2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

izmir_35
    Katılımcı

benim kurs arkadaşım 12 günde aldı vizesini onunda eşini aramadılar yada mektup gitmedi inşallah bizde böle sorunsuz gidebiliriz. bildiğim tekşey eşlerin almanyada yaşadıkları yabancılar polisi bütün olay onlarda bitiyor

Tengezar
    Katılımcı

Olabilir.Başvurduğun konsolosluğun evrakları erken Almanyaya göndermesi ve Almanyadaki makamların buna erken cevap vermesi ile alakalı.Ordaki memurlara ve iş yoğunluğuna bağlı değişiklik gösterebiliyor.

Pmbklbk
    Katılımcı

Herkese merhaba.. Ben 08 Mart 2018 tarihinde İzmir konsolosluğundan başvurumu yaptım… Eşim Berlin de ve mektup kendisine 24 Nisan 2018 de ulaştı.. Ancak yabancılar şubesinden gelen evrakta geçmiş 5 yıla dair çalışma kaydı istenmiş ve mektupta herhangi bir randevu verilmemiş… Bu durum kafamızı çok
    karıştırdı.. Bu şekilde bizim gibi olan arkadaşlar var mı acaba burada veya bir bilgisi olan var mı? Neden gelen mektupta bir randevu tarihi verilmediğini anlayamadık.. Cevaplarsanız çok seviniriz teşekkürler

Tengezar
    Katılımcı

Herkese merhaba.. Ben 08 Mart 2018 tarihinde İzmir konsolosluğundan başvurumu yaptım… Eşim Berlin de ve mektup kendisine 24 Nisan 2018 de ulaştı.. Ancak yabancılar şubesinden gelen evrakta geçmiş 5 yıla dair çalışma kaydı istenmiş ve mektupta herhangi bir randevu verilmemiş… Bu durum kafamızı çok
    karıştırdı.. Bu şekilde bizim gibi olan arkadaşlar var mı acaba burada veya bir bilgisi olan var mı? Neden gelen mektupta bir randevu tarihi verilmediğini anlayamadık.. Cevaplarsanız çok seviniriz teşekkürler

Eşiniz yabancılar şubesini arasın olmadı bizzat kendisi birebir bilgi almak için yabancılar şubesine gitmesi daha sağlıklı.

Tengezar
    Katılımcı

Dün (25.04.2018) itibari ile bana UPS den pasaportumun Konsolosluktan teslim alindiğina dair Sms aldım.En geç 2 günde elimde olur.Darısı vize bekleyenlerin başına byby:)

seremo
    Katılımcı

selamlar 17 Nisan'da evrakları teslim ettim İstanbul'dan. bekliyorum. eşim alman vatandaşı ve berlin'e gideceğim. yakın zamanda haber alırız umarım. bol şans.

Fatihh18
    Katılımcı

selamlar 17 Nisan'da evrakları teslim ettim İstanbul'dan. bekliyorum. eşim alman vatandaşı ve berlin'e gideceğim. yakın zamanda haber alırız umarım. bol şans.

Hayirlisi olsun bende 20 nisanda istanbuldan basvurdum stuttgart bekliyorum

izmir_35
    Katılımcı

Dün (25.04.2018) itibari ile bana UPS den pasaportumun Konsolosluktan teslim alindiğina dair Sms aldım.En geç 2 günde elimde olur.Darısı vize bekleyenlerin başına byby:)

hayırlı uğurlu olsun kardeşim darısı bize inşallah gözün aydın alkis:)

izmir_35
    Katılımcı

hayırlı olsun hepimize benimde 2 haftayı geçti bekliyok :D

Alaaddin60
    Katılımcı

Arkadaşlar bugun evrakların onaylandığını.online yaptıklarını sölemişler.inşallah biran önce gelir .

izmir_35
    Katılımcı

kardeşim hayırlısı olsun peki nasıl öğrendin onaylandığını

Alaaddin60
    Katılımcı

Yabancılar dairesi söylemiş eşime

Fatihh18
    Katılımcı

hayırlı olsun hepimize benimde 2 haftayı geçti bekliyok :D

Evraklarin ulasmismi almanyaya bilgin varmi

Fatihh18
    Katılımcı

Arkadaşlar bugun evrakların onaylandığını.online yaptıklarını sölemişler.inşAllah'' biran önce gelir .

Hadi gözün aydin hayirli olsun  alkis:)

Fatihh18
    Katılımcı

Esin alman vatandasimiydi kardesim

15 yanıt görüntüleniyor - 271 ile 285 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.