2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Feneristt
    Katılımcı

Aynen bende öyleyim valla tadım tuzum kalmdı hiç bişey yapasım gelmiyor içimden gelmiyor yani :-X

Az kaldı en geç bayrama elimizde olur büyük ihtimalle yada daha erken 🙄😊

mercanx
    Katılımcı

İnşallahh🙏🙏🙏

Fatihh18
    Katılımcı

teşekkür ederim fatih 30 haziran oradayım 15 gün kalacağım oturum vize halletmek istiyorum ordayken sonra tekrar türkiye eylülde bir daha :)

15 gunde oturum almayabilirsin cunku vizenin bitimine dogru bidaha gel diyorlar insallah alirsin

Fatihh18
    Katılımcı

inşAllah' arkadaşlar gelsin biran önce hepimizinki ben ve fenerist kaldık nisandan sıra bizde artık  ;D

Mercan seninki haftaya elinde olur :)

Fatihh18
    Katılımcı

Dogann dert etme pasam alirsin bayrami ailenle yap acele etme esinde yaninda zaten  :)

Fatihh18
    Katılımcı

Kardeşim hayırlı olsun baya iyi haberler aldık bu ara çok sevindim darısı başımıza inşAllah' :)

Gelir kardesim ortalama 35-45 gün arasi geliyor genelde alman vatandaslarinin rabbim yardim eder

mercanx
    Katılımcı

Mercan seninki haftaya elinde olur :)

inşallahh 🙏😊

stuttgart30
    Katılımcı

15 gunde oturum almayabilirsin cunku vizenin bitimine dogru bidaha gel diyorlar insAllah' alirsin

Sürede problem yok Fatih aslolan orda süreci başlatmak  okey:)

Feneristt
    Katılımcı

Arkadaşlar bahsetmiştim ya yabancılar şubesi eşimin okul için son durumunu sormuş diye , şansımıza dün okuldan davetiye gelmiş randevu günü vermişler görüşmek için , bunu yabancılar şubesine verirsek işlem tamamlanır büyük ihtimalle 🙏

AtlasX
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki hafta bende ankaradan başvuracağım ağustosda düğünümüz olacağı için eşim yanımda olacak.  Eğer yabancılar polisi çağırırsa oda gidemezse ne gibi bir sorun olur acaba?

Feneristt
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki hafta bende ankaradan başvuracağım ağustosda düğünümüz olacağı için eşim yanımda olacak.  Eğer yabancılar polisi çağırırsa oda gidemezse ne gibi bir sorun olur acaba?

Posta kutusunu takip ederseniz yeterli olur bence , mektup geldiğinde eşin gider eveakları twslim eder , belkide eşini hiç çağırmayabilir alman vatandaşı ise

AtlasX
    Katılımcı

Evet alman vatandaşı. Eşim yanımdayken nasıl posta kutusunu kontrol edebilir ve istenen evrakları götürüp verebilir?

Posta kutusunu takip ederseniz yeterli olur bence , mektup geldiğinde eşin gider eveakları twslim eder , belkide eşini hiç çağırmayabilir alman vatandaşı ise

Feneristt
    Katılımcı

Evet alman vatandaşı. Eşim yanımdayken nasıl posta kutusunu kontrol edebilir ve istenen evrakları götürüp verebilir?

Bir akrabanız yada tanıdığınız posta kutusunu iki günde bir filan takip ederse iyi olur mektup filan gelirse haberiniz olur ,ona göre eşin gider teslim eder evrakları , biz öyle yaptık bizim bir tanıdığımız orda takip etti mektup geldi ve eşim gitti teslim etti evrakları , tam emin değilim ama eşin bizzat kendisi evrakları teslim etmeli , ha şansınıza mektup filan göndermeden de vizeyi verebilirler ama işinizi şansa bırakmayın

AtlasX
    Katılımcı

Bir akrabanız yada tanıdığınız posta kutusunu iki günde bir filan takip ederse iyi olur mektup filan gelirse haberiniz olur ,ona göre eşin gider teslim eder evrakları , biz öyle yaptık bizim bir tanıdığımız orda takip etti mektup geldi ve eşim gitti teslim etti evrakları , tam emin değilim ama eşin bizzat kendisi evrakları teslim etmeli , ha şansınıza mektup filan göndermeden de vizeyi verebilirler ama işinizi şansa bırakmayın

Dostum peki Geçiminizi nasıl sağlayacaksanız kısmına ne yazmalıyım. Erkek olarak eşim üzerinden yazılmaz herhalde.

Feneristt
    Katılımcı

Dostum peki Geçiminizi nasıl sağlayacaksanız kısmına ne yazmalıyım. Erkek olarak eşim üzerinden yazılmaz herhalde.

eşim üzerinden yazıcaksın yapacak birşey yok

15 yanıt görüntüleniyor - 661 ile 675 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.