2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

King22
    Katılımcı

Merhaba ben 16 Ağustos 2018 de izmirden başvuru yaptım ve hala bekliyorum salı günü beni aradılar sertifikanız eski diye beş ay geçmiş yeni görmüşler sanırım sonra yeni sertifikayı yolladım ve de görüşmeye gittim almanca soru sordular işleminiz devam ediyor diyip yolladılar sizce bı sefer gelir mi vizem sizin de hayırlı olsun darısı bizim başımıza inşAllah' 🙏 altıncı aya giriyorum 😔😔😔

Tesekkürler. sizinde insallah kisa zamanda gelir.  Sertifika konusuna gelince biraz ilginc bir olay, benimle mesela hic almanca konusulmadi sasirdim. gerci bende dil ana dil seviyesinde ama onlar bunu tam bilemezler… sizin olaynizda bence belgenizi kaybetmis yada Almanya dan evraklarinizi kotrol ettiklerinde yeterli görmemis olabilirler ( bu benimkisi sadece bir speküklasyon kesin bir bilgi yok.) ama bence en azindan islemlerinizde hareket var. bakarsiniz kisa zamanda cevap gelebilir. yinede Allah yardimciniz olsun diger arkadaslarinda. kolay degil.

Mesira
    Katılımcı

Ludwigsburg'dan onay bekleyenlerin ne kadar sürede onay geldi acaba?

Dagdelen62
    Katılımcı

Bana kalirsa kendimden yola cikarak yorumluyorum daha 1 ay daha beklersiniz bence kötü birsey soyluyorum ama sizin sertifikayi oraya yollucaklarda onlar gorecekte bakacakta uzatmak icin ellerinden gelen cabayi gosteriyorlarki umarim uzamaz. Bendende basta sertifika istememisti almanca sorularina cevap vermistim dil egitimin oldugu icin sonradan tekrar sinav istediler gene ayni sorulari cevapladim busefer onayladilar salak sacma işlerde üstlerine yok acikcasi.

iyi geceler bana da aynısını yaptılar kendini tanıt hava nasıl bu kadar inşallah o kadar sürmez inşallah çıkar bu defa çok yoruldum allah yardımcımız olsun inşallah

Dagdelen62
    Katılımcı

Tesekkürler. sizinde insAllah' kisa zamanda gelir.  Sertifika konusuna gelince biraz ilginc bir olay, benimle mesela hic almanca konusulmadi sasirdim. gerci bende dil ana dil seviyesinde ama onlar bunu tam bilemezler… sizin olaynizda bence belgenizi kaybetmis yada Almanya dan evraklarinizi kotrol ettiklerinde yeterli görmemis olabilirler ( bu benimkisi sadece bir speküklasyon kesin bir bilgi yok.) ama bence en azindan islemlerinizde hareket var. bakarsiniz kisa zamanda cevap gelebilir. yinede Allah' yardimciniz olsun diger arkadaslarinda. kolay degil.

Evet gerçekten çok ilginç ve saçma ama dediğiniz gibi de olabilir inşallah rabbim sesinizi duysun bekleyen herkesin rabbim yardımcısı olsun inşallah

Dagdelen62
    Katılımcı

halayy:)

öğretmenim ben de bugun tam tamına 90. Günümü doldurdu m😦 sabır demişler ya sabır

halayy:) sabır hocam sabır sizden 90 gün fazlam var  :haha:

Vize bekleyen
    Katılımcı

Dağdelen öğretmenim Yorumunuzu gerçek ten beğendim sabır deyisiniz sabrima güç verdi ve derim ki : Allah im sana geliyorum ışığı gorcen yakındır 😂 iyi geceler vize  bekleyen beklemeye n  bu sitede ki herkese ege den slm olsun

Dagdelen62
    Katılımcı

Dağdelen öğretmenim Yorumunuzu gerçek ten beğendim sabır deyisiniz sabrima güç verdi ve derim ki : Allah' im sana geliyorum ışığı gorcen yakındır 😂 iyi geceler vize  bekleyen beklemeye n  bu sitede ki herkese ege den slm olsun

ışık bizi çağırıyor hocam  funny:) bizden de slm olsun yakındır az kaldı inşallah  halayy:)

Samsunboy55
    Katılımcı

Arkadaslar benim gibi ankaraya sonuc gelip de ankaradan pasaportu gec gelen oldumu benim bugun 20 gün oldu ankaradan hala sonuc gelmedi

Vize bekleyen
    Katılımcı

Merhaba 1 Kasım da başvuru  yaptım bir evrak eksikti 9  kasımda ellerine ulaştırdı m kargo ile… eşime de 26 kasımda mektup gitmiş ve hala haber yok ne onay ne red sizce ne demek bu

Samsunboy55
    Katılımcı

Merhaba 1 Kasım da başvuru  yaptım bir evrak eksikti 9  kasımda ellerine ulaştırdı m kargo ile… eşime de 26 kasımda mektup gitmiş ve hala haber yok ne onay ne red sizce ne demek bu

Esiniz alman vatandasimi 3 ay dolmus neden aramiyorsunuz bilgi vermiyorlarmi

Vize bekleyen
    Katılımcı

Esiniz alman vatandasimi 3 ay dolmus neden aramiyorsunuz bilgi vermiyorlarmi

eşim Türk … geçen hafta persembe mail attı yabancı şubeye cevap bekliyoruz maile … ki izmir konsolosluk una daha evvel mail yazmıştım evrakların z eksiksiz teslim edildikten sonra ki üç ay da haber alamadiysaniz mail yazın demişler ben  1 Kasım da basvurdum 9 kasim da eksik bi evrak im vardı onu teslim ettim … işte bakalım ne olacak … eşime giden mektubu dün gece gördüm 9 maddelik mektup göndermişler evine hepsini teslim ettim diyor ama hala bi cevap yok

Vize bekleyen
    Katılımcı

Dağdelen öğretmenim sizden haber var mı

Vize bekleyen
    Katılımcı

Arkadaslar benim gibi ankaraya sonuc gelip de ankaradan pasaportu gec gelen oldumu benim bugun 20 gün oldu ankaradan hala sonuc gelmedi

sizin Esiniz alman vatandaşı mi inş yarın bigün gelir vizeniz onay verilip bu kadar bekleyen bi sizi okudum bu formda … Allah yardımcımız olsun amin

Samsunboy55
    Katılımcı

Evet benim esim alman vatandasi buraya sonuc geldigi halde ankara hala islemde diyor ilk aradigim da cuma gunuydu kadin pazqrtesi yollicaz demisti ama siz yine bir arayin bizi demisti.. neyse pazartesi oldu aradim islem devam ediyo dedi surekli o pazartesinin ustune 3 pazartesi gecti hala gelmedi

Samsunboy55
    Katılımcı

Arkadaslar whatsap grubu kuralimmi ???

15 yanıt görüntüleniyor - 1,846 ile 1,860 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.