2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

Ela.a
    Katılımcı

@Tamerkilic cumartesi gelme gibi bi ihtimal varmiymistaaa 😏😏😏

Zzzk
    Katılımcı

Benim vizem de gecen hafta (5 aralik) onaylandi. Pazartesi sabah teslim ettim pasaportumu. Pazartesi aradigimda bu cumartesiye yetistirmeye calisir arkadaslar demisti telefondaki gorevli. Carsamba yani dun sabah tekrar aradim bu sefer de bana kesin bir tarih veremeyeceklerini, ustune bir de “Onay surecinde'' deyip benim moralimi alt ust etti. Bazi arkadaslarin vizesi onaylanir onaylanmaz vizeleri basilip yollaniyor. Kriterleri neye gore bilmiyorum. Ben bu vizeye 25 temmuz tarihinde basvurdum. Inanin ne sabir kaldi ne bisey. Surekli aramak da istemiyorum. Tas olsa catlardi yemin ederim simdiye kadar. Noel tatili girmeden yollasalar bari diyorum. Yilbasina orada girebilsek iyi olurdu.

cok zordur bu kadar beklemek ya insallah yarin elinizde olur pasaport. Benim de haftaya tam 2 ay olacak, bu bile zordu yani, 5-6 ay bekleyenlerin allah yardimcisi olsun.tez zamanda kavusuruz umarim eslerimize

Berk420
    Katılımcı

Berk420 sana kargodan dün mesaj saat kaçta geldi?😑

5.50 civarı aradılar beni adres düzeltmesi için. kargo akşam çıkıyor. 5.50-6 civarı arıyorlar

Ela.a
    Katılımcı

5.50 civarı aradılar beni adres düzeltmesi için. kargo akşam çıkıyor. 5.50-6 civarı arıyorlar

Geldimi peki vizeniz dün bekliyodunuz

Ela.a
    Katılımcı

Arkadaslar beni ne aradilar ne mesaj attilar simdi geldi vizem herkes yasasin bu sevinci cok guzel 2 aydan sonra gerçekten 🙏

Berk420
    Katılımcı

Arkadaslar beni ne aradilar ne mesaj attilar simdi geldi vizem herkes yasasin bu sevinci cok guzel 2 aydan sonra gerçekten 🙏

Hayırlı olsun size de :) benimki de dün geldi, yarın gidiyorum :)
    İyi yolculuklar şimdiden

Dagdelen62
    Katılımcı

Vizesi çıkan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum gözünüz aydın darısı bizim başımıza inşallah 🙏🙏🙏 dualarınızı eksik etmeyin bizden allah benim gibi vize bekleyen herkesin yardımcısı olsun

kartal10
    Katılımcı

arkdaslr istanbul konsolosluğunu  arayip bilgi soran oldumu hic olduysa bilgi veryorlarmi yardimci olmaya calisiyorlarmi varmi bilgisi olan ..
    arayip bilgi almak istyorum artik ..

gozgun
    Katılımcı

Benzer durumdayım da sizin vizeniz yetişti mi?

Benim vizem de gecen hafta (5 aralik) onaylandi. Pazartesi sabah teslim ettim pasaportumu. Pazartesi aradigimda bu cumartesiye yetistirmeye calisir arkadaslar demisti telefondaki gorevli. Carsamba yani dun sabah tekrar aradim bu sefer de bana kesin bir tarih veremeyeceklerini, ustune bir de “Onay surecinde'' deyip benim moralimi alt ust etti. Bazi arkadaslarin vizesi onaylanir onaylanmaz vizeleri basilip yollaniyor. Kriterleri neye gore bilmiyorum. Ben bu vizeye 25 temmuz tarihinde basvurdum. Inanin ne sabir kaldi ne bisey. Surekli aramak da istemiyorum. Tas olsa catlardi yemin ederim simdiye kadar. Noel tatili girmeden yollasalar bari diyorum. Yilbasina orada girebilsek iyi olurdu.

tamerkilic
    Katılımcı

Benzer durumdayım da sizin vizeniz yetişti mi?

Maalesef yetişmedi. Beklemedeyim hâlâ. Sizin ne zaman onaylandı vizeniz? Umuyorum artık bu hafta çıkar vizelerimiz…

Saga
    Katılımcı

merhabalar iyi akşamlar ben süleyman  31.10.2018 istanbuldan basvuru yapmıstım eşim 14.12.2018 yabancılar polisi ile gorusmeleri sagladı gorusmeden sonra kac gunde geliyor aceba vize yasayan bilen abiler kardeşler varmıdır ?

Poyrazim
    Katılımcı

Acele etmeyin 2 aydan sürede cevap çıkar yeterki tatil zamanlarına denk gelmesin

Zzzk
    Katılımcı

Arkadaslar istanbul konsoloslugundan, vizeniz almanyada onaylandiktan kac gun sonra pasaport elinize ulasti yazabilir misiniz? Lutfen.sayi olarak belirtseniz yeterli yani. Istanbul yavas mi hizli mi ogrenelim.

Benim 13 Aralik persembe onaylandi vizem, bugun pazartesi.henuz erken ama bu hafta gelir mi anlamam lazim, araya tatil girsin istemiyorum artik kafayi yiyecegim yani. Ve schengen vizem var,tatile kalicaksa gidip geri alicam pasaportu konsolosluktan,bu yuzden soruyorum. Lutfen yardimci olun.

Vize onaylandiktan sonra pasaportun eline ulasmasi 1 haftayi gecen var mi?? Istanbuldan soruyorum. Allah askina duzgun bikac cevap gonderin ya.

Saga
    Katılımcı

onaylandıgını nerden anlıyorsunuz eşinizmi soruyor yoksa  bu hafta geldi geldi gelmesse cuma gunu orada tatil baslıyor yoksa geç kalıcak

Zzzk
    Katılımcı

onaylandıgını nerden anlıyorsunuz eşinizmi soruyor yoksa  bu hafta geldi geldi gelmesse cuma gunu orada tatil baslıyor yoksa geç kalıcak

esim yabancilar dairesine gitti “biz onayladik bizdeki isiniz bitti,artik esiniz konsoloslukla konusucak” demislerdi. Ben de bunu duyar duymaz gittim pasaportu biraktim persembe gunu aksam saatlerinde gecen hafta.

15 yanıt görüntüleniyor - 1,651 ile 1,665 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.