2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Ezggg
    Katılımcı

Arkadaslar  bugün nihayet  almanya onay verdi  halayy:)  acaba  kac  gunde gelir vize??? Ve ankaradaki  konsolosluk ups  ye pasaportu  verdiginde  ups  bana  mesaj  mi gonderiyor  ???

Gözünüz aydin darisi basimiza insallah toplam kac gün sürdü vizeniz ve onayinizi nerden ögrendiniz acaba?

tugrulonemli
    Katılımcı

Arkadaslar bugün 83. Gün ne kadar hojjj degil miii  offoff:) offoff:) offoff:)

ERTu52
    Katılımcı

Arkadaslar bugün 83. Gün ne kadar hojjj degil miii  offoff:) offoff:) offoff:)

65 Van Emret komutanım halayy:) halayy:)

Bekleyenköln
    Katılımcı

arkadaslar, nihayet Köln yabancilar burosu zahmet etti 3 ay sonra bana dün email geldi.  Alman vatandasi olmama ragmen yaklasik 10-12  Belge istiyorlar  cofe:) , bunlari toparlalamam bir haftami alir, bakalim hayirlisi, insAllah subata esim burda olur.

Ezggg
    Katılımcı

arkadaslar, nihayet Köln yabancilar burosu zahmet etti 3 ay sonra bana dün email geldi.  Alman vatandasi olmama ragmen yaklasik 10-12  Belge istiyorlar  cofe:) , bunlari toparlalamam bir haftami alir, bakalim hayirlisi, insAllah subata esim burda olur.

E mail nasil gidiyor yani basvuru formunda esimin e Mailini yazmamistim cünkü orada yazin diye birsey gecmiyordu. Yani nereden bulabilirler E Maili?

Hakans
    Katılımcı

Çocuk üzerinden mi başvurdunuz ?

ERTu52
    Katılımcı

Benimde bugun 66.gün bu akşam pasaportun kargoya verildiği bilgisi geldi zor ve uzun bir süreç hepimizin hakkında hayırlısı arkadaşlar

Hakans
    Katılımcı

Benimde bugun 66.gün bu akşam pasaportun kargoya verildiği bilgisi geldi zor ve uzun bir süreç hepimizin hakkında hayırlısı arkadaşlar

13 ocak demiştim Ertu,3 gün rötorla tutturdum :-)

ERTu52
    Katılımcı

13 ocak demiştim Ertu,3 gün rötorla tutturdum :-)

Sıra sende abi

Hakans
    Katılımcı

Sıra sende abi

Hanımla konuştum kardeşim bizim orası biraz yoğunmuş.sen biraz merkezin dışında kalıyorsun.sanırım ben maalesef biraz daha bekleceğim.Sağlık olsun , gerçekten senin adına çok sevindim.orada görüşürüz artık inşAllah:-).Yarın pasaport selfisini bekliyoruz grupta ona göre :-)

Bekleyenköln
    Katılımcı

E mail nasil gidiyor yani basvuru formunda esimin e Mailini yazmamistim cünkü orada yazin diye birsey gecmiyordu. Yani nereden bulabilirler E Maili?

esim basvuru formunda benim email adresimi yazmisti, ordan bana ulastilar. Emaille insallah daha hizli bir iletisim olur. Bazi evraklari emaille gönderdim

Bekleyenköln
    Katılımcı

Çocuk üzerinden mi başvurdunuz ?

hayir Hakan, normal basvuru

Antalya3707
    Katılımcı

Selam arkadaşlar bende sizin gibi vizemi bekliyordum nihayet vizem geldi.  halayy:) Darısı bekleyenlere.
    05.12.2017 tarihinde İzmir de başvuruda bulundum çocuk üzerinden aile birleşimine tüm evraklarımı eksiksiZ verdim. 12.01.2017 yabancılar dairesi eşimi aradı imzalaması gereken bir kağıt varmış diye. O kağıtta başka çocuğum yok vs gibi saçma sapan şeyler yazıyordu ve ikametgahım içinde bir evrak vermişler imzalamak için eşimin ailesi. Eşim 15.01.2018 de imzayı attı. Kadın vizeniz onaylanırsa bugün yarın haber veririm demişti. Aynı gün aradılar vizeniz onaylandı diye. 17.01.2018 pasaportum elime ulaştı 27.01.2017 kısmet olurda oraya gidecenm 29/01/2018 e yabancılar dairesi randevu vermiş eşime ikametgahımı yapabilmem için. İnan’ın beklemek çok zor Allah yar ve yardımcınız olsun benim biraz kısa sürdü bölge bölge değişiyor.

ERTu52
    Katılımcı

Selam arkadaşlar bende sizin gibi vizemi bekliyordum nihayet vizem geldi.  halayy:) Darısı bekleyenlere.
    05.12.2017 tarihinde İzmir de başvuruda bulundum çocuk üzerinden aile birleşimine tüm evraklarımı eksiksiZ verdim. 12.01.2017 yabancılar dairesi eşimi aradı imzalaması gereken bir kağıt varmış diye. O kağıtta başka çocuğum yok vs gibi saçma sapan şeyler yazıyordu ve ikametgahım içinde bir evrak vermişler imzalamak için eşimin ailesi. Eşim 15.01.2018 de imzayı attı. Kadın vizeniz onaylanırsa bugün yarın haber veririm demişti. Aynı gün aradılar vizeniz onaylandı diye. 17.01.2018 pasaportum elime ulaştı 27.01.2017 küsmeyesin oraya gidecenm 19/01/2018 e yabancılar dairesi randevu vermiş eşime ikametgahımı yapabilmem için. İnan’ın beklemek çok zor Allah yar ve yardımcınız olsun benim biraz kısa sürdü bölge bölge değişiyor.

Gözün aydın kardesim

Antalya3707
    Katılımcı

sağol teşekkür ederim. darısı başına kardeş. Sabrın sonu selamettir.

15 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 45 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.