2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Svncmrv
    Katılımcı

Herkese merhaba 6 aydır vizemin onaylanmasını bekliyordum hiçbir haber yoktu bu sabah ups yle vizem geldi hala şoktayim. Dün 15 hazirandan önce vizeler gönderilmiyor diye haber gördüm iyice umutsuzluğa düşmüştüm şimdi pasaportum elimde çok mutluyum insAllah sizlerde en kısa zamanda vizenizi alıp bu sevinci yaşarsınız😊😊😊

Benimde bugun pasaportum ulasti vizem geldi çok sükür 😊

Svncmrv
    Katılımcı

Hadi millet gözünüz aydın almanya dis işleri Bakanlığı bugün açıklama yaptı öğleden  sonra 15 haziranda yasak kalkıyor uzatma yok 15 haziran dan öncede başlayabilir dedi ama 15 haziran son yani 2  hafta sonra felan vizesi onaylananlar almaya başlar gözünüz aydın hayırlı olsun şimdiden ama benim vize halen belli değil ama sorunda değil alıştık beklemeye bu sene olmazsa seneye omur Allah sağlık versin gerisi boş

Benim vize baslama tarihi 1.6.2020 yaziyor bugün ulasti henüz elime pasaportum 2  bucuk ay önce  Ankarada yasiyorum burdan basvurmustum.. Ucuslar baslamasa gondermezlerdi diye düsünüyorum.. Cok zorlu bi sürec Allah herkesin yardimcisi olsun ailesine sevdigine kavustursun insallah

Alii
    Katılımcı

.

Svncmrv
    Katılımcı

Hayirli olsun Ben anlamiyorum Ankara gönderiyor izmir Istanbul niye göndermiyor büyük elcilik diyemi yetkisi var anlamis degilim acaba ankaraya mi yazsak izmirin ve istanbulunda dagitmasi icin

Mail gönderebilirsiniz  isterseniz.. Benim onay tarihi 07.05 olarak gorünüyor ama haziran 1de baslatilacakmis.. Siz ne zaman nereden basvuru yaptiniz

Alii
    Katılımcı

.

Alii
    Katılımcı

Esiniz alman vatandasi mi acaba? Belki onun faktörü de büyüktür, esleri alman vatandaslari olanlarin vizesi cikiyordur belki sadece.

Yok hayir Türk vadandasi Ama sanmiyorum sanmiyorum öyle birsey duymadim Ama yinede bilemem yani

Svncmrv
    Katılımcı

Esiniz alman vatandasi mi acaba? Belki onun faktörü de büyüktür, esleri alman vatandaslari olanlarin vizesi cikiyordur belki sadece.

Evet esim  Alman vatandasi ama Türk vatandasi ile evli olan Arkadasimin  vizeside onaylanmis

Alii
    Katılımcı

.

Svncmrv
    Katılımcı

Onunda mi Vizesi gelmis

Evet sanirim Konsolosluklar ile alakali bir durum bu ankara Büyükelcilik oldugu icinde olabilir

Alii
    Katılımcı

.

Cns24
    Katılımcı

Benim vize baslama tarihi 1.6.2020 yaziyor bugün ulasti henüz elime pasaportum 2  bucuk ay önce  Ankarada yasiyorum burdan basvurmustum.. Ucuslar baslamasa gondermezlerdi diye düsünüyorum.. Cok zorlu bi sürec Allah herkesin yardimcisi olsun ailesine sevdigine kavustursun insAllah

Hayırlı olsun benim vizemin de başlama tarihi aynı 2 hazirana bilet almıştım bugün öğrendim uçuş iptal edilmis 4 hazirana erteledim bileti inşallah başka sorun çıkmaz

lower
    Katılımcı

Siz bana inanmıyorsunuz, ama vizesi onaylananlar haziranda burda valizlerinizi hazırlayın hazırlıklı olun inanmıyorsunuz demi  ama gerçekten öyle HAZİRAN 15 güneş bu sefer gurbete gelmek için sabirsizlananlar için doğacak  hala inanmıyorsunuz ama yapmayın böyle

Alii
    Katılımcı

.

hamburg26
    Katılımcı

Almanya dış işleri bakanı ve kültür türizm bakanımız yarın turizm ve uçuş konusunda toplantı yapacak . Yani yarin dananın kuyruğu kopar. Büyük ihtimalle uçuşların açılması karar çıkar inşallah Bayram sonu İstanbul da İzmir'de vizeleri gondermeye başlar.

leowoman
    Katılımcı

.

15 yanıt görüntüleniyor - 196 ile 210 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.