2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Fatihh18
    Katılımcı

Arkadaşlar ben 4 haziranda başvurumu yaptım. Kalmak istediğiniz süreye unbefristet yazdım. Vizem geldiği zaman başlangıç zamanı ne oluyor. Mesela 5 temmuzda geldi o süreden sonra mı başlıyor neye göre veriyorlar süreyi. Benim bir arkadaşım böyle yazdı vizeyi aldı ama almanyaya gittiği için kendisine soramıyorum.

Foruma ne zaman gitmek istediginiz kisma tarih yazmazsaniz vizeniz geldigi gibi gidersiniz eger yazarsaniz beklerseniz ben 01.07 yazdim vizem 28.05 de geldi ama vize baslangici 01.07

r2505s
    Katılımcı

Arkadaşlar yaklaşık bir saat önce vizem geldi çok mutluyum darısı bekleyen tüm arkadaşların başına inşAllah'' halayy:) halayy:) halayy:) 🤗🤗🤗

Gözün aydın. Hayırlı olsun şimdiden Iyi yolculuklar dilerim…
    Bide bizimki gelseydi artik…
    Darısı başımıza inşallah…

mercanx
    Katılımcı

Gözün aydın. Hayırlı olsun şimdiden Iyi yolculuklar dilerim…
    Bide bizimki gelseydi artik…
    Darısı başımıza inşAllah'…

İnşallah sizinkide gelcek haziranda teşekkürederim  byby:)

mercanx
    Katılımcı

Hadi gozun aydin dedim sana bu hafta gelir diye 😂 yolculuk ne zaman  halayy:)

Hahah aynen aklıma geldi zaten pazartesi allah izin verirse gidiyorum  ya:) ya:) :)

Feneristt
    Katılımcı

Arkadaşlar bu gün bizim avukat büyük ihtimalle vizeniz onaylanıp izmire gönderildi diyor , sizce böyle bir bir ihtimal var mı en son eşimin okul kaydını emaille sprmuşlardı onuda avukatımız pazartesi günü yollamıştı gerekli evrağı onlara , artık bıkkınlık geldi 😞

Kartalca
    Katılımcı

Merhbalar arkadaşlar
    Bugün tam 1 hafta sonucunda
    Vizem cıktı 90 günlük..
    Sorum şu ki ben en geç ne zaman gidebilirim almanya ya
    Düğünü yapıp gitmek istiyorum çünkü o da ağustos da

Feneristt
    Katılımcı

Merhbalar arkadaşlar
    Vizem cıktı 90 günlük..

Hayırlı olsun , bir haftada mı çıktı

Fatihh18
    Katılımcı

Merhbalar arkadaşlar
    Vizem cıktı 90 günlük..

Tuna kardesim otobuse bin git 😂

vergassola
    Katılımcı

Merhbalar arkadaşlar
    Vizem cıktı 90 günlük..

Hayırlı olsun, ilk kez 1 haftada çıktığını duyuyorum, Almanya’da hangi şehire gidiyorsun

mercanx
    Katılımcı

Arkadaşlar bu gün bizim avukat büyük ihtimalle vizeniz onaylanıp izmire gönderildi diyor , sizce böyle bir bir ihtimal var mı en son eşimin okul kaydını emaille sprmuşlardı onuda avukatımız pazartesi günü yollamıştı gerekli evrağı onlara , artık bıkkınlık geldi 😞

Şimdi şöyle yola cıkabilirsin mesela daha önceden avukatınızın dediği herşey çıktımı gerçekten yardımı dokundumu öyle analiz edersin ama şimdi bosuna lafda demez bence bu işlerin içinde öyle diyorsa onay verme ihtimali vermemesinden daha yüksek o yüzden içini ferah tut ve iyi düşün ki iyi olsun .ayrıca isteyebilcekleri herşeyi istediker ve eşin alman vatandaşı daha fazla kurcalamazlar rn fazla kurcalayacakları bu kadardı  okey:) okey:)

Feneristt
    Katılımcı

Şimdi şöyle yola cıkabilirsin mesela daha önceden avukatınızın dediği herşey çıktımı gerçekten yardımı dokundumu öyle analiz edersin ama şimdi bosuna lafda demez bence bu işlerin içinde öyle diyorsa onay verme ihtimali vermemesinden daha yüksek o yüzden içini ferah tut ve iyi düşün ki iyi olsun .ayrıca isteyebilcekleri herşeyi istediker ve eşin alman vatandaşı daha fazla kurcalamazlar rn fazla kurcalayacakları bu kadardı  okey:) okey:)

Haklısınız gerçekten , istedikleri herşeyi verdik gerçekten onayın verilmiş olabiliceğini düşünüyorum  :)

Fatihh18
    Katılımcı

Hayırlı olsun, ilk kez 1 haftada çıktığını duyuyorum, Almanya’da hangi şehire gidiyorsun

Esi avusturya vatandasi onun vizesini ankara konsolosluguna verdi onayladilar geri verdiler  halayy:)

Feneristt
    Katılımcı

Esi avusturya vatandasi onun vizesini ankara konsolosluguna verdi onayladilar geri verdiler  halayy:)

Rekor onun elinde her halde  halayy:)

vergassola
    Katılımcı

Benimde eşim Alman vatandaşı 7 yaşında kızım var o da Alman vatandaşı Nisan ayında ikametini Almanya’ya aldırdık okul kaydını yaptırdık, 30 Mayısta çocuk üzerinden başvurdum, 20 Ağustosta yeni dönemde okula başlayacak inşallah o zamana kadar yetişir

Fatihh18
    Katılımcı

Benimde eşim Alman vatandaşı 7 yaşında kızım var o da Alman vatandaşı Nisan ayında ikametini Almanya’ya aldırdık okul kaydını yaptırdık, 30 Mayısta çocuk üzerinden başvurdum, 20 Ağustosta yeni dönemde okula başlayacak inşAllah' o zamana kadar yetişir

Yetisir kardesim ortalama 4-6 haftada geliyor

15 yanıt görüntüleniyor - 781 ile 795 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.