2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

zined338
    Katılımcı

Yaa bana ne zaman gitmek istiyorsun dediler, ben de ayın 16 sında gitmek istiyorum dedim , ona göre vizeyi basıp verecekler herhalde, ama baya bir saçma geliyor bana, yaa arkadaş vizeyi verdikten sonra ne zaman istersem o zaman gideriz diyemiyorum ki . Ancak insanı strese sokuyor bunlar . Pasaportu görsem bilet alacam , hazır ucuzken 😅😅

arii
    Katılımcı

Yaa bana ne zaman gitmek istiyorsun dediler, ben de ayın 16 sında gitmek istiyorum dedim , ona göre vizeyi basıp verecekler herhalde, ama baya bir saçma geliyor bana, yaa arkadaş vizeyi verdikten sonra ne zaman istersem o zaman gideriz diyemiyorum ki . Ancak insanı strese sokuyor bunlar . Pasaportu görsem bilet alacam , hazır ucuzken 😅😅

Keşke hemen gitmek istiyorum deseydin basıp verselerdi :) neyse öyle böyle olumlu haber gelmiş çok şükür. Sana daha öncesinden mektup fln geldimi sana yada almanyadaki eşine?? Çünkü benim eşime mektup geldi istanbula gönderdik diye 2 hafta oldu ses seda yok !!!

zined338
    Katılımcı

Şükürler olsun sonunda oldu , biraz önce mail geldi . Perşembe günü pasaportumu gidip alacam , vizem hazır , uçak bileti aldım Pazartesine gidiyorum artık hayırlısıyla.

1 aralık 2017 başvuru,
    22 şubat eşime Almanya da mektup gitti ,
    5 Nisan da çapraz sorgu,
    Ve bugün mutlu son.
    Herkese tek dileğim sabır . Gerçekten beklemek kadar zor birşey yok bu süreçte. 🙏🙏🙏🙏

arii
    Katılımcı

Şükürler olsun sonunda oldu , biraz önce mail geldi . Perşembe günü pasaportumu gidip alacam , vizem hazır , uçak bileti aldım Pazartesine gidiyorum artık hayırlısıyla.

1 aralık 2017 başvuru,
    5 Nisan da çapraz sorgu,
    Ve bugün mutlu son.
    Herkese tek dileğim sabır . Gerçekten beklemek kadar zor birşey yok bu süreçte. 🙏🙏🙏🙏

Valahi bukadar kısa süreceğini tahmin etmemiştim  funny:) kardeşim hayırlı uğurlu olsun çok sevindim. Bu saatte çalışıyorlar mı hala bunlar ya hayret vallahi :)) umarım hakkınızda hayırlısı olur tebrikler  halayy:)

Alaaddin60
    Katılımcı

Kardeşim kurlarım sizleri inşallah darısı bizlere beklemek kadar zor bir durum yok .

Ezggg
    Katılımcı

1 aralık 2017 başvuru,
    5 Nisan da çapraz sorgu,
    Ve bugün mutlu son.

Ya Ben sigortanizi baslangicini 20.05 yaptim cünkü o zaman gidebilecegim bu yüzden gec mi verecekler acaba?

Ezggg
    Katılımcı

Kardeşim hayırlı olsun Allah' utandırmasın 😄 Darısı bizim başımıza inşAllah'.  Sana ne zaman sürede pasaportunu teslim edeceklerinin bilgisini versinler mı acaba?

Hayir vermediler bende sigortami 20.05 yaptirdim cünkü o zaman gidebilecegim

arii
    Katılımcı

Ya Ben sigortanizi baslangicini 20.05 yaptim cünkü o zaman gidebilecegim bu yüzden gec mi verecekler acaba?

Vallahi zined338 yanlış hatırlamıyorsam 16 sında yaptırmış di sigortasının başlangıcını. Ona dün pasaportunuzu alabilirsiniz demisler.

Ezggg
    Katılımcı

VAllah'i zined338 yanlış hatırlamıyorsam 16 sında yaptırmış di sigortasının başlangıcını. Ona dün pasaportunuzu alabilirsiniz demisler.

Insallah gec göndermezler pasaportumu 😢

arii
    Katılımcı

InsAllah' gec göndermezler pasaportumu 😢

Zannetmiyorum pasaportu hemen verirler bence ama inşallah 3 aylık vize başlangıcını geç baslatmazlar sigortandan dolayi

Ezggg
    Katılımcı

Zannetmiyorum pasaportu hemen verirler bence ama inşAllah' 3 aylık vize başlangıcını geç baslatmazlar sigortandan dolayi

sigortayi 20.05 yaptirdigim icin vizeyi 1 gün sonrasina basacaklar

arii
    Katılımcı

sigortayi 20.05 yaptirdigim icin vizeyi 1 gün sonrasina basacaklar

Pasaportun eline ulaşır ama öncesinden. Peki ama nede on okadar geç yaptırdın sigortanı?

Ezggg
    Katılımcı

Pasaportun eline ulaşır ama öncesinden. Peki ama nede on okadar geç yaptırdın sigortanı?

Cünkü dügünüm var Türkiyede Bende o tarihte gidebilecegim

arii
    Katılımcı

Cünkü dügünüm var Türkiyede Bende o tarihte gidebilecegim

Öylemii çok sevindim şimdiden mutluluklar. Ne güzel duğun öncesi olumlu haber almak :)

Ezggg
    Katılımcı

Öylemii çok sevindim şimdiden mutluluklar. Ne güzel duğun öncesi olumlu haber almak :)

Amin Cok Tesekkürler Allah sizede tez zamanda haber almayi nasip etsin

15 yanıt görüntüleniyor - 211 ile 225 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.