2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

mercanx
    Katılımcı

benimde sabah 9 daydı yoğun değildi güzelde geçti inşAllah' bundan sonraki süreçlerde iyi geçer hepimiz için.

İnşallahh🙏 Benin mulakatımda güzel geçti 6-7 dkıka falan almanca soruda sormadı.oda kafama çok takılmıstı kısa sürmesi  2. Veznedeki bayandı

stuttgart30
    Katılımcı

İnşAllah'h🙏 Benin mulakatımda güzel geçti 6-7 dkıka falan almanca soruda sormadı.oda kafama çok takılmıstı kısa sürmesi  2. Veznedeki bayandı
    [/quot

2. veznedeki bayan bende de almanca Haben Sie ein Auto dan bi girdi:) 5 – 6 tane sordu çok şükür geçtik

mercanx
    Katılımcı

İnşAllah''h🙏 Benin mulakatımda güzel geçti 6-7 dkıka falan almanca soruda sormadı.oda kafama çok takılmıstı kısa sürmesi  2. Veznedeki bayandı
    [/quot

2. veznedeki bayan bende de almanca Haben Sie ein Auto dan bi girdi:) 5 – 6 tane sordu çok şükür geçtik

İNşallah tez zqmanda gelir vizemiz artık  ya:)

Feneristt
    Katılımcı

Arkadaş zoruma giden şey resmi tatil yaparlar anlarımda bizim vizeye bakacak kadın iki hafta izin almış oda bizim vizeye denk gelmiş 😂
    Artık pazartesi ye filn bakar vizemize umarım

seydi27
    Katılımcı

Merhaba beyler 22.05.2018 tarihinde onay mailim atıldı ankara konsolosluga ne zaman pasaportum yola çıkar sizce.

mercanx
    Katılımcı

Merhaba beyler 22.05.2018 tarihinde onay mailim atıldı ankara konsolosluga ne zaman pasaportum yola çıkar sizce.

Arkadasımın onay verildikten sonra 1-1,5 hafta içinde gelmişti

usta20
    Katılımcı

Kardeşlerim selamlar saygılar: wizem 90.gunde geldi çok sükür.hakıkaten sıkıntılı süreç sabır diliyorum herkese artı Almancanızı geliştirmeye özen gösterın süreç ise 23 şubat randewu İzmir de  9 mart ewraklar gitti 9 Nisan yabancılar şubesi görüşmesi weee 23 mayıs pasaport geldi!şimdi ise uçak biletlerine bakıyorum A.E.OLUN SAYGILAR!

Feneristt
    Katılımcı

Kardeşlerim selamlar saygılar: wizem 90.gunde geldi çok sükür.hakıkaten sıkıntılı süreç sabır diliyorum herkese artı Almancanızı geliştirmeye özen gösterın süreç ise 23 şubat randewu İzmir de  9 mart ewraklar gitti 9 Nisan yabancılar şubesi görüşmesi weee 23 mayıs pasaport geldi!şimdi ise uçak biletlerine bakıyorum A.E.OLUN SAYGILAR!

Hayırlı olsun ustam senin adına çok sevindim , darısı bizim başımıza inşallah  halayy:)

stuttgart30
    Katılımcı

Hayırlı olsun bro  okey:)

Ibrahim20
    Katılımcı

Selamlar arkadaslar.Ben 11.05.2018 de izmirden cocuk uzerinden aile birlesimi basvurusu yaptim.Gorusmem guzel gecti ve bi sorun olmadigi soylendi.Benim gibi cocuk uzerinden basvuru yapan arkadaslar var mi?Varsa ne kadar surede vize aldilar bilgilendirirseniz sevinirim.Simdidrn tesekkurler

Feneristt
    Katılımcı

Selamlar arkadaslar.Ben 11.05.2018 de izmirden cocuk uzerinden aile birlesimi basvurusu yaptim.Gorusmem guzel gecti ve bi sorun olmadigi soylendi.Benim gibi cocuk uzerinden basvuru yapan arkadaslar var mi?Varsa ne kadar surede vize aldilar bilgilendirirseniz sevinirim.Simdidrn tesekkurler

Arkadaşım çocuk üzerinden kölne başvuru yapmıştı bir ay içinde sonuçlanmıştı eşine mektupta gitmemişti…

Aleynamusa
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar
    Esim alman vatandasi 14.05.2018 de Istanbul dan basvuru yaptik 22.05.18 de bana Mail geldi esinizin ikametgah belgesini getiriniz aksiri taktirde bagli oldugunuz alman dairesine belgeyi vermediniz diye Haber verilecektir diyor
    Böyle bi durum yasayan varmi acaba ? Yada sizce mektup gelivek mi esime daha
    Yoksa Niye ondan istemesinlerde benim getirmemi istediler?

Aleynamusa
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar
    Esim alman vatandasi 14.05.2018 de Istanbul dan basvuru yaptik 22.05.18 de bana Mail geldi esinizin ikametgah belgesini getiriniz aksiri taktirde bagli oldugunuz alman dairesine belgeyi vermediniz diye Haber verilecektir diyor
    Yoksa Niye benden istesinler belgeyi

Fatihh18
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar
    Yoksa Niye ondan istemesinlerde benim getirmemi istediler?

Burdan vizeye basvuru yaparken esinizin ikamet belgesini vermedinizmi bidaha neden istiyorlar ki

Fatihh18
    Katılımcı

Kardesim biz bosuna devamli demedik 22 mayisi bekle diye icimize dogmus hayirli olsun sevindim adina haYirli yolculuklar

15 yanıt görüntüleniyor - 496 ile 510 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.