2018 vize bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Ezggg
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

ERTu52
    Katılımcı

Merhabalar 2018 vize bekleyenler burada toplanabiliriz! Gönderiler bayagi eski kalmis..

52. Gün  halayy:) halayy:)

tugrulonemli
    Katılımcı

52. Gün  halayy:) halayy:)

72 . GÜN  halayy:) halayy:) halayy:)

Hakans
    Katılımcı

tugrulönemli sizinde mi çocuk üzerinden .eşiniz çifte vatandaş mı?

Hakans
    Katılımcı

şu çocuk üzerinden başvurup da,şu an vize bekleyenler bir whats up grubu kursak?.Ne dersiniz ? isteyenler numaralarını yazsa , ben eklesem?..

ERTu52
    Katılımcı

şu çocuk üzerinden başvurup da,şu an vize bekleyenler bir whats up grubu kursak?.Ne dersiniz ? isteyenler numaralarını yazsa , ben eklesem?..

Olur

Ezggg
    Katılımcı

Kimlerin esi Türk vatandasi? Siz Türkiyeden basvuru yaptiktan kac gün sonra mektup gitti eslerinize?

ERTu52
    Katılımcı

Kimlerin esi Türk vatandasi? Siz Türkiyeden basvuru yaptiktan kac gün sonra mektup gitti eslerinize?

Benim eşim türk vatandaşı çocugum alman vatandaşı bugün 53.gün henüz eşime mektup falan gitmedi en son yabancılar polisi ile görüşmemizde 20 aralık falandı inceleyeceklerini ve yılbasından önce bir gelişme olmayacagını soylediler

Ezggg
    Katılımcı

Benim eşim türk vatandaşı çocugum alman vatandaşı bugün 53.gün henüz eşime mektup falan gitmedi en son yabancılar polisi ile görüşmemizde 20 aralık falandı inceleyeceklerini ve yılbasından önce bir gelişme olmayacagını soylediler

Gideceginiz yer neresi belki yogunluktan olabilir?

ERTu52
    Katılımcı

Gideceginiz yer neresi belki yogunluktan olabilir?

Heidenheim gideceğim

Mein leben
    Katılımcı

Arkadaslar  bugün nihayet  almanya onay verdi  halayy:)  acaba  kac  gunde gelir vize??? Ve ankaradaki  konsolosluk ups  ye pasaportu  verdiginde  ups  bana  mesaj  mi gonderiyor  ???

Ezggg
    Katılımcı

Arkadaslar  bugün nihayet  almanya onay verdi  halayy:)  acaba  kac  gunde gelir vize??? Ve ankaradaki  konsolosluk ups  ye pasaportu  verdiginde  ups  bana  mesaj  mi gonderiyor  ???

Hayirlisi olsun darisi basimiza.. Kac gün sonra esinize mektup gitti ve kac gün sürdü Toplam?

Ezggg
    Katılımcı

Hayirlisi olsun darisi basimiza.. Kac gün sonra esinize mektup gitti ve kac gün sürdü Toplam?

ERTu52
    Katılımcı

Gözün aydın ne kadar sürdü süred

Mein leben
    Katılımcı

Allah razi olsun insallah sizinde yakinda belli olur
    24 ekim  basvuru
    16 kasim  evraklar  almanyadaydi 
    20 aralikta  capraz sorgu
    3 ocakta almanyadan onay geldi  yani  71 gün sürdü  Ama daha  turkiyeninde onaylamasi  gerekiyor bakalim hayirlisi insallah

Ezggg
    Katılımcı

Allah razi olsun insAllah sizinde yakinda belli olur
    24 ekim  basvuru
    16 kasim  evraklar  Almanya'daydi 
    20 aralikta  capraz sorgu
    3 ocakta Almanya'dan onay geldi  yani  71 gün sürdü  Ama daha  turkiyeninde onaylamasi  gerekiyor bakalim hayirlisi insAllah

Aranizda yas farki ya da akrabalik mi vardi capraz sorgu oldu esiniz Türk vatandasi mi?

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 1,948)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.