2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

usta20
    Katılımcı

eminim gelmez hikaye 90 gun sure bilinçli olarak işleri yawaslatıyorlar bence şahsi fikrim 23 mayısdan sonra neyapcam ?saygılar!

Fatihh18
    Katılımcı

eminim gelmez hikaye 90 gun sure bilinçli olarak işleri yawaslatıyorlar bence şahsi fikrim 23 mayısdan sonra neyapcam ?saygılar!

Ucak biletini aldin mi ? Ben aldim 5 temmuza ama hic haber yok boyle giderse yanacak.. kardesim 90 gunu gecerse izmir konsolosluguna git sor o zaman bilgi verirler sendekide ne sanssizlik

Fatihh18
    Katılımcı

Kanka bence senin vizen direk gelebilir , öyle gelmedi diye canını sıkma

Vaktim varda bilete yetisse bari 😂 500 lira para verdim

Feneristt
    Katılımcı

Kardeş iki ay sonrası için neden 500 liraya bilet alıyorsun , zaten bilet fiyatları 400 e bile bulunabiliyor , bende sandım 100 e 200 e olduğu için iki ay önceden almışsın 😂

Fatihh18
    Katılımcı

Kardeş iki ay sonrası için neden 500 liraya bilet alıyorsun , zaten bilet fiyatları 400 e bile bulunabiliyor , bende sandım 100 e 200 e olduğu için iki ay önceden almışsın 😂

eşim burda oluyor bayramdan sonra onunla aynı ucakta gıderız dıye almıstık :) yoksa almazdım

usta20
    Katılımcı

pekı uçak biletlerini onlien nereden alabılırız wızem gelırse saygılar link yollayın bı bakayım uygun şekılde!

Feneristt
    Katılımcı

https://www.biletall.com/

Al üstadım eşime hep burdan  alıyorum bilet online

Fatihh18
    Katılımcı

pekı uçak biletlerini onlien nereden alabılırız wızem gelırse saygılar link yollayın bı bakayım uygun şekılde!

http://Www.enuygun.com ben burdan aliyorum hep

usta20
    Katılımcı

Enuyguna göre  30 tl ındırımlı bazen http://www.havayolları.com buldum sence

tabıkı pasaport gelırse ah şu pasaport gelsın yerdenyere çarpcam
    Almanca A1 belgesinide alıncA İLK SINAWDA yere carpmıştım
    ben birde yurt dısında dugun yaptım gerı geldım 90 gün dolunca bea artık gelsın şu pasaport
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 88.gün oldu

Hrnmllgl
    Katılımcı

ya:)Herkese merhaba
    Çok yeni bi Aile Birleşimi başvurum var 16.05.2018 de kurstan arkadaşım da 50 gün önce vermişti evrakları ancak henüz eşine ulaşan birşey yok bir kaç yerde 15 günde 20 günde sonuçlanan vizeler var diye okumuştum doğruluk payı var mı?
    Birde öyle zannediyorum ki tüm kriterleri yerine getiriyor olsanız da evrakların kargo ve işlem sürecinde değişiklik yapamıyorsunuz??
    Yani tamamı ile adamların keyifleri ile alakalı :) :) :) neyse Ezan okunuyor vizem geldiğinde mutlaka bilgi mesajı geçeceğim form takip etmezdim buda kısmet oldu
    Hamburg için başvuruda bulunan oldu mu?? Süresi nedir?? Paylaşırsanız sevinirim byby:)

Fatihh18
    Katılımcı

Enuyguna göre  30 tl ındırımlı bazen http://www.havayolları.com buldum sence

tabıkı pasaport gelırse ah şu pasaport gelsın yerdenyere çarpcam
    Almanca A1 belgesinide alıncA İLK SINAWDA yere carpmıştım
    ben birde yurt dısında dugun yaptım gerı geldım 90 gün dolunca bea artık gelsın şu pasaport
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 88.gün oldu

Baya uzamis kardesim hayirlisiyla gelir belki bu hafta

musicman
    Katılımcı

offoff:) offoff:) Selam arkadaşlar. Öncelikle bu çetrefilli süreci yaşayan herkese kolaylıklar dilerim. Ben 30.01 2018 de başvurumu yaptım. Eşimi 6 nisan' yabancılar şubesine çağırdılar . Yaklaşık bir saat kadar orada soru sormuşlar ve TAMAM BİR SORUN YOK 2 YADA 3 HAFTAYA KADAR EŞİNİZ BURADA OLUR  demişler. bugün 21 mayıs. Acaba bu süreçte bir terslik olabilirmi?
      bu arada İstanbul alman konsolosluğunu mail bombardımanına tuttum ve bana cevap yazdılar. İşleminiz yabancılar şubesi nihai karar vermediği için beklemede diye cevap yazdılar …Tabii ben yetinmedim tam bir saat boyunca konsolosluğu telefonla aradım.Sonunda açtılar.'' İşlemlerinizde bir sıkıntı görünmüyor fakat mayıs ayı çıksın haziranın ortasına doğru pasaportunuz gelir'' dedi.bu işlem için 4.5 ay normailmi…nisan 6 gibi yabancılar şubesi tamam dedikten sonra bu işlemin bu kadar uzaması beni biraz işkillendirdi.
    EŞİM ALMAN VATANDAŞI VE ALMAN.
    saygılar…..
    110 gün olmuş yuh

usta20
    Katılımcı

kARDEŞİM benimde 89.gün oldu gıdecegım yer Offenbach Rodgau senın neresi sorabılırmıyım benım gıdecegım yerde yabancılar we Surıyelıler cok oldu ıcın uzun sürüomuş şimdi benide korkuttun 110 gün nedemek .ama dedım gıbı bu yabancılar şubesındekı yogunluga göre degişiyor tek sebep bu bence saygılar! yınede pasaport gelırse yazarız buraya grş üzere!
    artı benım eşimde 9 Nisanda grş ama halen beklemedeyız !

Feneristt
    Katılımcı

offoff:) offoff:) Selam arkadaşlar. Öncelikle bu çetrefilli süreci yaşayan herkese kolaylıklar dilerim. Ben 30.01 2018 de başvurumu yaptım. Eşimi 6 nisan' yabancılar şubesine çağırdılar . Yaklaşık bir saat kadar orada soru sormuşlar ve TAMAM BİR SORUN YOK 2 YADA 3 HAFTAYA KADAR EŞİNİZ BURADA OLUR  demişler. bugün 21 mayıs. Acaba bu süreçte bir terslik olabilirmi?
      bu arada İstanbul alman konsolosluğunu mail bombardımanına tuttum ve bana cevap yazdılar. İşleminiz yabancılar şubesi nihai karar vermediği için beklemede diye cevap yazdılar …Tabii ben yetinmedim tam bir saat boyunca konsolosluğu telefonla aradım.Sonunda açtılar.'' İşlemlerinizde bir sıkıntı görünmüyor fakat mayıs ayı çıksın haziranın ortasına doğru pasaportunuz gelir'' dedi.bu işlem için 4.5 ay normailmi…nisan 6 gibi yabancılar şubesi tamam dedikten sonra bu işlemin bu kadar uzaması beni biraz işkillendirdi.
    saygılar…..
    110 gün olmuş yuh

Bizim gidiceğim yerde yoğun suriyeli vs lakin bize 3. Hafta dolmadan mektup yollayıp gerekli evrakları istediler , sizde 2 ay 6 gün sonra haber gelmiş , sizin durum biraz daha karışık sanki biraz daha bekletmeye oynuyorlar gibime geldi .. 🙄

Fatihh18
    Katılımcı

saygılar…..
    110 gün olmuş yuh

Nereye gideceksin ? Ben bu olayi cozemedim bazilari 30‘günde aliyor bazilari 90 günü geciyor bi sikinti yok ama benimde 1 ayi gecti daha evraklar ulasmamis

15 yanıt görüntüleniyor - 466 ile 480 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.