2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

usta20
    Katılımcı

ya arkadaslar 23 şubatta randewum gayet olumlu geçti izmir de mart ın ilk haftası mektup ulaştı eşime nisan 9 da ewrakları teslım ettı
    ben ıse bugun 80.gun oldu wızemden halen ses seda yok OFFENBACH A BAGLI RODGAU ya gıdeceğim wızeden sesseda yok ne eşim yabancılar polısıne ulaşabılıo neden telefonlara cvp werılmıyor ben ıse Almanca mail yazdım gelen cvp bızım işlerimizi yawaslatıyorsunuz dıye geldı kısaca sormayın dadıler İzmirden
    fıkrı olan yazabılırmı nezaman gelır wıze şu tarıhte gelır deyın saygılar!

Feneristt
    Katılımcı

Eşiniz yabancı polisni bizzat gitsin , oda olmazsa 10 gün daha bekleyin 90 gün dolduğunda izmir konsolosuna emeil yazın size cevap vermeleri mecburi oluyor

Feneristt
    Katılımcı

Benimde merak ettiğim birşey var biz avukata vekalet verdik o bizim vizemizle ilgilenecek , şimdi sıkıntı şu ; yabancı polisler eşime mi mektup yollayacak yoksa avukata mı 🙄

Fatihh18
    Katılımcı

ya arkadaslar 23 şubatta randewum gayet olumlu geçti izmir de mart ın ilk haftası mektup ulaştı eşime nisan 9 da ewrakları teslım ettı
    ben ıse bugun 80.gun oldu wızemden halen ses seda yok OFFENBACH A BAGLI RODGAU ya gıdeceğim wızeden sesseda yok ne eşim yabancılar polısıne ulaşabılıo neden telefonlara cvp werılmıyor ben ıse Almanca mail yazdım gelen cvp bızım işlerimizi yawaslatıyorsunuz dıye geldı kısaca sormayın dadıler İzmirden
    fıkrı olan yazabılırmı nezaman gelır wıze şu tarıhte gelır deyın saygılar!

Kardesim gecen izmir35 isimli arkadas 30 gun icinde aldi izmirden basvurdu esi evraklari teslim etti 3 gun icinde vizesi geldi bu sistemi anlamiyorum benimde 3 hafta bitti daha evraklardan ses seda yok hic bir sikintida yok ama anlamiyorum bu sistem nasil devam ediyor

Feneristt
    Katılımcı

Arkadaşlar acil bana birşey sorucam , eşim alöan vatandaşı , cuma günü elimize mektup ulaşmış fakat maaş bordrpsu istiyorlar eşim çalışmıyor şu an , avukatımız var nasıl bir çözümü var bu işin , mecburi mi maaş bordrusu alman vatandaşları için 🙄

Fatihh18
    Katılımcı

Arkadaşlar acil bana birşey sorucam , eşim alöan vatandaşı , cuma günü elimize mektup ulaşmış fakat maaş bordrpsu istiyorlar eşim çalışmıyor şu an , avukatımız var nasıl bir çözümü var bu işin , mecburi mi maaş bordrusu alman vatandaşları için 🙄

Bazi yerler istemiyor insallah sikinti cikmaz

Feneristt
    Katılımcı

Kanka bizim bir tanıdaktanda aile birleşimi için gelen mektupta 3 aylık maaş bordrosu istemişler ama yanancı polise gittiğinde tüm evrakları vermiş maaş bordrosu hariç , alman vatandaşı diye sıkıntı çıkaramamışlar ,

Feneristt
    Katılımcı

Senin evraklardan bir haber var mı

Fatihh18
    Katılımcı

Senin evraklardan bir haber var mı

Kanki sabah esim gitti kadin demis cok yogun stuttgart evraklar sistemde gozukuyor ama daha bize gelmedi demis bize gelip gitmesi 2 ayi bulur demis bi sorun olursa size mektup yolluyoruz ama bisey lazim olmazsa direk yolluyoruz demis kadin

Feneristt
    Katılımcı

Bayrama kalmadan vizen elinde olur büyük ihtimalle

usta20
    Katılımcı

PEKI BENIM ELİMDE OLURMU WIZEM USTAD IM
    23 ŞUBAT BASWURU EŞİM NISAN 9 DA TESLIM ETTI EWRAKLARI OFFENBACH (RODGAU) BENIMKISI FIKRIN NEDIR SAYGILAR !DENİZLİ DEN.

Feneristt
    Katılımcı

Üstad 3 ayın dolunca yabancılar polisine veya izmir konsolousluğuna emeil yaz veya ara 3 ayım bitti bayramda eşimin yanımda olmak istiyorum de bir sıkıntı çıkarmaz verirker bence , 3 ay içinde sonuçlanması gerekiyor saygılarımla …

Fatihh18
    Katılımcı

PEKI BENIM ELİMDE OLURMU WIZEM USTAD IM
    23 ŞUBAT BASWURU EŞİM NISAN 9 DA TESLIM ETTI EWRAKLARI OFFENBACH (RODGAU) BENIMKISI FIKRIN NEDIR SAYGILAR !DENİZLİ DEN.

Senin durumunda zor kardesim rabbim sabir versin 23 mayisi bekle sonra ara sor

Fatihh18
    Katılımcı

Bayrama kalmadan vizen elinde olur büyük ihtimalle

Bilete yetissinde hayirlisiyla sen naptin verdimi esin evraklari

Feneristt
    Katılımcı

Kanka yarın eşim evrakları vericek , ben okuyacam diyecek ağustosta eşim gelip burda çalışıcak filan diyicek bir sıkıntı çıkarmaz büyük ihtimalle

15 yanıt görüntüleniyor - 421 ile 435 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.