2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Fatihh18
    Katılımcı

Kanka yarın eşim evrakları vericek , ben okuyacam diyecek ağustosta eşim gelip burda çalışıcak filan diyicek bir sıkıntı çıkarmaz büyük ihtimalle

İnsallah cikmaz kardesim

seydi27
    Katılımcı

Merhabalar vize başvurum 15.03.2018 tarihinde başvuru yaptım münihe gidicem yabancılar dairesi Eşimi 2ci çagırışı bi kagıt istediler iş yerinden iş sözleşmesi tarihini degiştirin dediler degiştik kadın 1 haftaya eşiniz burda olur demiş bu hafta vizem gelirmi sizce.

Fatihh18
    Katılımcı

Merhabalar vize başvurum 15.03.2018 tarihinde başvuru yaptım münihe gidicem yabancılar dairesi Eşimi 2ci çagırışı bi kagıt istediler iş yerinden iş sözleşmesi tarihini degiştirin dediler degiştik kadın 1 haftaya eşiniz burda olur demiş bu hafta vizem gelirmi sizce.

Gelir kardesim hayirli olsun

seydi27
    Katılımcı

Gelir kardesim hayirli olsun

inşallah kardeşim

Nesibi
    Katılımcı

munih icin gecen ay basvuru yapan varmi acaba?

Feneristt
    Katılımcı

Eşim bu gün evrakları verdi , bizim vizeye bakan kadın bir hafta izinliymiş diğer kadın bakmış evraklara o gelince sizin evraklara bakar demiş kadın , eşimden maaş bordrosu istemişlerdi eşim çalışmadığı için götüremedi maaş bordrosunu, çünkü 2 ay sonra okulunu devam edicek eşim böyle bir açıklama yapmış , eşim alman vatandaşı sıkıntı yaparlar mı acaba ?

AtlasX
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay bende başvuracağım. Evrakları hazırladım. Eksik gedik varmı kontrol edermisiniz. (Eşim sonradan alman vatandaşı olmuş)

Benim: Forumlar, Pasaport, 2 resim, Formul B, Tam tekmil vukuatlı nufus örneği, A1 (Tam tekmil örneği almancaya çevrilecekmi yoksa apostil mi yapılacak arkadaşlar?)

Eşim: İkametgah ve kimlik fotokopisi

Bir diğer sorum ise sigorta için seyehat sağlık sigortası mı yapalım ne yapalım eşim çalışıyor maaşıda iyi yoksa hayır mı demeliyim. Forumda okuduğuma göre sonradan istiyorlarmış vize uzamasın diye en başında yaptırayım mı bunu orada Evet'i işaretlemek için.

Feneristt
    Katılımcı

Evrakların tam gibi , zaten idatadan randevu aldığında gerekli evraklar email olarak atılıyor sana, sağlık sigortasını da çok sıkıntı yapma bazen istenebiliyor ama genelde istenmiyor  bende hayırı işaretlemiştim …

seydi27
    Katılımcı

munih icin gecen ay basvuru yapan varmi acaba?

15.03.2018 tarihinde başvuru yaptım münih kalabalıkmış

stuttgart30
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar 25.04.2018 de başvurdum mail olarak gitmiş evraklar posta daha gitmemiş
    kaç günde gidiyor bu posta yahu :?

Feneristt
    Katılımcı

Yarın posta kptusuna bakın gelir büyük ihtimalle en kötü haftaya , çünkü benimki 3. Haftanın sonunda ulaştı

Fatihh18
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar 25.04.2018 de başvurdum mail olarak gitmiş evraklar posta daha gitmemiş
    kaç günde gidiyor bu posta yahu :?

Stuttgartmi? 20.04 istanbuldan stuttgarta basvurdum daha ulasmamisti cok yogunmus

Fatihh18
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay bende başvuracağım. Evrakları hazırladım. Eksik gedik varmı kontrol edermisiniz. (Eşim sonradan alman vatandaşı olmuş)

Benim: Forumlar, Pasaport, 2 resim, Formul B, Tam tekmil vukuatlı nufus örneği, A1 (Tam tekmil örneği almancaya çevrilecekmi yoksa apostil mi yapılacak arkadaşlar?)

Eşim: İkametgah ve kimlik fotokopisi

Bir diğer sorum ise sigorta için seyehat sağlık sigortası mı yapalım ne yapalım eşim çalışıyor maaşıda iyi yoksa hayır mı demeliyim. Forumda okuduğuma göre sonradan istiyorlarmış vize uzamasın diye en başında yaptırayım mı bunu orada Evet'i işaretlemek için.

Apostil ve almanca cevirmeye gerek yok nufus mudurlugunden aldigin gibi goturebilirsin 2 adette fotokobilerini cektir esinde ordan kimlik fotokobisini 2 adet yollasin

Feneristt
    Katılımcı

Bizim evraklara bakacak olan kadın izinliymiş 1 hafta , bide suriyeliler yüzünden işlemler gecikiyor demişler onlarda aşle birleşimi için başvuruyorlarmış

Fatihh18
    Katılımcı

Bizim evraklara bakacak olan kadın izinliymiş 1 hafta , bide suriyeliler yüzünden işlemler gecikiyor demişler onlarda aşle birleşimi için başvuruyorlarmış

Kimi ulkelerini kurtarma pesinde kimi canini

15 yanıt görüntüleniyor - 436 ile 450 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.