2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

izmir_35
    Katılımcı

Evraklarin ulasmismi almanyaya bilgin varmi

bilgim yok henüz kardeşim eşim frankfurta bağlı bi köyde yaşıyo marburgda ama henüz bi haber yok

seydi27
    Katılımcı

Merhabalar 15.03.2018 de başvuru yaptım eşim türk vatandaşı münihte yaşıyor vizem onaylandı denildi ama ankara konsolosluga onay maili gelmemiş ne yapmam gerek

izmir_35
    Katılımcı

en sağlıklısı konsolosluğa telefon yada mail yolu ile temasa geçin almanyadan onay geldikten sonra 1 hafta içinde pasaport elinize geçer diye biliyorum

Tengezar
    Katılımcı

Vize başvuru  –  04.04.2018
    Almanya onay –  11.04.2018
    Vize Onay      –  25.04.2018

Toplam 21 gün

Feneristt
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar bende 18.04.2018 de başvuru yaptım izmirde , eşim alman vatandaşı bunun umarım bir faydası olur mu ? Çünkü eşim çalışmıyor , bunun içinde avukat tuttuk , avukat yabancı polise mektup hazırlayıp göndermiş ben başvurumu yapmadan önce, zaten konsolosta kadına sorduğumda alman vatandaşıları için kesinlikle maaş konusuna bakılmıyor dendi , sizce vizem gelir mi arkadaşlar , ne zaman yabancı polise ulaşır acaba evraklarım ? 🙄

izmir_35
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar bende 18.04.2018 de başvuru yaptım izmirde , eşim alman vatandaşı bunun umarım bir faydası olur mu ? Çünkü eşim çalışmıyor , bunun içinde avukat tuttuk , avukat yabancı polise mektup hazırlayıp göndermiş ben başvurumu yapmadan önce, zaten konsolosta kadına sorduğumda alman vatandaşıları için kesinlikle maaş konusuna bakılmıyor dendi , sizce vizem gelir mi arkadaşlar , ne zaman yabancı polise ulaşır acaba evraklarım ? 🙄

bende senin gibi izmirden başvurdum 10 nisanda bekliyoruz hala sen hangi şehire gideceksin

izmir_35
    Katılımcı

Vize başvuru  –  04.04.2018
    Almanya onay –  11.04.2018
    Vize Onay      –  25.04.2018

Toplam 21 gün

hayırlı olsun kardeşim darısı bizim başımıza inşallah

Feneristt
    Katılımcı

Bochuma gidiyorum ya siz ?

izmir_35
    Katılımcı

Bochuma gidiyorum ya siz ?

bende frankfurtun köyüne gidicem nasipse bekliyoruz kardeşim

Tengezar
    Katılımcı

Teşekürler.Darısı tüm bekleyenlerin başına ya:)

izmir_35
    Katılımcı

Teşekürler.Darısı tüm bekleyenlerin başına ya:)

aminnnnnnn  :police:

Feneristt
    Katılımcı

Eşinizin maaş durumu nedir alman vatandaşı mı

izmir_35
    Katılımcı

Eşinizin maaş durumu nedir alman vatandaşı mı

evet alman vatandaşı çikolata fabrikasında sezonluk çalışıyor ama şimdiye kadar devlet yardımı hiç almadı yaşadığı yer ufak kasaba olduğundan pek sorun olucağını sanmıyoruz

Feneristt
    Katılımcı

Anladım benim eşim çalışmıyor, avukat tuttuk o halledicem demiş , sordum ben konsolos görüşmesinde kadın alman vatandaşlarında maaş durumuna kesinlikle bakılmaz dedi , o yüzden sıkıntı çıkmaz inşallah

izmir_35
    Katılımcı

inşallah kardeşim 3 hafta gibi sürede gelenleri görünce heycanlanıo insan

15 yanıt görüntüleniyor - 286 ile 300 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.