2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Feneristt
    Katılımcı

Arkadaşlar ikinci sefer oldu rüyamda vizemin çıktığını gördüm , geçen hafta gördüğüm rüyada vizem çıkmıştı pasaportum elimdeydi ama aile birleşimi yerine schenzen vizesi vermişlerdi , dün gördüğüm rüyada da telefunuma mesaj geliyordu pasaportunuz kargoya çıktı diye , olaya bakın ya 😂😂

Fatihh18
    Katılımcı

Arkadaşlar ikinci sefer oldu rüyamda vizemin çıktığını gördüm , geçen hafta gördüğüm rüyada vizem çıkmıştı pasaportum elimdeydi ama aile birleşimi yerine schenzen vizesi vermişlerdi , dün gördüğüm rüyada da telefunuma mesaj geliyordu pasaportunuz kargoya çıktı diye , olaya bakın ya 😂😂

Kanki bende gecen ruyamda ucagi kacirmistim almanyaya gitcegim ucagi hayirlisi  :)

Nesibi
    Katılımcı

bende sonunda islemlerimi halledip izmir alman konsolosluguma basvuruda bulundum. tarih 4 mayis 2018 bakalim sonuc ne zaman gelecek. evrak olarak bende gelen mail disinda bir cok evrak teslim ettim diploma sertifikalar hicbirini tercume ettirmedim cogu ingilizce icerikliydi ve orjinalleri disinda bana bu fazla diye geri verilmedi. tanisma nikah kac defa gittin gibi tarih detayli sorular soruldu, almanca olarakta adim esimin adi nerede yasadigim ve hava durumu soruldu yani gayet basitti :) . umarim biran once halolup giderim.

Feneristt
    Katılımcı

Hayırlı olsun , eşiniz alman vatandaşı mı ?

Nesibi
    Katılımcı

Hayırlı olsun , eşiniz alman vatandaşı mı ?

tesekkurler hayir turk vatandasi.

usta20
    Katılımcı

usta bu yabancılar şubesı dosyamınızı ıncelerken soyısım sırasına goremı ıncelıyorlar Soysımım(Y)

izmir_35
    Katılımcı

sanmam kardeşim bence yoğunluğa göre bi sıra oluyo ama gidip sorarsanız oraya öne alma şansınız oluyo

izmir_35
    Katılımcı

ben 10 nisanda başvurdum mesela 30 unda eşime mektup geldi ama bizim orası köy ufak bi yer o yüzden süre kısa sürdü sanıyorum

Feneristt
    Katılımcı

Bencede öyledir , kimin başvurusu daha önceyse onunki işleme giriyordur bence sıra sıra , biz emeil attık online başvurunuz görünüyor , evraklarınız ulaştığında işleme alıcaz denmiş bekliyoruz …

Fatihh18
    Katılımcı

Bencede öyledir , kimin başvurusu daha önceyse onunki işleme giriyordur bence sıra sıra , biz emeil attık online başvurunuz görünüyor , evraklarınız ulaştığında işleme alıcaz denmiş bekliyoruz …

Senindemi ulasmamis daha kagitlar

Feneristt
    Katılımcı

Ypk daha ulaşmamış 18. Gün oldu

mercanx
    Katılımcı

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba😊aranıza yeni katıldım ve bende 25 nisan itibariyle istanbul konsolosluğundan başvurumu yaptım ama kafama bir kaç nokta takıldı yardımlarınızı rica ederim.mülakatım çok kısa sürdü 6 dk maximum 7 dakıka almanca soru hiç sormadı veznedeki hanımla görüşmem güzel geçti ama kısa sürmesi ve almanca soru sormaması kafama takıldı eşim alman vatandaşı ve bir yıl önce tanıştık dedim sizce herhangi bi sıkıntı olur mu ?

Fatihh18
    Katılımcı

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba😊aranıza yeni katıldım ve bende 25 nisan itibariyle istanbul konsolosluğundan başvurumu yaptım ama kafama bir kaç nokta takıldı yardımlarınızı rica ederim.mülakatım çok kısa sürdü 6 dk maximum 7 dakıka almanca soru hiç sormadı veznedeki hanımla görüşmem güzel geçti ama kısa sürmesi ve almanca soru sormaması kafama takıldı eşim alman vatandaşı ve bir yıl önce tanıştık dedim sizce herhangi bi sıkıntı olur mu ?

Hayir bende 20 nisan istanbuldan basvurdum benimde 5 dakika surdu almanca sormadilar ben beklerken biraz dinledim onlarada sormadilar almanca ve hepsi kisa surdu

Feneristt
    Katılımcı

Fatih bey sizin mektuplar ulaşmış mı bir haber var mı

mercanx
    Katılımcı

Hayir bende 20 nisan istanbuldan basvurdum benimde 5 dakika surdu almanca sormadilar ben beklerken biraz dinledim onlarada sormadilar almanca ve hepsi kisa surdu

Anladim biraz o kafama takilmisti birde bir yil once tanistik dedim oda kafami karistirdi..tesekkurederim fatih bey

15 yanıt görüntüleniyor - 361 ile 375 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.