2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Fatihh18
    Katılımcı

Dostum peki Geçiminizi nasıl sağlayacaksanız kısmına ne yazmalıyım. Erkek olarak eşim üzerinden yazılmaz herhalde.

Benim esimde alman esim calisiyor yazdim almanca o kadar

Fatihh18
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki hafta bende ankaradan başvuracağım ağustosda düğünümüz olacağı için eşim yanımda olacak.  Eğer yabancılar polisi çağırırsa oda gidemezse ne gibi bir sorun olur acaba?

Esin almansa hic bir sikinti yoksa agustosa gelir vizen

mercanx
    Katılımcı

Arkadaşlar bahsetmiştim ya yabancılar şubesi eşimin okul için son durumunu sormuş diye , şansımıza dün okuldan davetiye gelmiş randevu günü vermişler görüşmek için , bunu yabancılar şubesine verirsek işlem tamamlanır büyük ihtimalle 🙏

İnşallah güzrl haberler bekliyoruz senden. Demekki bi o eksik ve haftabasında denk gelmesi çok iyi olmuş yarn halledebilirseniz eger  bayrama kadar vizen gelir insallah🙏

Feneristt
    Katılımcı

İnşAllah' güzrl haberler bekliyoruz senden. Demekki bi o eksik ve haftabasında denk gelmesi çok iyi olmuş yarn halledebilirseniz eger  bayrama kadar vizen gelir insAllah'🙏

İnşallah şans oldu biraz , okulu eşime 28 mayıstan sonra randevunuzu verin filan demiş daha eşim meil atıcaktı onlar bakıcamtıda randevu filan vericekti uzun sürerde , Allah tan onlar bize randevu vermişler mektup şeklinde bu yabancılar şıbesi için eşimin okuyacağına dair kanıt olur 😊

hakan009
    Katılımcı

Arkadaşlar warendorf’a gidecek olan var mı ahlen yabancılar şubesine ve o civarlara gidecek olan yada gitmiş olan var mı nasıl bir işleyiş yapıyorlar bilgi verecek olan yazarsa sevinirim

seydi27
    Katılımcı

Merhabala beyler almanya münihe aile birleşimi için başvuru yaptım 3 ay geçti beyler ne yapmam gerek bıktım artık

mercanx
    Katılımcı

İnşAllah' şans oldu biraz , okulu eşime 28 mayıstan sonra randevunuzu verin filan demiş daha eşim meil atıcaktı onlar bakıcamtıda randevu filan vericekti uzun sürerde , Allah' tan onlar bize randevu vermişler mektup şeklinde bu yabancılar şıbesi için eşimin okuyacağına dair kanıt olur 😊

İnşallah o zaman hayırlı ve güzel haberlerinizi bekliyoruz tez zamanda alırız hepimiz pvizelerimizi elimize :)

BombPlanted
    Katılımcı

0z4orL.png

Ups detaylarına bakmak istediğimde böyle bir hata aldım bugün, başına gelen var mı? Sorun nedir biliyor musunuz, çünkü 90günlük süreç var hemen hepimizin başından geçen, benim ups numaram 27aralıkta alındı. Martta anca evrakları tamamlayabildim. Sizce ups i mi arayayım konsolosluğu mu

Feneristt
    Katılımcı

İnşAllah' o zaman hayırlı ve güzel haberlerinizi bekliyoruz tez zamanda alırız hepimiz pvizelerimizi elimize :)

İnşallah kardeşim , tez vakitte vizelerimizi alıcağımıza  şüphem yok  ;)

Fatihh18
    Katılımcı

0z4orL.png

Ups detaylarına bakmak istediğimde böyle bir hata aldım bugün, başına gelen var mı? Sorun nedir biliyor musunuz, çünkü 90günlük süreç var hemen hepimizin başından geçen, benim ups numaram 27aralıkta alındı. Martta anca evrakları tamamlayabildim. Sizce ups i mi arayayım konsolosluğu mu

Konsolosluktan pasaportun ups’ye verilmeden goremiyorsun zaten detaylarini konsolosluk verince zaten diger gun eline geliyor pasaport

BombPlanted
    Katılımcı

Konsolosluktan pasaportun ups’ye verilmeden goremiyorsun zaten detaylarini konsolosluk verince zaten diger gun eline geliyor pasaport

Anladım, o zaman bekleyeyim madem zaten 15inde arayıp bilgi alabilirsin demişti konsolosluk 10 gün kaldı bakalım

mercanx
    Katılımcı

İnşAllah' kardeşim , tez vakitte vizelerimizi alıcağımıza  şüphem yok  ;)

İnşallah🙏🙏🙏

mercanx
    Katılımcı

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum geçtiğimiz perşembe yani 31 mayısta almanların milli bayramıydı ve kapalıydı istanbuldaki konsoloslukta kapalı mıydı bilgisi olan var mı ogün ?

Feneristt
    Katılımcı

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum geçtiğimiz perşembe yani 31 mayısta almanların milli bayramıydı ve kapalıydı istanbuldaki konsoloslukta kapalı mıydı bilgisi olan var mı ogün ?

Paskalya tatili diyor izmir konsolosluğunda tatilmiş

mercanx
    Katılımcı

Paskalya tatili diyor izmir konsolosluğunda tatilmiş

Bu geçtiğimiz perşembe tatilmiş dimi ?

15 yanıt görüntüleniyor - 676 ile 690 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.