20 mart istanbul sınav cilesini atlattık

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    facetoface
    Katılımcı

evet arkadaslar bugun sınav olduk ve sonunda cilemiz bitti :) mektupta ise max vardı :) hören ve lesen biraz karısık ve kastı :)

vermisse
    Katılımcı

hadi hayırlısı bakalım bende 2martta izmirde girdim 85 aldım
    hören 21.58 lesen 21.58 schreiben19. sprechen 23.24 geldi,aslında benim en çpk korktuğum hörendi ama hiç heyecan yapmadım sakindim kimseye takmadım heyecanlananların

facetoface
    Katılımcı

ya biraz kazıktı kursta bire bir sınav ornekleri gibi değildi :) makineli gibi konusuyorlardı :)

gülümse35
    Katılımcı

merhaba arkadaşlar izmirde de sınav çilesi bitti,,ama biraz hüzünlü inanın şoktayız hala.. bizler ne böyle bir sınav gördük ne de böyle bir mektup hocalar bile şok da yani ne yaptık ne ettik bilmiyoruz hiç bir malumatımız yok yani sonu hüzün mü yoksa sevinç mi göreceğiz..göthe tarihinde böyle bir sınav hiç görülmemiş bunu söyleyen lerde hocalar…yaniinanın mektuplarda bile yok verilen mektup..mektup da sadece Kollegen kısmını hatırlıyorum zaten hep tek cümleydi inanın en profesyoneller bile döküldü allahtan sözlü tam puan en azından kurtarırsa o kurtarır…sizce sonuç ne zaman elimizde olur??? Allahım inşallah kazanmışımdır.. :angel:

facetoface
    Katılımcı

ya bizimde horen ve lesen kazıktı :) allah yardımcımız olsun benide kurtaracak olan mektup dur :)

facetoface
    Katılımcı

sınav sonucları pazartesi oğleden sonra yada salı günü acıklanıcak

merhaba arkadaşlar izmirde de sınav çilesi bitti,,ama biraz hüzünlü inanın şoktayız hala.. bizler ne böyle bir sınav gördük ne de böyle bir mektup hocalar bile şok da yani ne yaptık ne ettik bilmiyoruz hiç bir malumatımız yok yani sonu hüzün mü yoksa sevinç mi göreceğiz..göthe tarihinde böyle bir sınav hiç görülmemiş bunu söyleyen lerde hocalar…yaniinanın mektuplarda bile yok verilen mektup..mektup da sadece Kollegen kısmını hatırlıyorum zaten hep tek cümleydi inanın en profesyoneller bile döküldü Allahtan sözlü tam puan en azından kurtarırsa o kurtarır…sizce sonuç ne zaman elimizde olur??? Allahım inşAllah kazanmışımdır.. :angel:

facetoface
    Katılımcı

bu siteden 20 martta ist da sınava giren kimsecikler yokmu ya:)

SABIR95
    Katılımcı

o mektup benim sınavımdada çıkmıştı.kollegin,set wann,aufgabe vardı benim mektubumdada.bu kelimelerle mektup yazdırıyorlar.artık eskisi gibi deil mektuplar.resmen bize A2 mektuplarını yazdırmaya çalışıyorlar.bende A2 kitabı var mektuplar orda aynı bizde çıkanlar gibi sadece kelimeler var.çok zorlaşıyor ya bu sınavv:S

SABIR95
    Katılımcı

arkadaşlar bende 2 nisanda giricem sınava ya böle olumsuz düşünmeyin valla çok korkuyorum şimdiden kaybedicem diye ya.umarım kazanmışınızdır işallahhhhhh AMİNNNNN alkis:)HADİ BU KADAR OLUMSUZ DÜşÜN MEYİN YA

facetoface
    Katılımcı

inş dostum :)

gülümse35
    Katılımcı

inşallah arkadaşım İnşallahh,,sana da bol şans

merytylor
    Katılımcı

ARKADASLAR BENDE o lanet olası mektubun kurbanıyım kollegen,seit wann falan ilk girdigim sınavda cıkmıstı ankarada girmiştim zaten sınav igrenc gecmişti ama ikinci istanbulda girdim gayet sakindim ordaki atmosfer beni cok etkılemıstı cok rahattım netice de kazandım..

facetoface
    Katılımcı

hem ankarada girip hem ist da nasıl giriyorsun
    ??????

facetoface
    Katılımcı

SINAVI GECTİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM halayy:) halayy:) halayy:)

baraka
    Katılımcı

ilk tebrik benden olsun
    adiniza cok sevindim
    umarim vizenizde bu hizda cikar

merytylor
    Katılımcı

face to face ilk ankarada girdim tavsiye üzerine olmadı 1ay gecti ikinciyi ist de girdim.yani diyecegim bi sorunla veya da olmaz giremezsin gibi şeylerle karşılasmadım.

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 20)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.