2017 Vize Alanlar ve Vize Bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    muhendus
    Katılımcı

Merhabalar,

Forumdaki pekçok konu maalesef eski yıllardan kalma, güncel olarak takip için yakın zamanda vize alanlar ve vize bekleyenler toplanalım, paylaşalım ve konuşalım. :)

dmjazyY
    Katılımcı

dun pasaportu aldim cok sükür vizem gelmis 27.01.2018 tarihinden itibaren vize vermisler darisi bekleyenlerin basina insallah biran once hayirlisiyla eslerine kavusurlar

Ezggg
    Katılımcı

dun pasaportu aldim cok sükür vizem gelmis 27.01.2018 tarihinden itibaren vize vermisler darisi bekleyenlerin basina insAllah biran once hayirlisiyla eslerine kavusurlar

hayirlisi olsun darisi basimiza esiniz Türk vatandasi mi?

dmjazyY
    Katılımcı

hayirlisi olsun darisi basimiza esiniz Türk vatandasi mi?

Amin insallah. Yok esim alman vatandasi kardesim.

arii
    Katılımcı

dun pasaportu aldim cok sükür vizem gelmis 27.01.2018 tarihinden itibaren vize vermisler darisi bekleyenlerin basina insAllah biran once hayirlisiyla eslerine kavusurlar

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın kardeşim. Pasaport kargo ilemi teslim edildi onu öğrenebilir miyim ?

dmjazyY
    Katılımcı

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın kardeşim. Pasaport kargo ilemi teslim edildi onu öğrenebilir miyim ?

Amin kardesim.aynen kargo ile geldi pasaport beni aradiklarindan 1 2 gun sonra elime ulasti.

Bekleyenköln
    Katılımcı

arkadaslar eylül ayinda ankarada vizeye basvurupta  bekleyen varmi aranizda ?

arii
    Katılımcı

Kardeşim ben istanbuldan basvuru yaptım ama sen eylül den beri bekliyormusun?

tugrulonemli
    Katılımcı

23 Ekim başvuru tarihim hala bekliyorum :) 100 gün oldu bildiğin

Bekleyenköln
    Katılımcı

evet ne yazikki eylülden beri bekliyoruz esimle, bunu anlamak mümkün degil artik.

Bekleyenköln
    Katılımcı

23 Ekim başvuru tarihim hala bekliyorum :) 100 gün oldu bildiğin

ya sabir diyorum artik Tugrul ya sabir

Hakans
    Katılımcı

ya sabir diyorum artik Tugrul ya sabir

Mektup geldi mi eşinize ,yabancılar polisinden?Almanya'da hangi şehir?.Eşiniz alman vatandaşı mı ,çocuk üzerinden mi yapınız?.Biraz detay yazarmısınız,lütfen?

Bekleyenköln
    Katılımcı

Mektup geldi mi eşinize ,yabancılar polisinden?Almanya'da hangi şehir?.Eşiniz alman vatandaşı mı ,çocuk üzerinden mi yapınız?.Biraz detay yazarmısınız,lütfen?

ben Alman vatandasiyim, evraklari gecen hafta Stadt Kölne  verdim.  Sordugumda islemde yaniti alyorum

tugrulonemli
    Katılımcı

ben Alman vatandasiyim, evraklari gecen hafta Stadt Kölne  verdim.  Sordugumda islemde yaniti alyorum

Ahh onlarin islemi bitmedi gitti pazartesi gunu kadin brn evraklarini yaptim teslim edicem demis bi hafta bir haber bekluyorum insallah allah kolnden baavuru yapanlara buyuk sabir versin

tugrulonemli
    Katılımcı

Kardesim bunun tamamen köln dekilerle alakasi var yogunluk var tamam anlarim ama nrrde kaldi bunlarjn alman disiplini hergun izin yazdirip ise gelmiyorlar insanlara saygisi zaten yok bunlarin ariyoruz aramayin etmeyin gibilerinde azarliyorlar gelki gelelim 100 gun oldu nasil aramayalim bilmezlerki insanin 100 gun çocuğundan ayri kalmak nasil biaey en son ariyacam dümduz sovcem bunlara .

Caner1
    Katılımcı

Bnde ocak 17 de basvuru yaptim beklemekteyim zaman bize neyi gosterecek bilemiyoruz hayirlisi olsun beklemekten baska caremiz yok Allah yardimcimiz olsun cofe:)

15 yanıt görüntüleniyor - 271 ile 285 arası (toplam 344)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.