20 Nisan da Ankara’da Terminim Var…….

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    NİLSENAM
    Katılımcı

arkadaşlar 20 nisanda ankarada terminim var….

tecrübeli arkadaşlarımdan paylaşımlarını bekliyorum.neler yaşadınız…. :) :)

demirhan
    Katılımcı

tebrikkler nill hadii bakalımm hayırlısı olur inşallahhh istedikleri evrakları götürr bidee rahatt ol sordukları sorulara net cevab verr heycann yapacak bişey yokk bende ankaradan verdim evraklarımıı sanaa iyii beklemelerrr okey:)

NİLSENAM
    Katılımcı

tebrikkler nill hadii bakalımm hayırlısı olur inşAllahhh istedikleri evrakları götürr bidee rahatt ol sordukları sorulara net cevab verr heycann yapacak bişey yokk bende ankaradan verdim evraklarımıı sanaa iyii beklemelerrr okey:)

tşk.ederim ama ister istemez bir heyecan ve korku sarıyor insanı… :) :)

nasıl bir ortamın beni beklediğini bilmediğim için ::)

demirhan
    Katılımcı

bakk aynenn bu şekildee geçiyor 3-4 dakikalk gorusme yapıorsun ewraklarınıı kntrol ediyor bi eksik varmı yokmu diye sonra nerede tanıştınız,ne mezunusun,hangi tarıhte nışan,düğün nezamn,Almanya’da ne iş yapacaksın die bunlardann bazılarını soruuorr gayet güzel bi sohbet geçirirsin zaten.sonraa sana 2 tane kagıt imzalatacaklarr birisi sende kalacakk sonraası beklemee zamanıı eşindende evraklarıı aldılarmıı vizen elindeee okey:)

NİLSENAM
    Katılımcı

bakk aynenn bu şekildee geçiyor 3-4 dakikalk gorusme yapıorsun ewraklarınıı kntrol ediyor bi eksik varmı yokmu diye sonra nerede tanıştınız,ne mezunusun,hangi tarıhte nışan,düğün nezamn,Almanya’da ne iş yapacaksın die bunlardann bazılarını soruuorr gayet güzel bi sohbet geçirirsin zaten.sonraa sana 2 tane kagıt imzalatacaklarr birisi sende kalacakk sonraası beklemee zamanıı eşindende evraklarıı aldılarmıı vizen elindeee okey:)

çok tşk.ederim demirhan bey :) :)

desteğe ve morale çok ihtiyacım var alkis:) okey:)

demirhan
    Katılımcı

nedemekk elimdenn gelenn bişeyy varsaa nee alaa yyardımcıı olurumm korkacakkk bişeyy yokk onlardaa seninn benimm gibii insannn türkçee konuşuuosunn gülerr birr yüzlee almanca konuşmuuoosunuzz çokk nazikklerr senn nazikk olursann unutma okey:)takıldıgınn yerr olursaa yardımcı olurumm

NİLSENAM
    Katılımcı

olur sorarım.çok tşk.ederim okey:) :)

suuu
    Katılımcı

bende vize icin gittim muracata 23 martta..benim esim turkiye dogumlu onun bile nezamaan gittgini sordular esin hakkinda detayli bilgin olsun ve almanca bikac soruda sorabilirler bilgin olsun bana sordular ama cok temeldi..buarada kagit imzalatmaktan bahsetmissin sevgili demirhan acaba bi sorunmu var benim durumumla ilgili bana bisey imzalatmadilar sadece bi kagit ve uzerinde bu kagidi lutfen saklayin yaziyodu..simdi cok tediirgin oldum bana bisey imzalatmadilar bilgisi olan varmi bu durumla ilgili cvp verirse sevinirim ??? ???

NİLSENAM
    Katılımcı

tşk.ederim suuu paylaşımların için :) :)

yasin demir
    Katılımcı

neden 20 nisan o kadar uzun süremi randevu veriyolar yoksa sizmi o tarihe istediniz

NİLSENAM
    Katılımcı

neden 20 nisan o kadar uzun süremi randevu veriyolar yoksa sizmi o tarihe istediniz

yok ben daha erken bir tarih bekliyordum,ama en yakın tarihimiz bu dediler. :) :)

yasin demir
    Katılımcı

anladım nerdeyse 1 ay gün veriyolar çok uzun zaman 1 hafta falan olsa neyse önceden konsolosluğun önünde bekleyip giriyoduk ne güzel ne zaman istersen o zaman gidiyodun bu süre çok uzun gerçekten

NİLSENAM
    Katılımcı

anladım nerdeyse 1 ay gün veriyolar çok uzun zaman 1 hafta falan olsa neyse önceden konsolosluğun önünde bekleyip giriyoduk ne güzel ne zaman istersen o zaman gidiyodun bu süre çok uzun gerçekten

evet, gerçekten uzun ….tarihi tamamen konsolusluk kendine göre ayarlıyor,kimine çok erken bir tarih kimine ise geç bir tarih veriyorlar….

yasin demir
    Katılımcı

hakkımızda hayırlısı olsun bakalım

NİLSENAM
    Katılımcı

hakkımızda hayırlısı olsun bakalım

AMİNNNNNNN :) :)

elis
    Katılımcı

Allah yardımcınız olsun :)

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 35)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.