2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

King22
    Katılımcı

peki kaç gün veya hafta sürer diye ile ilgili bir bilgi verdilermi size
    Hayir! ama bu forum ve baska forumlardan okudugum üzere yaklasik ortalama 15-20 gün sürüyor tabiki 1 ay sürenide var. ve ayrica bu belgelerin ulasmasi! birde orada belgelerin incelenmesi var. Cogunlukla eksik belgelerde isteniyor.

Berk420
    Katılımcı

26.11.2018 de basvuran herkes gelmıs sanırım buraya :D benim eşimde 4.12.2018 de gıtmıs yabancılar subesıne evrakların gelmemiş fakat kira kontratını falan gerekli evrakları bırakmıs benim adıma bir dosya acılmıs gelince veririz direk demişler. bakalım bekliyoruz :/

Bol şans size de :)

Benim Istikamet Ludwigsburg´a belki orada karsilasmis olabiliriz. ben tam 09:00 da girdim iceri

Evet orada denk gelmiş olabiliriz. Benim 8.30 da idi görüşmem. Bakalım 26 Kasım'da başvuranlardan ilk kimin vizesi çıkacak :D Hepimizin şansı bol, yolu açık olsun…
    Kargo takip numarası filan verselerdi bari, insan hiçbir şey yapamadan bekliyor sadece.  Totem yapıyoruz resmen  :laugh:

King22
    Katılımcı

Bol şans size de :)

Evet orada denk gelmiş olabiliriz. Benim 8.30 da idi görüşmem. Bakalım 26 Kasım'da başvuranlardan ilk kimin vizesi çıkacak :D Hepimizin şansı bol, yolu açık olsun…
    Kargo takip numarası filan verselerdi bari, insan hiçbir şey yapamadan bekliyor sadece.  Totem yapıyoruz resmen  :laugh:

Tesekkürler! aslinda normal sonucta Devletlerin kendi bürokratik isleri. Bekleyelim…

Berk420
    Katılımcı

Tesekkürler! aslinda normal sonucta Devletlerin kendi bürokratik isleri. Bekleyelim…

Aynen öyle. Şansımız bol olsun  halayy:)

Dagdelen62
    Katılımcı

Evet arkadaşlar dört ay oldu ve hala bekliyoruz umudum kalmadı artık ocağa çıkar inşallah

Gizeli
    Katılımcı

Merhaba 28.08.18 tarihinde basvuru yaptım  eşimde kagıtları verdi içeri daha ne kadar beklicez 🤔🤔 fikri olan

funmanias
    Katılımcı

Evet arkadaşlar dört ay oldu ve hala bekliyoruz umudum kalmadı artık ocağa çıkar inşAllah'

Sizin durum gerçekten çok anormal telefonla ve e-mail ile biraz taciz edin bence sonuçta 90 gunluk süreyi doldurmuş bulunmaktasınız. size basşvuru esnasında verdıklerı bır evrak ve o evrakta bir numara yazılı takıp no gibi birşey mumkunse o kagıt ı sceen yapın yada resmenını cekin e-mail de eke koyun ve e-mail atmaya baslayın . hergun 1 tane atın :/ gerçekten aşırı sinir bozucu bir durum bu arada yaşınız kaç acaba ?  yaşınız büyükte o yüzden mi yada evliliğimi inandırıcı bulmuyorlar acaba :/ eşiniz e-mailini düzenli olarak takip ediyor mu ? yada hafta da 1 kere yabancılar şubesıne gidiyoe mu ?

funmanias
    Katılımcı

Merhaba 28.08.18 tarihinde basvuru yaptım  eşimde kagıtları verdi içeri daha ne kadar beklicez 🤔🤔 fikri olan

sizde çok uzun süredir bekliyorsunuz ? yaşınız kaç acaba ? eşinize herhangi bir mektup yada telefon gittikten sonramı verdi evraklarınızı ? evraklarınızı nezaman teslim etti eşiniz ?

Gizeli
    Katılımcı

23 yaşımdayım evrak teslimi ekim ayonda yaptık berline gideceğim

funmanias
    Katılımcı

Çok uzun beklemissiniz gene :( inş ben boyle beklemem

Dagdelen62
    Katılımcı

Sizin durum gerçekten çok anormal telefonla ve e-mail ile biraz taciz edin bence sonuçta 90 gunluk süreyi doldurmuş bulunmaktasınız. size basşvuru esnasında verdıklerı bır evrak ve o evrakta bir numara yazılı takıp no gibi birşey mumkunse o kagıt ı sceen yapın yada resmenını cekin e-mail de eke koyun ve e-mail atmaya baslayın . hergun 1 tane atın :/ gerçekten aşırı sinir bozucu bir durum bu arada yaşınız kaç acaba ?  yaşınız büyükte o yüzden mi yada evliliğimi inandırıcı bulmuyorlar acaba :/ eşiniz e-mailini düzenli olarak takip ediyor mu ? yada hafta da 1 kere yabancılar şubesıne gidiyoe mu ?

taciz ediyoruz haftada bir eşim arıyor ben iki güne bir mail atıyorum eşime yok hastayım yok bakamadım yok inceleyeceğim diyorlar bana cevap veren yok Evet bayağı sinir bozucu hem de yaşım 31 evliliğimi ilk başvuruda inandırıcı buldular şimdi bunu bahane edemezler herhalde sahte evlilikten şüphe etseler çapraz sorgu yapmazlar mı bizimki gerçekten aşk evliliği bilmiyorum ama bence eşimin ordakiler ibnelik yapıyorlar bu laf için özür dilerim

Harpies35
    Katılımcı

Arkadaşlar vize çıktıktan sonra nekadar süre içerisinde gitmemiz gerekiyor almanyaya  bir bilgisi olan var mı ? Yani bize orda vizeden sonra rendavu falan mi veriyorlar ?

Dagdelen62
    Katılımcı

ben 16 Ağustos da verdim hala bekliyorum belli olmuyor belirsizlik çok sinir bozucu  offoff:) benim arkadaşın başvuruyla beraber süreci iki aydı nasip işi allah yardımcımız olsun inşallah 🙏🙏🙏

Dagdelen62
    Katılımcı

Arkadaşlar vize çıktıktan sonra nekadar süre içerisinde gitmemiz gerekiyor almanyaya  bir bilgisi olan var mı ? Yani bize orda vizeden sonra rendavu falan mi veriyorlar ?

ben tam bilmiyorum ama 90 günlük vize veriyorlar ilk etapta bu 90 gün içinde gitmeniz gerekiyor diye biliyorum ama yine de size yanlış bilgi vermek istemem

Berk420
    Katılımcı

Berlin'de kalacak yer buldunuz mu ? Ben de Şubat'ta Berlin'e taşınacağım eşim ile. Orada ev bulmak zor ama biraz… Eşiniz oralı mı ?

15 yanıt görüntüleniyor - 1,561 ile 1,575 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.