2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Feneristt
    Katılımcı

Biraz sabır lazım 😊 bi gelişme olursa yazarız buraya

izmir_35
    Katılımcı

aynen kardeşim takipteyiz  8)

Feneristt
    Katılımcı

Bir gelişme var mı izmirli

Feneristt
    Katılımcı

10 nisandan sonra başvuran arkadaşlar evraklarınız yetişmiş mi almanyaya

izmir_35
    Katılımcı

yok kardeşim mail attım bende oraya ama çalışma saatleri çok boktan ya 08-12 arası salı tatil hafta sonu tatil  offoff:) sen hangi şehire gidicen almanyada

Feneristt
    Katılımcı

Benimde eşim çarşamba günü arıyacak yabancı polisi , yetişmiş olması gerekiyor evrakları bu gün gelse yarın gidicem 😏bochum kardeşim ya siz

izmir_35
    Katılımcı

aynen bende valizleri topladım bekliyom frankfurt tarafında marburg kasabasına inş

Feneristt
    Katılımcı

Hayırlısıyla çıkar inşallah bir an önce bir gelişme olursa haberleşiriz kardeşim

izmir_35
    Katılımcı

bu hafta pek ümidim yok kardeşim bi 15 gün buralardayım  ya:) yaril:)

usta20
    Katılımcı

slmlr saygılar 23 şubat aile birleşimi randewusu wardı Izmırde Almanyada ıse 9 nısanda wErdı eşim ewrakları teslım ettı tahmını vızem nezamn gelır çok tşkler saygılr

01bk01
    Katılımcı

Bugün 93. Gun ve vizem sonunda geldi

Capraz sorgu vs derken ciçeli bekleyis bitti

izmir_35
    Katılımcı

hayırlısı olsun darısı başımıza inşallah

izmir_35
    Katılımcı

Bugün 93. Gun ve vizem sonunda geldi

Capraz sorgu vs derken ciçeli bekleyis bitti

kesin bişe söylenmiyo 30günde gelende var 90 günde gelen de var

izmir_35
    Katılımcı

bende 10 nisanda başvurdum izmirden eşim köyde yaşadığı için hangi yabancılar bürosuna bağlıyız bulamıyoruz bende sabahtan beri hepsine mail atıp duruyorum dosya nerde bilmiyoruz :D

Feneristt
    Katılımcı

Kardeşim bu hafta veya en geç grlecek hafta içi ups den sana mesaj gelir ve ertesi gün elinde olur diye düşünüyorum , evraklarınız kaç ginde yabancı polise ulaşmıştı

15 yanıt görüntüleniyor - 301 ile 315 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.