2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Fatihh18
    Katılımcı

Arkadaslar herkese merhaba bugun kendım bizzat ankaraya gelerek vizemi aldım. Arkadaslar konsolosluğu sıkıştırın benım mayısın 6 sında yani bu hafta sonu kına gecem vardı.aradım derdimi anlattım ve bana çarşamba gunu yani bugun gelmemi söyledıler. Tabı bundan iki gün önce konsolosluğa hem arayarak hem meail atarak derdımı anlattım ve bugun vizemi aldım. Bekleyen arkadaslarım eğer evrağınız almanyaya gıtmişsse orda evrakları online yaptılarsa ertesi gün direk arayın arkadaslar şahsen ben faydasını gördüm. Bekleyen arkadaslarım inşAllah' sizde benım gibi bu günü görmeyi nasıp eder.
    27 şubat başvuru
    27 nisan yabancılar dairesi onayı
    02 mayıs vizemı almanya konsolosluğundan bizzat aldım

Hadi gözün aydin kardesim

izmir_35
    Katılımcı

inşallah alırsın kardeşim valla bizde hazır kıta bekliyoruz

izmir_35
    Katılımcı

arkadaşlar az önce öğrendim eşime mektup gelmiş ikametgah ve gelir belgesi istemişler

Feneristt
    Katılımcı

Kardeşim eşin çslışmıyordu sanki basıl yapıcaksınıx

izmir_35
    Katılımcı

Kardeşim özelden yazdım mesaj kutuna bi bakarmısın

usta20
    Katılımcı

slmlr saygılar 23 şubat aile birleşimi randewusu wardı Izmırde Almanyada ıse 9 nısanda wErdı eşim ewrakları teslım ettı tahmını vızem nezamn gelır çok tşkler saygılr

usta20
    Katılımcı

pekı konsolosluga nasıl ulastın bende baklıom bayadır slmlr saygılar 23 şubat aile birleşimi randewusu wardı Izmırde Almanyada ıse 9 nısanda wErdı eşim ewrakları teslım ettı tahmını vızem nezamn gelır çok tşkler saygılr

Fatihh18
    Katılımcı

arkadaşlar az önce öğrendim eşime mektup gelmiş ikametgah ve gelir belgesi istemişler

Esin ne vatandasi?

izmir_35
    Katılımcı

eşim alman vatandaşı arkadaşlar mektubu yanlış okumuşuz sadece ev kontratı ve evin büyüklüğünü gösteren sertififa istemişler

Fatihh18
    Katılımcı

eşim alman vatandaşı arkadaşlar mektubu yanlış okumuşuz sadece ev kontratı ve evin büyüklüğünü gösteren sertififa istemişler

Ayri ev varmi yoksa ilk etapta kizin ailesiylemi kalcan

Fatihh18
    Katılımcı

pekı konsolosluga nasıl ulastın bende baklıom bayadır slmlr saygılar 23 şubat aile birleşimi randewusu wardı Izmırde Almanyada ıse 9 nısanda wErdı eşim ewrakları teslım ettı tahmını vızem nezamn gelır çok tşkler saygılr

Hayirlisiyla gelir yakin zamanda

izmir_35
    Katılımcı

kardeş başvuru yaptığımda eşimin ailesinin evini gösterdik 3 katlı evleri var kendileri ait ama bugun kendi evimizi kiraladık şimdi o evin kağıtlarını vericez

Fatihh18
    Katılımcı

kardeş başvuru yaptığımda eşimin ailesinin evini gösterdik 3 katlı evleri var kendileri ait ama bugun kendi evimizi kiraladık şimdi o evin kağıtlarını vericez

Kaca kiraladiniz ve kac metre kare bizde ariyoruz bulamadik daha

izmir_35
    Katılımcı

belediye evi bizde bulamadık privat kiraladık 640 é 3+1 70 metre kare

Fatihh18
    Katılımcı

belediye evi bizde bulamadık privat kiraladık 640 é 3+1 70 metre kare

Bizde hep privat bakioz hayirlisi bakalim

15 yanıt görüntüleniyor - 331 ile 345 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.