20 nisan Bursa A1 SINAV SORULARI

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    duygufitness
    Katılımcı

arkadaşlar ik olarak şunu solemek ısterım.kesınlıkle HEYECAN yapmayın.soğuk kanlı olun ve kendınıze guvenın derım.cunku sprechen bolumundekı dıger arkadaslar ınanılmaz heyecanlı oldugu için konusamadılar.
    MEKTUP: YENİ BİR DAİRE ALDINIZ VE TÜM ARKDASLARINIZI DAVET EDIYORSUNUZ.*KENDİNİZİ TANITIN*GUN VE ZAMAN*NEDEN DAVET ETTIIZ BEIRTIN
    SORU KARTLARI:THEMA .ARBEITEN UND BERUF BENIM CEKTIGIN KART ARBEITEN VE KÜCHE ARKADASLARA CIKNLAR BALKON
    RICALI SORULAR SPOR YAPAN INSANLAR -MENÜ

salmanASU
    Katılımcı

ablacım geçmiş olsun bakıyorumda sınavdan önceki heyecanlı duygu ablam gitmiş şimdide heyecan yapmayın diye öğütte verirmiş bak hele bak bak halayy:) neyse umarım sonucun hayırlıdır normalde gelmesi lazım merak ediyom sonucu bildir by

axsaband
    Katılımcı

Teşekkürler…

benjaminhaven
    Katılımcı

duygu sen nerde girdin sinava?ankarami?

duygufitness
    Katılımcı

hiihi:) hiihi:)      ________yuppiiiiiiiiii…….sınavdan 88 paun aldım  sevgılı salmannnn  nedıosun? alkis:) clap:)yuppi:)
    hören:18,26
    lesen:19,92
    schreiben:24.90
    sprechen:24.90

duygufitness
    Katılımcı

sınava Bursa da gırdım.ama emınım ankarada kı aynı sorular cıktı.salman kardeşim yardımların için allah senden razı olsun.ama sunu da solımm zaman bana tam olarak yetmedı.schreıben kısmını kontroldahı edemedım.ama sınavda eşim yanımdaydı benım adıma cok dua ettı .belkıde tum heyecanımı o aldı.ben enteresandırkı cok soguk kanlıydım.allah yardımcım oldu .hele konusma kısmı çok ıyıydı.herkese tavsıyem asla ve asla heyecanınızı yenın.cunku yanımdakı arkadaslar heyecandan cok yanlıs yaptılar.

salmanASU
    Katılımcı

vay vayyyyyyyyyyyyyyyyyyy kız abla helal olsun benle aynı puanı aldın vay be vayyyyyyyyyyy çok sevindim abla hakettin  halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) kendi sınav sonucuma böyle sevinmedim gerçekten tebrik ediyorum hadi sıra vizede bende 26 mayısta ankarada vize günüm var bak ya bak yaaaaaa helal olsun 88 haaaaaaaaaaaaa  arkadaşlar duygu ablama gerçekten helal olsun neyse kib tekrar tebrikler alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:)

salmanASU
    Katılımcı

ablam ne demek yaaa ben ne yaptımki sen kendi hakkınla aldın helal olsun bakıyorumda öğütde verirmiş bak sen şu duygu ablama tabi yüksek puanın canı saolsun at kız havanı izin verdim sana  neyse heryerde aynı gün yapılan sınav soruları aynıdır ama aynı saaatteki çünkü 9 daki farklı  13.30 daki farklı neyse vize günü alırsan söylersin ablam byeeeeeeeeeeeeeeeeee

duygufitness
    Katılımcı

sevgılı salman kardeşim  sevıncıme ortak oldugun ııcn teşş ederım..a1 meselesı sımdılık bıttı..sırada ne var..A2  mutlaka olacakmı ..SIRADA VIZE VAR BILIYRM LAKIN…….A2 SINAVI MUTLAKA OLACAKMI?MSN DEDE YOKSUN NERDESIN SALMAN KARDEşşş alkis:)

8 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.