2017 EKİM AYINDA AİLE BİRLEşİMİ İÇİN BAşVURU YAPANLAR

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    tugrulonemli
    Katılımcı

Arkadaşlar öncelikle merhaba 2017 ekim ayında başvuru yapan arkadaslar vizelerinin güncel durumu hakkında buradan bilgi verirseler sevinirim en azından morel olarak birbirimize destek olmuş oluruz ALLAH şimdiden Hayırlısını nasip etsin.

merve260
    Katılımcı

Arkadaşlar öncelikle merhaba 2017 ekim ayında başvuru yapan arkadaslar vizelerinin güncel durumu hakkında buradan bilgi verirseler sevinirim en azından morel olarak birbirimize destek olmuş oluruz Allah şimdiden Hayırlısını nasip etsin.

Moral bozmak icin soylemyorum ama ben 29 eylulde basvurmustum hala beklemedeyim.. gerci bende eksik evraklar cikti ondan da uzamis olabilir insAllah hepimizin vizesi en kisa surede hayirlisiyla cikar  :)

tugrulonemli
    Katılımcı

Moral bozmak icin soylemyorum ama ben 29 eylulde basvurmustum hala beklemedeyim.. gerci bende eksik evraklar cikti ondan da uzamis olabilir insAllah hepimizin vizesi en kisa surede hayirlisiyla cikar  :)

Wallahi 16 gunde vizesi eline ulasan arkadas gordum burada sizin ne gibi eksik evraklariniz vardi

merve260
    Katılımcı

WAllahi 16 gunde vizesi eline ulasan arkadas gordum burada sizin ne gibi eksik evraklariniz vardi

Benden universite diplomasi istediler sonradan. Onu almanca tercume edip gonderdim onlar da daha almanyaya gonderceklerdi ne oldu bilmyorum bugun arayacagim elciligi

tugrulonemli
    Katılımcı

Benden universite diplomasi istediler sonradan. Onu almanca tercume edip gonderdim onlar da daha almanyaya gonderceklerdi ne oldu bilmyorum bugun arayacagim elciligi

Hakkinda hayirlisi olsun gelismelerden bizi haberdar et  okey:)

wakabayashi
    Katılımcı

Arkadaşlar öncelikle merhaba 2017 ekim ayında başvuru yapan arkadaslar vizelerinin güncel durumu hakkında buradan bilgi verirseler sevinirim en azından morel olarak birbirimize destek olmuş oluruz Allah şimdiden Hayırlısını nasip etsin.

selam arkadaşlar bende 9 Ekim de istanbul konsolosluğunda başvuru yaptım evraklar Almanya ya ulaştığı halde eşime mektup göndermelerini bekliyoruz Rabbim inşallah tez zamanda vizelerimizi almayı nasip etsin inşallah

Gökçekız
    Katılımcı

İzmir Alman Konsolosluğu 10.10.2017 tarihli aile birleşimi başvurumdan tam 29 gün sonra bugün 08.11.2017 de vizem geldi. Eşim alman, bu süreç boyunca ne ondan ne benden tek bir evrak istemediler, yabancılar dairesine çağırmadılar, biz de zırt pırt arayıp sormadık. Herkese böyle kolay hızlı bir süreç ve bol sabır diliyorum.

muhendus
    Katılımcı

Hayırlı olsun, darısı vize bekleyen diğer arkadaşların başına :)

7 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.