2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

ercan1453
    Katılımcı

amin ve hayırlı olsun vize niz …Sağlıkla hayırlı yolculuklar

Tesekkür ederim kardesim darisi sizlerin basina insaallah Frankfurt Main yolculugu baslasin  :D

Vize bekleyen
    Katılımcı

Tesekkür ederim kardesim darisi sizlerin basina insaAllah' Frankfurt Main yolculugu baslasin  :D

rica ederim ve amin inşallah vize m b.Münih dortmut maçına inş yetişir 😂

ercan1453
    Katılımcı

rica ederim ve amin inşAllah' vize m b.Münih dortmut maçına inş yetişir 😂

insaallah hersey istedigin gibi olur almanyanin neresine gitceksin

Vize bekleyen
    Katılımcı

insaAllah' hersey istedigin gibi olur almanyanin neresine gitceksin

tsk ederim sizin de inşallah augsburg benim sizin tabi çıkarsa vize

Ftm.i
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar, basvuru icin gerekli evraklarda esimden benim Pasaportumun ve oturma iznimin fotokopisini istiyolar,
    eski soyadimla olan pasaportumun ve oturma iznimin fotokopisiyle basvursak sorun cikarmi yenileri daha elime gecmedi ve beklemek istemiyoruz.

Blue34
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar, basvuru icin gerekli evraklarda esimden benim Pasaportumun ve oturma iznimin fotokopisini istiyolar,
    eski soyadimla olan pasaportumun ve oturma iznimin fotokopisiyle basvursak sorun cikarmi yenileri daha elime gecmedi ve beklemek istemiyoruz.

Bir sorun olmaz cunku yeni belgeler gelene kadar eski belgeler herzaman gecerli kabul ediliyor konsoloslukta beklemenize gerek yok basvurabilirsiniz

Nesibi
    Katılımcı

Cikar soyismi degisikligi olmuş yenilerini vermeniz gerekli kabul etmezler.

Vize bekleyen
    Katılımcı

Merhaba bu konu hakkında kesin bilgi icin konsolosluk u  arayip sorun derim…

Vize bekleyen
    Katılımcı

Merhaba, Kasım 1 de basvuru yaptım Kasım 27 gibi evraklarım Almanya ya ulasmis .. 5 aralik da eşim evrakların i teslim etmiş… 17 aralık da talimat gönderildi denmis eşime konsolosluk a talimat gönderildi denmis… ama ben baş vuru yapalı 67 gün oluyor hala haber yok.. konsolosluk bilgi veremem diyor, eşim yarın yabancı dairesine yeniden gidecek… çıkmayacak mi ki vize m bu süre nedir normal mi … Eşim in evrak teslimi5 aralık dan buyana 41 gün geçti … normal mi bu? Yipratici olmaya başladı iyice …. iyi akşamlar hepinize

ercan1453
    Katılımcı

tsk ederim sizin de inşAllah' augsburg benim sizin tabi çıkarsa vize

insallah bir anca önce cikar vizeniz  ben frankfurt main`e gidcem ama ausburgda cok bulundum transportcuydum devamli TIR la avrupaya gider gelirdim istanbuldan

ercan1453
    Katılımcı

Basvuru yaparken evlilik cuzdanini yaninda bulundursun sorun yapmazlar cunku nufus kayit örneginde bile sizin kayitiniz esinizin üzerine görünüyor bir problem yapcaklarini sanmiyorum

Ftm.i
    Katılımcı

Basvuru yaparken evlilik cuzdanini yaninda bulundursun sorun yapmazlar cunku nufus kayit örneginde bile sizin kayitiniz esinizin üzerine görünüyor bir problem yapcaklarini sanmiyorum

Tesekkürler Ankaradan mail geldi kabul ediliyormus bilgiler eslestigi sürece sorun cikmiyormus yinede cok sagolun :)

Kulade19
    Katılımcı

Arkadaslar bende kendi tecrubelerimi paylasmak istedim ben 31 ekimde basvuru yapmistim Ankaradan bugun 17 Ocakta vizem geldi. Öncelikle bu forumdaki herkese cok tesekkur ediyorum ve bekleyen herkese sabir dilerim ve dilerim ki en kisa sürede herkesin vizesi cikar ve eslerine yuvalarina kavusurlar. Yardimci olabilcegim ya da sormak istediginiz olursa sorabilirsiniz. Herkese sabir ve yuvalarinda mutluluk diliyorum.

Vize bekleyen
    Katılımcı

Arkadaslar bende kendi tecrubelerimi paylasmak istedim ben 31 ekimde basvuru yapmistim Ankaradan bugun 17 Ocakta vizem geldi. Öncelikle bu forumdaki herkese cok tesekkur ediyorum ve bekleyen herkese sabir dilerim ve dilerim ki en kisa sürede herkesin vizesi cikar ve eslerine yuvalarina kavusurlar. Yardimci olabilcegim ya da sormak istediginiz olursa sorabilirsiniz. Herkese sabir ve yuvalarinda mutluluk diliyorum.

vizenız hayırlı olsun .. sevindim adiniza. ..nereye gideceksiniz?  Ben de 1 Kasım da başvuru yaptım izmirden evrakları m 27  Kasım da almanya da idi eşim 5 aralık da evrak teslim etti ve bugün yeniden y.şube ye gitti … kişi eksikmis sabır demişler mail adreslerini almış mail de yazalım diyor eşim … işlem talimat sürecinde demişler bugün oysa  1 ay önce de talimat izmir e verildi demiş di yabancı şube …ne yapacagim sasirdim neler oluyor bi anlmadim gitti.. augsburg eşim orda .. kafam çok karışık arti kalbim ağır artık  y çıkmazsa ne yaparım diye dusunmekden uyuyamiyorum… ben öğretmenim işimi bıraktım burda eşim ile evlenen diye aileme çok israr ettim …aynı yaştayiz ilk ve son evliligimiz inşallah… bilmiyorum sonuç ne olur …ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN HEP MUTLU OLUN iyi günde kötü günde inşallah eşiniz ile bir güzel günlerini z olsun…

Kulade19
    Katılımcı

vizenız hayırlı olsun .. sevindim adiniza. ..nereye gideceksiniz?  Ben de 1 Kasım da başvuru yaptım izmirden evrakları m 27  Kasım da almanya da idi eşim 5 aralık da evrak teslim etti ve bugün yeniden y.şube ye gitti … kişi eksikmis sabır demişler mail adreslerini almış mail de yazalım diyor eşim … işlem talimat sürecinde demişler bugün oysa  1 ay önce de talimat izmir e verildi demiş di yabancı şube …ne yapacagim sasirdim neler oluyor bi anlmadim gitti.. augsburg eşim orda .. kafam çok karışık arti kalbim ağır artık  y çıkmazsa ne yaparım diye dusunmekden uyuyamiyorum… ben öğretmenim işimi bıraktım burda eşim ile evlenen diye aileme çok israr ettim …aynı yaştayiz ilk ve son evliligimiz inşAllah'… bilmiyorum sonuç ne olur …Allah' YOLUNUZU AÇIK ETSİN HEP MUTLU OLUN iyi günde kötü günde inşAllah' eşiniz ile bir güzel günlerini z olsun…

Merhabalar ben Hagen a gidicem kendinizi strese sokmayin inanin ki olucak ama kötu yani maalesef beklemek sabretmek ama sonucu dusunun cok guzel olcak ve esinize kavuscaksiniz bende kendimi cok strese soktum bide hamileyim ama su an anladim ki inanin stres bosa sabretmek her seyin en güzel ilaci.

15 yanıt görüntüleniyor - 1,771 ile 1,785 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.