2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Dragorex
    Katılımcı

Bende anlamadim zaten gidince esimizden sigortali olucaz niye Boyle birsey istiyorlar ki

Sizin durumunuz farklı olabilir bilemiyorum sizden istemezler bunu belki.

brnrv
    Katılımcı

Merhabalar, seyahat kısıtlaması öncesi aile birleşimi randevusu alıp, korona dolayısıyla iptal edilenlerden yeni randevu için İdata tarafından aranan var mı acaba?

Ahmt1905
    Katılımcı

Merhabalar, seyahat kısıtlaması öncesi aile birleşimi randevusu alıp, korona dolayısıyla iptal edilenlerden yeni randevu için İdata tarafından aranan var mı acaba?

Benimde aynı şekilde kısıtlamalardan önce Alman vatandaşı çocuk üzerinden Aile Birleşimi randevum vardı idata iptal etmişti. Son durumlara göre ben de idatanin aramasını bekliyorum

brnrv
    Katılımcı

Benimde aynı şekilde kısıtlamalardan önce Alman vatandaşı çocuk üzerinden Aile Birleşimi randevum vardı idata iptal etmişti. Son durumlara göre ben de idatanin aramasını bekliyorum

İdatanın sayfasında henüz bir güncelleme de gözükmüyor. Bakalım ne zaman başlayacaklar… İptal edilen randevunuz ne zamandı?

Ahmt1905
    Katılımcı

İdatanın sayfasında henüz bir güncelleme de gözükmüyor. Bakalım ne zaman başlayacaklar… İptal edilen randevunuz ne zamandı?

Benim randevum 2 nisan tarihiydi.

Stuttgart12345
    Katılımcı

Alman konsoloslugu evraklari kacgünde yabancilar dairesine yolliyo pazartesi basvuru oldu isleme girdi demis calisan Bayan bugun aradim
    Ausländerbehördeyi daha gelmedi bisi dedi

brnrv
    Katılımcı

Benim randevum 2 nisan tarihiydi.

benim randevum da 1 Nisan tarihindeydi. Umarım en kısa zamanda güzel haberler alırız.

Dragorex
    Katılımcı

Alman konsoloslugu evraklari kacgünde yabancilar dairesine yolliyo pazartesi basvuru oldu isleme girdi demis calisan Bayan bugun aradim
    Ausländerbehördeyi daha gelmedi bisi dedi

Valla normal şartlarda bu iş 1 ay kadar sürüyor. Ben konsoloslukta görüştükten 1 ay sonra eşime auslanderbehörde mektup göndermişti evrak istemişti.

Ama sizin durumunuz farklı. Size hızlandırılmış prosedür uyguluyorlar zannedersem. Ama şunu düşünün mektup bile 1 haftada ancak gidiyor.

Mustafa Grbz
    Katılımcı

Yarın vize dağitımlari icin ankara alman konsoloslugunu arayacak varmı içinizde?

Akdemir51
    Katılımcı

Merhaba konsolosluk tarafından iptal edilen randevular ı data tarafından tekrar verilmeye başlandi .

Konsolosluklar  vizeleri dağıtmaya başladı.
    Bilginiz olsun.

Mustafa Grbz
    Katılımcı

Kesin bir bilgimi umutlarımızı yıkma nolur :)

Ahmt1905
    Katılımcı

Merhaba konsolosluk tarafından iptal edilen randevular ı data tarafından tekrar verilmeye başlandi .

Konsolosluklar  vizeleri dağıtmaya başladı.
    Bilginiz olsun.

Benimde iptal edilmişti randevum , muhtemelen iptal  edilmeden önceki  siraya göre yeni sıralama yapıyorlar çünkü idatanin çağrı merkezi hala banttan konuşuyor bizi aramalarını bekliyoruz,  hadi InsAllah yakında bizim de gelir randevu tarihleri

Akdemir51
    Katılımcı

Kesin bir bilgimi umutlarımızı yıkma nolur :)

Facebook almanya aile birleşim grubuna üye olun  herkez vizesinin kargoya verildiğini söylüyor. 

Mustafa Grbz
    Katılımcı

Link atarmisiniz size zahmet

Akdemir51
    Katılımcı

Link atarmisiniz size zahmet

Edit. gruba istek gönderin kabul  edeceklerdir kalabalık bir grup anlık paylaşım yapıyolar .

15 yanıt görüntüleniyor - 601 ile 615 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.