2017 Vize Alanlar ve Vize Bekleyenler

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    muhendus
    Katılımcı

Merhabalar,

Forumdaki pekçok konu maalesef eski yıllardan kalma, güncel olarak takip için yakın zamanda vize alanlar ve vize bekleyenler toplanalım, paylaşalım ve konuşalım. :)

Star
    Katılımcı

Dursun vizen geldimi ?? Kargo aldin mi

arii
    Katılımcı

Arkadaşlar bugün yurtiçi kargodan mesaj geldi veeeeee yarın teslim alıyorum. Allah herkese bu sevinci yaşatsın😊

Hayırlı uğurlu olsun alkis:) Allah utandırmasın. Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.

arii
    Katılımcı

Ertu52 senin yolculuk tarihin belli mi kardeşim? Yoksa sende haber bekliyormusun hala?

ERTu52
    Katılımcı

Ertu52 senin yolculuk tarihin belli mi kardeşim? Yoksa sende haber bekliyormusun hala?

Salı sabah uçuyorum hayırlısı ile kardesim

arii
    Katılımcı

Arkadaşlar bugün yurtiçi kargodan mesaj geldi veeeeee yarın teslim alıyorum. Allah herkese bu sevinci yaşatsın😊

Fraudursun bu arada toplam kaç günde eline teslim olmuş olacak onuda bizimle paylaşır mısın?

arii
    Katılımcı

Salı sabah uçuyorum hayırlısı ile kardesim

Kardeşim simdiden hayirli yolculuklarin olsun .varınca fırsat bulursan benim için bir franzbrötchen yermisin  halayy:)

arii
    Katılımcı

Ev yeter kardesim buyik 3katli ustye kiraci var enalt katlari bos orayi gosteririz beni dusunduren garantorun maasida onemliymis onda skinti cikarmi birde ben is garantisi belgesi alicam garantorun maasinda skinti ciksa bile is garantim oldugundan dolayi vizenin cikma durumu nasil olur birde esimin alman pasaportunuda istemisler gorusmeye giderken bugun aricak pazartesi randevuya gitmek icin insAllah bir sikinti cikmazda hallolur bu isim hayirlisyla beklemek cok sikinti cikariyor insana.s

Vala garantör olayını ben ilk kez burda duymuştum bir fikrim yok kardeşim.

Ezggg
    Katılımcı

Hayırlı uğurlu olsun alkis:) Allah utandırmasın. Darısı tüm bekleyenlerin başına inşAllah.

Gözünüz aydin darisi basimiza.. Toplam kac gün sürdü?

dmjazyY
    Katılımcı

Pazartesiye randevuyu almis nisanlim bakalim ne sonuclar gelecek nasi gececek gorusme insallah hayirlisiyla olumlu ve olumlu sonuç gelir.

Fraudursun
    Katılımcı

Dursun vizen geldimi ?? Kargo aldin mi

Bu sabah aldım 30unda yolculuk zamanı  :)

Fraudursun
    Katılımcı

Hayırlı uğurlu olsun alkis:) Allah utandırmasın. Darısı tüm bekleyenlerin başına inşAllah.

İnşallah Allah herkesin yardımcısı olsun :)

Fraudursun
    Katılımcı

Fraudursun bu arada toplam kaç günde eline teslim olmuş olacak onuda bizimle paylaşır mısın?

Arkadaşlar sayfa 20 veya 21de detayları yazmıştım. Oradan bakarsınız. Özetle 10 ekimde başvurmuştum dil kursuna gidip sertidikamı aldığımda 30 kasımda sertifikamı teslim etmiştim. Almanya’ya girdiğim anda sigortalı olacağıma dair sigortadan bir belge istediler eşimden ve eşim geçen hafta o belgeyi teslim ettikten sonra yetkili bayan 1 veya 2 haftaya vizemin bana ulaşacağını söylemişti. Sonuç olarak dün 18.00 da mesaj geldi bugün ise pasaportum ve tabikiii vizem elimde. Herkese sabırlı bir bekleyiş ve herşeyin hayırlısını diliyorum  :)

Fraudursun
    Katılımcı

Pazartesiye randevuyu almis nisanlim bakalim ne sonuclar gelecek nasi gececek gorusme insAllah hayirlisiyla olumlu ve olumlu sonuç gelir.

Nişanlınız aile birleşim vizesi için mi başvuracaktı?

dmjazyY
    Katılımcı

Basvurduk almanyadan tarihte aldik mektup gelmis pazartesi gorusmeye gidecek 3aylik kira ve maas kontrati istemisler ama okuyor malesef o evraklar yok bana onun yerine kayinpederim garantor olacak ise giris tarihimin oldugu belge cikaracak basvuracak pazartesi gunu ev olarak onlarin evini gostercem ev buyuk sikinti olmicak ama beni dusunduren acaba vizede skinti cikarmi

Fraudursun
    Katılımcı

Basvurduk Almanya'dan tarihte aldik mektup gelmis pazartesi gorusmeye gidecek 3aylik kira ve maas kontrati istemisler ama okuyor malesef o evraklar yok bana onun yerine kayinpederim garantor olacak ise giris tarihimin oldugu belge cikaracak basvuracak pazartesi gunu ev olarak onlarin evini gostercem ev buyuk sikinti olmicak ama beni dusunduren acaba vizede skinti cikarmi

Anladığım kadarıyla şuan nişanlısınız aile birleşim vizesinde Nikahlı olmanız gerekiyor. Ve tüm resmî belgelerde soyad değişikliği olmuş ve evli görünmeniz gerekiyor. Sorun çıkarsa bu konuda çıkabilir. Umarım en kısa zamanda hallolur

15 yanıt görüntüleniyor - 241 ile 255 arası (toplam 344)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.