararlanayim diye Ama yine de istediler

15 yanıt görüntüleniyor - 631 ile 645 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.