2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

mercanx
    Katılımcı

hepnizden Allah' razı olsun arkadaslar darısı başınıza inaşlalah

Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim gerçekten darıısı tüm bekleyenlerin başına ,kaç günde işleminiz tamamlanmış oldu ?

izmir_35
    Katılımcı

Arkadaşlar 10 nisansa başvurum 30 unda eşime mektup geldi sadece ev kontratı istendi.hemen teslim ettik cuma günüydü bugunde sms aldım .tam 30 gün sürdü eşim alman vatandaşı ama yaşadığı yer ufak bi kasaba takip ettiğim kadarıyla işlemlerin süresi yabancılar şubesinin yoğunlu ile alakalk

usta20
    Katılımcı

Bu yuzden kibarca yabancilar ofisine mail atilabilir fakat vize ve oturum konusunda Almanya pek kuralci degil vizeyi onaylacak memurun o anki keyifine bile bakiyor bazi seyler o yuzden aceleniz olmadikca sureci kafanizdan cikarin o pasaport her turlu gelecek cok aciliyetiniz varsa bu yollara bas vurun ama nasıl ulaşacagız yabancılar polısıne telefonlara cvp wermıyorlar gıttımızdede ıcerı almıyorlar!

izmir_35
    Katılımcı

Dediğine katılıyorum arkadaşım ben burdan 3 şubeye mail attım hepsi bi yerlere yönlendirdin hatta dosyam siz bizimle alakalı değil denilen ofisten çıktı .zaten calışma saatleri acayip komedi bide eşim ofise gittiğinde sırf suriyeliler varmış

Fatihh18
    Katılımcı

Bu yuzden kibarca yabancilar ofisine mail atilabilir fakat vize ve oturum konusunda Almanya pek kuralci degil vizeyi onaylacak memurun o anki keyifine bile bakiyor bazi seyler o yuzden aceleniz olmadikca sureci kafanizdan cikarin o pasaport her turlu gelecek cok aciliyetiniz varsa bu yollara bas vurun ama nasıl ulaşacagız yabancılar polısıne telefonlara cvp wermıyorlar gıttımızdede ıcerı almıyorlar!

Bizimde telefonlara bakmiolar keyfe keder calisiyorlar

Feneristt
    Katılımcı

Arkadaşlar bu gün haberimiz oldu evraklarım ulaşmış yabancı polise , tahmininiz kaç günde eve mektup gelir

izmir_35
    Katılımcı

Değerli arkadaşlarım şuanda elime 3 aylık vizeli pasaportumu aldım Allah bekleyen herkeze nasip etsin artık çıkıyorum buradan hoşçakalın Allaha emanet olun

usta20
    Katılımcı

en geç bir haffta surer!

Fatihh18
    Katılımcı

Arkadaşlar bu gün haberimiz oldu evraklarım ulaşmış yabancı polise , tahmininiz kaç günde eve mektup gelir

Nasil ogrendin kardesim

Feneristt
    Katılımcı

Yabancı polisi aradı eşim , haftaya cumaya kadar mektup gönderirler diye tahmin ediyorum , 3 hafta dolmadan evraklarımın ulaşmış bakalım hayırlısı

Fatihh18
    Katılımcı

Yabancı polisi aradı eşim , haftaya cumaya kadar mektup gönderirler diye tahmin ediyorum , 3 hafta dolmadan evraklarımın ulaşmış bakalım hayırlısı

Mektup gitmesi mi lazim

Feneristt
    Katılımcı

Bazılarına gönderiyorlar bazılarına göndermiyorlar genelde gönderiyorlar sanırım , siz daha ulaşamadınız mı yabancı polise evraklar için

usta20
    Katılımcı

yolun açık olsun!

Fatihh18
    Katılımcı

Bazılarına gönderiyorlar bazılarına göndermiyorlar genelde gönderiyorlar sanırım , siz daha ulaşamadınız mı yabancı polise evraklar için

Acmiyorlar ki kardesim esim
    Calistigindan gidemiyorda zaten cok az calisiyor memurlar yarin gene tatil ulasamiyoruz telefonla  haftaya izin alip gidecek bakalim

Feneristt
    Katılımcı

Büyük ihtimalle evraklarınız ulaşmıştır , siz nereye gidicektiniz

15 yanıt görüntüleniyor - 391 ile 405 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.