2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Melekdly
    Katılımcı

90 güne kadar sürebiliyo malasef
    Siz de köln için mi bekliyorsunuz? Siz alabildiniz mi vizenizi?

Ezggg
    Katılımcı

Hayir Ben kölne gitmiyorum benim evraklarim gideli cok oldu.. Sadece esimin isi süresiz olmadigi icin vermediler suan isten Haber bekliyoruz.. Insallah herkes en kisa zamanda kavusur eslerine cok zorlu bir sürec cok…

Melekdly
    Katılımcı

Hayir Ben kölne gitmiyorum benim evraklarim gideli cok oldu.. Sadece esimin isi süresiz olmadigi icin vermediler suan isten Haber bekliyoruz.. InsAllah herkes en kisa zamanda kavusur eslerine cok zorlu bir sürec cok…
    İnş en kısa zamanda sonuçlanır ve vizeni alırsın gerçekten çok yıpratıyor belirsiz bir durum ne olcağını bilemiyorsun😞 herkes ailesine kavuşsun bir an önce!

Ezggg
    Katılımcı

Hayir Ben kölne gitmiyorum benim evraklarim gideli cok oldu.. Sadece esimin isi süresiz olmadigi icin vermediler suan isten Haber bekliyoruz.. InsAllah herkes en kisa zamanda kavusur eslerine cok zorlu bir sürec cok…
    İnş en kısa zamanda sonuçlanır ve vizeni alırsın gerçekten çok yıpratıyor belirsiz bir durum ne olcağını bilemiyorsun😞 herkes ailesine kavuşsun bir an önce!

Insallah Amin herkes tez zamanda eslerine kavussun..

Alanyatolga
    Katılımcı

Eşiniz türk vtandaşımı alman kimliği varmı

Alanyatolga
    Katılımcı

90 güne kadar sürebiliyo malasef
    Siz de köln için mi bekliyorsunuz? Siz alabildiniz mi vizenizi?

Ben berlin yarın yarın 17.gün bkliyoruz

Ezggg
    Katılımcı

Eşiniz türk vtandaşımı alman kimliği varmı

Esim dogma büyüme Almanya fakat Türk vatandasi

Melekdly
    Katılımcı

Senin daha yeni ama inş çabuk gelir:)benim 56 gün oldu:/

Alanyatolga
    Katılımcı

Esim dogma büyüme Almanya fakat Türk vatandasi

Anladım.inşallah vizelerimiz gelir biran önce

Alanyatolga
    Katılımcı

Senin daha yeni ama inş çabuk gelir:)benim 56 gün oldu:/

Sıkıntı neki eşinden ne evrak istemişler

Melekdly
    Katılımcı

Sıkıntı neki eşinden ne evrak istemişler
    Sıkıntı hala eşimi aramamış olmaları!

Alanyatolga
    Katılımcı

Gelişme varmı sizden mektup niye gec gidiyo anlamıyorum👹

Melekdly
    Katılımcı

Gelişme varmı sizden mektup niye gec gidiyo anlamıyorum👹

Hayır maalesef olsa paylaşacağım belki diğer vize bekleyenlere bir fikir verir diye ama yok :/ çok sinir bozucu!

Goku
    Katılımcı

offoff:) offoff:) arkadaşlar lütfen burdan chat yapmayın işe yarar yada morel verecek konusmalar olsun özelden birbirinize yazabiliyorsunuz bizde vize bekliyoruz boşuna sizin yazışmalarınızı okuyoruz sizi özele alalım lütfen bitte.

Alaaddin60
    Katılımcı

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Benimde kafama takılan sorularım var sizden ricam yanıtlarmısınız. 27.şubatta başvuru yaptım eşim türk vatandaşı ve kendısi şuan öğrenci stajer olarak çalışmakda maaşı ise net 900 euro almakta ayrıca ek iş olarakda gözüken 450 euro 1350 euro maaş gözükecek. Kefil olarakda göstersek sıkıntı çıkarmı

15 yanıt görüntüleniyor - 91 ile 105 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.