20 MART İSTANBUL: SINAVI KAZANDIMMMMMMMMM :))))))

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    facetoface
    Katılımcı

EVET ARKADASLAR 3 DAKİKA ÖNCE GOETHEYİ ARADIĞIMDA SINAVI KAZANDIĞIMIN HABERİNİ ALDIM COK MUTLUYUMMMMMM :))))) DARISI SINAVA GİRENLERİN BASINAAAA HADİ BAKALIM SIRA VİZE BEKLEYENLER KERVANINDA İNş :)))

baraka
    Katılımcı

tebrikler
    vize cilesini en az düzeyde yasamaniz dilegiyle

facetoface
    Katılımcı

cok tesekkur ederimm cok mutluyummm TESEKKURLER ALMANCAX AİLESİ YAKLASIK 7 AYDIR SİZLERLE BİRLİKTEYİM COK YARDIMINIZ DOKUNDU VE ARTIK BENDE DİĞER ARKADASLARA YARDIMCI OLACAĞIM VE HAYAT SARTLARI ELVERDİĞİ SÜRECE SİZLERLEYİMM :)))))

tebrikler
    vize cilesini en az düzeyde yasamaniz dilegiyle

dj_safak
    Katılımcı

cok tesekkur ederimm cok mutluyummm TESEKKURLER ALMANCAX AİLESİ YAKLASIK 7 AYDIR SİZLERLE BİRLİKTEYİM COK YARDIMINIZ DOKUNDU VE ARTIK BENDE DİĞER ARKADASLARA YARDIMCI OLACAĞIM VE HAYAT SARTLARI ELVERDİĞİ SÜRECE SİZLERLEYİMM :)))))

slm arkadasim hayirli ugurlu olsunnn GERCEKDEN COOOOKKK SEVIDNDIM DARISI BENIM ESIMIN BASINA SINAV NASIL GECTI BNIM ESIMDE YARIN SABAH SAAAT 9 SA AMKARADA GIRIYOR NEOLUR BIRAZ YARDIUMCI OLABILIRMISIN SENDE MEKTUP OLARA NE CIKTI INSALLAH EN KISA ZAMANDA VIZENDE GELIR BIZDE HALAY CEKERIZZZZ alkis:)

ALLAH RIZASI ICINNNNN BIRAZ YADIMCI OLURMIUSUN ??????????

gülümse35
    Katılımcı

tebrik ederim darısı benim başıma bizimkisi kargoyla gelicek tlf da bilgi vermiyorlar kargoyu bekleyin diyorlar İnşallah bende burdan sevinçli haber veririm.Neden heryerde ki sonuç bildirme şekli farklı yahu nede bizde tlf ile öğrenmiyoruz :(

zeytin
    Katılımcı

Tebrik ederim çok sevindim.İnşallah bundan sonrası daha kolay olur. okey:)

merytylor
    Katılımcı

gülümse 35 insallah sen de böle güsel haberler verirsin facetoface sanada tebrikler cok sevindim hem kazanmana hemde burda bizimle paylasmana müthiş gurur verici basarılarınızın her daim olması dileklerimle…

gülümse35
    Katılımcı

merytylor ARKADAşIM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TşK EDERİM..İnşallahh diyorum inşallah

hakan1905
    Katılımcı

20 mart 2009 oleyyyyyyyyyyy telefon edip sinavi kazandigimi ögrendigimde mutluluktan ucacak gibiydimmmm dance:) dance:)

facetoface
    Katılımcı

ARKADASLAR HEPİNİZE COK TESEKKUR EDERİM :) DARISI DİĞER ARKADASLARA alkis:) alkis:)

facetoface
    Katılımcı

ARKADASIM KESİNLİKLE EşİN STRESS YAPMASIN BENDE MEKYUP KONUSU MAX Dİ EĞER MEKTUBU YAPARSA ESİNİZ GECME SANSIN %90 LARA CIKIYOR UMARIM ESİNİZDE BASARILI OLUR.

slm arkadasim hayirli ugurlu olsunnn GERCEKDEN COOOOKKK SEVIDNDIM DARISI BENIM ESIMIN BASINA SINAV NASIL GECTI BNIM ESIMDE YARIN SABAH SAAAT 9 SA AMKARADA GIRIYOR NEOLUR BIRAZ YARDIUMCI OLABILIRMISIN SENDE MEKTUP OLARA NE CIKTI INSALLAH EN KISA ZAMANDA VIZENDE GELIR BIZDE HALAY CEKERIZZZZ alkis:)

ALLAH RIZASI ICINNNNN BIRAZ YADIMCI OLURMIUSUN ??????????

facetoface
    Katılımcı

EĞER GOETHE DISINDA KURSA GİDİP SADECE SINAVA GOETHEDE GİRDİYSEN SANA TELDE CVP VERMEZLER KARGOYLA SONUC GELİR :)

tebrik ederim darısı benim başıma bizimkisi kargoyla gelicek tlf da bilgi vermiyorlar kargoyu bekleyin diyorlar İnşAllah bende burdan sevinçli haber veririm.Neden heryerde ki sonuç bildirme şekli farklı yahu nede bizde tlf ile öğrenmiyoruz :(

nilgünbulutc
    Katılımcı

tebrikler abicim inş. vize işleminde böyle kısa zamanda biter. Allah yar ve yardımcın olsun. Yolun açık olsun.

facetoface
    Katılımcı

saol canım benim seninde :)))) amin inş

gülümse35
    Katılımcı

hayır göthede öğrenciydim sanırım bu muhabbet ilden ile değişiyor valla anlamadım gitti.burda buün kalanları aramışlar bana tlf gelmedi ama elime sertifika geçmeden bişey demek istemiyorum gelsin öyle halay yapacağım :))

dj_safak
    Katılımcı

ARKADASIM KESİNLİKLE EşİN STRESS YAPMASIN BENDE MEKYUP KONUSU MAX Dİ EĞER MEKTUBU YAPARSA ESİNİZ GECME SANSIN %90 LARA CIKIYOR UMARIM ESİNİZDE BASARILI OLUR.

cok rtsk ederim ALLAH RAZI OLSUNNN INSALLAH VIZENIDE BU KADAR KOLAY VE CABUK ALIRSIN ALLAH KANMIZDA HAYIRLISINI VERSINNN
    insallahkazanir

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 22)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.