2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Fatihh18
    Katılımcı

bende 10 nisanda başvurdum izmirden eşim köyde yaşadığı için hangi yabancılar bürosuna bağlıyız bulamıyoruz bende sabahtan beri hepsine mail atıp duruyorum dosya nerde bilmiyoruz :D

Bende 20 nisanda verdim bekliyoruz calisma saatleri az ondan uzuyor bizim gibi 08.00 17.00 calissalar hizli olur  yuppi:)

Fatihh18
    Katılımcı

Bugün 93. Gun ve vizem sonunda geldi

Capraz sorgu vs derken ciçeli bekleyis bitti

Hadi gözün aydin yolculuk ne zaman

izmir_35
    Katılımcı

kardeşim senin durumunda varmı bi gelişme ?

izmir_35
    Katılımcı

kanka ofis çalışma saaatleri çok komik ama ben araştırdım 8:12 çalışıyolar ya akşam 4.30 a kadar ofisi kapatıp içerde dosyalarla ilgineniyolarmı. Sadece yazdıkları saatte oraya gidip işlem yaptırabiliyosun

Alaaddin60
    Katılımcı

Arkadaslar herkese merhaba bugun kendım bizzat ankaraya gelerek vizemi aldım. Arkadaslar konsolosluğu sıkıştırın benım mayısın 6 sında yani bu hafta sonu kına gecem vardı.aradım derdimi anlattım ve bana çarşamba gunu yani bugun gelmemi söyledıler. Tabı bundan iki gün önce konsolosluğa hem arayarak hem meail atarak derdımı anlattım ve bugun vizemi aldım. Bekleyen arkadaslarım eğer evrağınız almanyaya gıtmişsse orda evrakları online yaptılarsa ertesi gün direk arayın arkadaslar şahsen ben faydasını gördüm. Bekleyen arkadaslarım inşallah sizde benım gibi bu günü görmeyi nasıp eder.
    27 şubat başvuru
    27 nisan yabancılar dairesi onayı
    02 mayıs vizemı almanya konsolosluğundan bizzat aldım

izmir_35
    Katılımcı

hayırlısı olsun kardeşim ben daha dosyam nerde onu bulamıyorum alkis:)

Alaaddin60
    Katılımcı

Eyvallah kardeşim inan aynı şeyleri hepimizde yaşamısdırız sabredmek gerekıor. Allah gonlünüze göre bersın

Feneristt
    Katılımcı

Bu gün eşim aramış yabancı polisi daha evraklar gelmemiş demişler , bu gün 12.gün normal mıdır arkadaşlar

rustem34
    Katılımcı

Arkadaslar herkese merhaba bugun kendım bizzat ankaraya gelerek vizemi aldım. Arkadaslar konsolosluğu sıkıştırın benım mayısın 6 sında yani bu hafta sonu kına gecem vardı.aradım derdimi anlattım ve bana çarşamba gunu yani bugun gelmemi söyledıler. Tabı bundan iki gün önce konsolosluğa hem arayarak hem meail atarak derdımı anlattım ve bugun vizemi aldım. Bekleyen arkadaslarım eğer evrağınız almanyaya gıtmişsse orda evrakları online yaptılarsa ertesi gün direk arayın arkadaslar şahsen ben faydasını gördüm. Bekleyen arkadaslarım inşAllah' sizde benım gibi bu günü görmeyi nasıp eder.
    27 şubat başvuru
    27 nisan yabancılar dairesi onayı
    02 mayıs vizemı almanya konsolosluğundan bizzat aldım

Hayırli olsun kardesim. Gozunuz aydin.

izmir_35
    Katılımcı

kanka benimde dosya yok piyasada 10 nisanda başvurrdum .ne burası ne almanya sağlıklı bişe demiyolar

Feneristt
    Katılımcı

En son ne zaman aradınız yabancılar polisini kardeşim

izmir_35
    Katılımcı

KARDEŞİM bugun araştırdım bizde bulamadık. EŞİM KÖYDE YAŞIYO BAĞLI OLDUĞU kasabaya mail atıyorum orası bize bağlı değil bu maile sor diyor . verdiği maile cevap atıyorum ordaki kadın numara veriyo arıyoz açan yok :D

Fatihh18
    Katılımcı

kanka ofis çalışma saaatleri çok komik ama ben araştırdım 8:12 çalışıyolar ya akşam 4.30 a kadar ofisi kapatıp içerde dosyalarla ilgineniyolarmı. Sadece yazdıkları saatte oraya gidip işlem yaptırabiliyosun

Bendede gelisme yok daha bekliyoruz ordaki memurlarin calismasina kaldik

izmir_35
    Katılımcı

cok can sıkıcı bu durumlar

Fatihh18
    Katılımcı

cok can sıkıcı bu durumlar

Ben bide temmuzun 5ine bilet aldim insallah gelir  ???

15 yanıt görüntüleniyor - 316 ile 330 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.