20 MART İSTANBUL: SINAVI KAZANDIMMMMMMMMM :))))))

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    facetoface
    Katılımcı

EVET ARKADASLAR 3 DAKİKA ÖNCE GOETHEYİ ARADIĞIMDA SINAVI KAZANDIĞIMIN HABERİNİ ALDIM COK MUTLUYUMMMMMM :))))) DARISI SINAVA GİRENLERİN BASINAAAA HADİ BAKALIM SIRA VİZE BEKLEYENLER KERVANINDA İNş :)))

facetoface
    Katılımcı

evet arkadaslar sertifikamı bugun aldım 85 puan almısım HÖREN 19,92 LESEN 16,60 SCHREİBEN 23,25 SPRECHEN 24,90 :))))

ESMA
    Katılımcı

arkadaşlaaaarrr 20 marrta sınava girmiştim ve 86 puanla geçmişiiimm sertifikamıda aldıımm yuppi:) öle bi sevinçle gidiyoki insan allah hrkese nasip etsin emeklerinin karşılığını versin ama çoook çalıştıım emek verdik inşallah vizeyide alırızda tez elden kavuşuruz sevdiğimizee şimdi onunu için uğraşıyorum darısı herkesin başınaa clap:)

eb_sel
    Katılımcı

a1 sınavı ıcın bankaya 140 ytl yatırdım ama sınava sadece nufus cuzdanı ıle mı gıdıcem….bılgısı olan varmı… sınava gırıs belgesı felan almıcakmıyım..alacaksam nerden

Umit07
    Katılımcı

EVET ARKADASLAR 3 DAKİKA ÖNCE GOETHEYİ ARADIĞIMDA SINAVI KAZANDIĞIMIN HABERİNİ ALDIM COK MUTLUYUMMMMMM :))))) DARISI SINAVA GİRENLERİN BASINAAAA HADİ BAKALIM SIRA VİZE BEKLEYENLER KERVANINDA İNş :)))

Hayırlı olsun Arkadaşım Darısı Herkese Olsun..

Tebrikler

facetoface
    Katılımcı

sadece nufus kağıdın yeterlidir ama bize sınav giris belgesi vermediler eğer size verdilerse böle birsey sen yinede onuda al yanına

a1 sınavı ıcın bankaya 140 ytl yatırdım ama sınava sadece nufus cuzdanı ıle mı gıdıcem….bılgısı olan varmı… sınava gırıs belgesı felan almıcakmıyım..alacaksam nerden

eb_sel
    Katılımcı

sadece nufus kağıdın yeterlidir ama bize sınav giris belgesi vermediler eğer size verdilerse böle birsey sen yinede onuda al yanına

yanıtın ıcın tesekkurler.. ben evde sınava hazırlandıgım ıcın pek bılmıyorum sınav gıdısatını.. stresdeyım yanı.. 17 nısanda sınavım..ve almanyada VHS ye gıtmısdım 3 ay ama 4 ay once gıttım…bakalım gecebılcemmı… hocalar alöanmı acaba turklermı… ve sınav esnasında arada turkce takıldıgımız konuları danısmak ıcın sorabılıozmu acaba hocalara.. sınav yerını bulmak dert.. kazancammı stresı ayrı bıdert…

SABIR95
    Katılımcı

stres yapmaya gerek yok ya inan ve kendine güven sadece diyorum.hocalara takıldıgın herşeyi sorabilirsin çok iyi davranıyorlat sana.umarım herşey gönlünce olur.bende 2 nisanda giriyorum sınava

7 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 22 arası (toplam 22)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.