2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

bluexsun_12
    Katılımcı

Arkadaşlar merhaba Pazartesi günü vizem geldi çok şükür yarın uçuyorum allah hepinizin yardımcı olsun allah büyük sabırlar versin..

Zzzk
    Katılımcı

Arkadaşlar merhaba Pazartesi günü vizem geldi çok şükür yarın uçuyorum Allah' hepinizin yardımcı olsun Allah' büyük sabırlar versin..

gozunuz aydin. Ne zaman basvurdunuz, onaydan ne kadar sonra aldiniz vizeyi? Istanbul mu?

Zzzk
    Katılımcı

Arkadaslar esim simdi tekrar aradi ausländerbehörde yi.

Adam 26 ocakta tekrar onay attigini, konsoloslukta kime onay attigina kadar isim vererek soyledi.

Daha once 12 aralikta “burda islemler tamam” demisti, 18 ocakta konsolosluk bana “onayiniz gelmedi beklemede kaldik” diyince hemen aramistik “tamam ben bidaha iletisime geceyim” demisti. Ve 26 ocakta iletisime gecmis.

Ya ne bicim insanlar bunlar, resmen keyfine gore 1 hafta bekletmis adam. Nefret ettirdiler ya.

Suanda onayim 26 ocakta gorunuyor, ne kadar surer sizce vizenin cikmasi? Konsolosluk hala “islemler devam ediyor,biraz daha bekleyin” yazdi bugun.

Zzzk
    Katılımcı

Arkadaslar lutfen fikirlerinizi soyleyin, neden 2 kez onay verme geregi duydular ve bu son kesin onaydan sonra ne kadar surer vizenin cikmasi?

Vize bekleyen
    Katılımcı

Arkadaşlar merhaba Pazartesi günü vizem geldi çok şükür yarın uçuyorum Allah' hepinizin yardımcı olsun Allah' büyük sabırlar versin..

hayırlı olsun vize niz yolunuz açık olsun ☺ darısı başımıza inşallah

King22
    Katılımcı

Arkadaslar merhaba.
    26.11.2018 Izmir`den Basvuru
    01.02.2019 Vizem geldi.
    Uzamasinin sebebi ise; ben daha önce Almanya`da yasadigim icin, eski kaldigim yerdeki dosyam istendi onun gecikmesinden dolayi bu kadar sürdü. (dosya gecikmesi olayini kendim Türkiye`den arayarak cözdüm. Cünkü gidecegim yerdeki Memur 4 tane Mail atti hic bakmamislar ve ben aradiktan sonra gönderdiler. DIKKAT: geciken arkadaslar icin yazdim cünkü memurlar bazen bu tür davranislarda bulunabiliyorlar. Benim durumum farkli olsada yaklasimlarini aktarmak istedim.)

Tüm bekleyen arkadaslara SABIRLAR diliyorum. Herkesin yolu acik olsun.

Samsunboy55
    Katılımcı

Kardesim senin vize onay geldikten sonra ne kadar bekledi acaba ankarada .. benimki 16 sinda onay gelmis hala yolamadilar ?

Vize bekleyen
    Katılımcı

Arkadaslar merhaba.
    01.02.2019 Vizem geldi.
    Uzamasinin sebebi ise; ben daha önce Almanya`da yasadigim icin, eski kaldigim yerdeki dosyam istendi onun gecikmesinden dolayi bu kadar sürdü. (dosya gecikmesi olayini kendim Türkiye`den arayarak cözdüm. Cünkü gidecegim yerdeki Memur 4 tane Mail atti hic bakmamislar ve ben aradiktan sonra gönderdiler. DIKKAT: geciken arkadaslar icin yazdim cünkü memurlar bazen bu tür davranislarda bulunabiliyorlar. Benim durumum farkli olsada yaklasimlarini aktarmak istedim.)

Merhaba yolunuz açık olsun… 1 Kasım da benim basvurum izmirden bugün bi sizi okudum şimdi bir de karşı komsum sayılır bir arkadaşım o da izmirden başvuru yapmıştı onunda bugün vizesi geldi … sizlere vallahi sevinirim … bizlerinki? ?????? Büyük ???? Eşim yeniden mail attı cevap yok y subeden …hayırlısı artık hayırlısı

Vize bekleyen
    Katılımcı

Kardesim senin vize onay geldikten sonra ne kadar bekledi acaba ankarada .. benimki 16 sinda onay gelmis hala yolamadilar ?

Merhaba bilginiz olsun diye yazıyorum … bir arkadaşım in geçen hafta Onay olmuş bugün geldi vizesi..sizin de  yakındır bizlerin de inş …yada artık sade hayırlısı diyorum

Samsunboy55
    Katılımcı

Insallah hepimizinki gelir .. hayirlisi olsun

King22
    Katılımcı

Merhabalar,
    Benimki bir hafta bile sürmeden onay geldi. Sizinki icin ise diyebilecegim sadece onlarin kendi iclerindeki eksik olan bir olaydan dolayi sizin onayi bekletiyor olabilirler.
    (Bu sadece bir yorum kesin bir bilgiye dayanmamaktadir.)

Dagdelen62
    Katılımcı

Arkadaslar merhaba.
    01.02.2019 Vizem geldi.

Merhaba ben 16 Ağustos 2018 de izmirden başvuru yaptım ve hala bekliyorum salı günü beni aradılar sertifikanız eski diye beş ay geçmiş yeni görmüşler sanırım sonra yeni sertifikayı yolladım ve de görüşmeye gittim almanca soru sordular işleminiz devam ediyor diyip yolladılar sizce bı sefer gelir mi vizem sizin de hayırlı olsun darısı bizim başımıza inşallah 🙏 altıncı aya giriyorum 😔😔😔

Vize bekleyen
    Katılımcı

Merhaba ben 16 Ağustos 2018 de izmirden başvuru yaptım ve hala bekliyorum salı günü beni aradılar sertifikanız eski diye beş ay geçmiş yeni görmüşler sanırım sonra yeni sertifikayı yolladım ve de görüşmeye gittim almanca soru sordular işleminiz devam ediyor diyip yolladılar sizce bı sefer gelir mi vizem sizin de hayırlı olsun darısı bizim başımıza inşAllah' 🙏 altıncı aya giriyorum 😔😔😔

öğretmenim ben de bugun tam tamına 90. Günümü doldurdu m😦 sabır demişler ya sabır

Vize bekleyen
    Katılımcı

halayy:)Merhaba 90.günüm doldu alkis:)1 Kasım 2018 bas vuru tarihim….Evlilik tarihi mi unutacagim yakındır  yuppi:)ama başvuru tarihimi asla unutmayacagim  alkis:) sabır ya sabır diliyorum herbirimize  byby:)

Nesibi
    Katılımcı

Merhaba ben 16 Ağustos 2018 de izmirden başvuru yaptım ve hala bekliyorum salı günü beni aradılar sertifikanız eski diye beş ay geçmiş yeni görmüşler sanırım sonra yeni sertifikayı yolladım ve de görüşmeye gittim almanca soru sordular işleminiz devam ediyor diyip yolladılar sizce bı sefer gelir mi vizem sizin de hayırlı olsun darısı bizim başımıza inşAllah' 🙏 altıncı aya giriyorum 😔😔😔

Bana kalirsa kendimden yola cikarak yorumluyorum daha 1 ay daha beklersiniz bence kötü birsey soyluyorum ama sizin sertifikayi oraya yollucaklarda onlar gorecekte bakacakta uzatmak icin ellerinden gelen cabayi gosteriyorlarki umarim uzamaz. Bendende basta sertifika istememisti almanca sorularina cevap vermistim dil egitimin oldugu icin sonradan tekrar sinav istediler gene ayni sorulari cevapladim busefer onayladilar salak sacma işlerde üstlerine yok acikcasi.

15 yanıt görüntüleniyor - 1,831 ile 1,845 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.