2020 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Maid
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar,
    2020 vize bekleyen ve alan arkadaşlar ile bu başlık altında yazalım istedim.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Bekleyen herkese sabır diliyorum.

Akdemir51
    Katılımcı

Vizenizin onaylandığını nasıl öğrendini, benim 4 ay bitecek 20 mayısta, hala bi bilgim yokk :(

Merhaba yabancılar şubesi eşime  mektup gönderdi. Buradaki işlemleriniz bitmiştir  bizim.tarafimizdsn onaylanmıştır  ancak son karar dis  temsilciliktedir  diye.  Sizde sorabilirsiniz arayıp mektup gelmediyse herkese göndermiyorlar  zaten

Alii
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar Vize bölümlerinin Vize vermesi 15 mayisdan 15 hazirana kadar tekrar uzatilmis 1 ay daha beklemeye devam

Akdemir51
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar Vize bölümlerinin Vize vermesi 15 mayisdan 15 hazirana kadar tekrar uzatilmis 1 ay daha beklemeye devam

Merhaba kaynak neresi acaba ?

Alii
    Katılımcı

Merhaba kaynak neresi acaba ?

Merhaba konsolosluk sayfasi Vize bölümü ordan bakabilirisn

hamburg26
    Katılımcı

Alman haberlerine göre Merkel turizmide düşünerek schengen ve uçuş yasağını Haziran 15nde kaldırmak istiyomus. Bu iş kabak tadı vermeye başladı umarım İstanbul daha uzatmadan vizeleri basıp gonderir

Alii
    Katılımcı

.

hamburg26
    Katılımcı

Uzattilar bile konsolosluk sayfalarinda 15 hazirana kadar uzattiklarini bildirdiler 15 mayisi umut ederken simdi 1 ay daha beklicez Vize dagitilacak diye

Yok onu biliyorum. İnşallah İstanbul konsolosluğu bunu bahane gösterip vize vermemeye devam etmez. Haziran 15nde açılacak gibi gözüküyor merkelin aciklamasina göre.

Alii
    Katılımcı

.

lower
    Katılımcı

ANLAMIYORUM SİZİ VİZENİZ ONAYLANMIŞ YOK NERDE KALDI YOK NE OLACAK BİLMEM NE BENİM VİZEM ONAYLANSIN.BEN 6 AY DAHA BEKLERİM YETERKİ ONAYLANSIN

hamburg26
    Katılımcı

ANLAMIYORUM SİZİ VİZENİZ ONAYLANMIŞ YOK NERDE KALDI YOK NE OLACAK BİLMEM NE BENİM VİZEM ONAYLANSIN.BEN 6 AY DAHA BEKLERİM YETERKİ ONAYLANSIN

Burda herkesin kendine göre sorunları kiminin eşi hasta kiminin hamile kiminin başka birşey … herkesin kendine göre özel sebepleri var vede acelesi .Burda konuşulan konulara eleştirel bir şekilde yaklasmak yerine birbirimize yardımcı oluyor duyduklarimizi paylaşıyoruz. Umarım anlamanıza yardımcı olmuştur.

leowoman
    Katılımcı

.

Cns24
    Katılımcı

Herkese merhaba 6 aydır vizemin onaylanmasını bekliyordum hiçbir haber yoktu bu sabah ups yle vizem geldi hala şoktayim. Dün 15 hazirandan önce vizeler gönderilmiyor diye haber gördüm iyice umutsuzluğa düşmüştüm şimdi pasaportum elimde çok mutluyum insallah sizlerde en kısa zamanda vizenizi alıp bu sevinci yaşarsınız😊😊😊

hamburg26
    Katılımcı

Herkese merhaba 6 aydır vizemin onaylanmasını bekliyordum hiçbir haber yoktu bu sabah ups yle vizem geldi hala şoktayim. Dün 15 hazirandan önce vizeler gönderilmiyor diye haber gördüm iyice umutsuzluğa düşmüştüm şimdi pasaportum elimde çok mutluyum insAllah sizlerde en kısa zamanda vizenizi alıp bu sevinci yaşarsınız😊😊😊

Hayırlı olsun. Hangi konsolosluktan basvurmustunuz ?

Cns24
    Katılımcı

Hayırlı olsun. Hangi konsolosluktan basvurmustunuz ?

Teşekkürler Ankara konsoloslugundan basvurdum

Zeynepakbas
    Katılımcı

Herkese merhaba 6 aydır vizemin onaylanmasını bekliyordum hiçbir haber yoktu bu sabah ups yle vizem geldi hala şoktayim. Dün 15 hazirandan önce vizeler gönderilmiyor diye haber gördüm iyice umutsuzluğa düşmüştüm şimdi pasaportum elimde çok mutluyum insAllah sizlerde en kısa zamanda vizenizi alıp bu sevinci yaşarsınız😊😊😊

Hayirli olsun, insallah bizim vizelerimizde yakinda ulaşır. 😊🙏🏽 İstanbul Alman Konsoloslugunun duyuru bölümündeki 15 Haziran’a uzama sürecini dün bende okumuştum, vizeleri de seyahat yasağı kalktiktan sonra gönderecekleri notunu düşmüşlerdi, vizenizin erken gelmesi mucize gibi olmuş.😊

15 yanıt görüntüleniyor - 166 ile 180 arası (toplam 1,303)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.