20 Nisan da Ankara’da Terminim Var…….

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    NİLSENAM
    Katılımcı

arkadaşlar 20 nisanda ankarada terminim var….

tecrübeli arkadaşlarımdan paylaşımlarını bekliyorum.neler yaşadınız…. :) :)

mehtap12
    Katılımcı

allah yardımcın olsun inşallah olumlu geçer.ama panik ve heyecan yapma rahat ol tabiki… kapıdan içeri giriyosun ya ince ups kargoya gidip para yatırıyosun daha sonra direkt içeri girip fotokopi çekilen bi yer var orada evraklarını kontrol ediyolar, daha sonra girişte bir masa var oradaki adamdan aile birleşimi için sıra numarası alıp bekliyosun tabi bu anlatıığığım yerler aynı salonda….eşin ve senin hakkında sorular soruyolar daha sonra yine bekliyosun ikinci kere tekrar çağırıyolar bu seferde gerek görürlerse almanca sorularda yöeltiyolar bana sordular ama ben sertifikayı çok önceden aldığım için sordular. umarım bu anlatıkkalrım sana faydalı olur heyecanını bi nebze azaltır.zor değil yani:)

NİLSENAM
    Katılımcı

Allah yardımcınız olsun :)

tşk.ederim :)

NİLSENAM
    Katılımcı

Allah yardımcın olsun inşAllah olumlu geçer.ama panik ve heyecan yapma rahat ol tabiki… kapıdan içeri giriyosun ya ince ups kargoya gidip para yatırıyosun daha sonra direkt içeri girip fotokopi çekilen bi yer var orada evraklarını kontrol ediyolar, daha sonra girişte bir masa var oradaki adamdan aile birleşimi için sıra numarası alıp bekliyosun tabi bu anlatıığığım yerler aynı salonda….eşin ve senin hakkında sorular soruyolar daha sonra yine bekliyosun ikinci kere tekrar çağırıyolar bu seferde gerek görürlerse almanca sorularda yöeltiyolar bana sordular ama ben sertifikayı çok önceden aldığım için sordular. umarım bu anlatıkkalrım sana faydalı olur heyecanını bi nebze azaltır.zor değil yani:)

çok tşk.ederim,çok iyi oldu. :) :)

mehtap12
    Katılımcı

ne demek yardım olabilidiysem çok mutlu olurum :) e nede olsa kader birliği var değil mi ;)

NİLSENAM
    Katılımcı

ne demek yardım olabilidiysem çok mutlu olurum :) e nede olsa kader birliği var değil mi ;)

evet,kader biriliği :) :)

mehtap12
    Katılımcı

bu arada orada senin gibi bekleyenler var olumluz bi takım şeyler söyleyebilirler dinleme sakın. eğer sen sana söylenen evrakları tamamladıysan keine problem 8)

NİLSENAM
    Katılımcı

öylemi,ne gibi olumsuz şeyler ::)

mehtap12
    Katılımcı

yani: “bizim bir tanıdıkdan şu evrakları istediler sende yokmu olmaz o zaman düğün kasedin yanında yoksa yandın” gibi şeyler ben karşılaştım biraz panikledim ama neyse ki çabuk atlattım :) sen takılma bü sözlere gerçi senin biraz daha varmış zaman ama olsun hızlı geçer…..

NİLSENAM
    Katılımcı

benim düğün daha yapılmadı… :) :)

ATAAN2
    Katılımcı

Nilsenam, Bak Sakarya Caddesinde Benim Yerime Döner Yemeyi Unutma Termine Gittiginde ;D

NİLSENAM
    Katılımcı

Nilsenam, Bak Sakarya Caddesinde Benim Yerime Döner Yemeyi Unutma Termine Gittiginde ;D

amanın ben yemiştim,bir daha yiyecem birde ağbiciğim senin için yiyecem ;D

sen istersinde ben yememmi,hele birde yemek olunca kur;) :haha:

NİLSENAM
    Katılımcı

yani: “bizim bir tanıdıkdan şu evrakları istediler sende yokmu olmaz o zaman düğün kasedin yanında yoksa yandın” gibi şeyler ben karşılaştım biraz panikledim ama neyse ki çabuk atlattım :) sen takılma bü sözlere gerçi senin biraz daha varmış zaman ama olsun hızlı geçer…..

anladım,çok tşk.ederim :) :)

mehtap12
    Katılımcı

neyse burada yırttın :D :D :D allah yardımcın olsun :angel: :angel:

NİLSENAM
    Katılımcı

neyse burada yırttın :D :D Allah yardımcın olsun

;D ;D

hepimizin :angel:

kasif77
    Katılımcı

Nilsenam Randevu tarihinden sonra kac gün ilerisine gün verdiler ? yani senin Nisan 20 de terminin var sen ne zaman aradin ki termin icin ?

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 35)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.