20 gğnde kağıtlar almanya ya gitmişş

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    camoline
    Katılımcı

dance:) evet arkadaşlar 03/12/2010 cuma günü vize başvurusu yapmıştım…bu yılbaşı tatili araya girince kağıtlar gitmez sandım ama eşime bugün almanya polisinden kagıt gelmiş eksik olan bazı evrakları istemişler kira kontratı çalışma kagıdı iş sözleşmesi gibi evraklar…eşimde onları hazırlayıp perşembe günü teslim edecekmiş hayırlısınla … şimdi merak ettiğim konu bu işlemlerden sonrası gelişmeler ne olacak acaba eşim orda konuştuktan sonra ( yani sorguya çekildikten sonra) herhangi başka bi işlem olacak mı beni tekrar istanbul konsolosluğu çağırırmı….. bide bu işlemler bitince ne kadar sürede bana vize gelecek tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfen çok acayip durumdayım… anlatılmaz bişey bu yani kagıtların polise gitmesi bile benim için çok büyük bi olay ( ama bence herkez böyle hissetmiştir dimii) hadi bana yazın arkadaşlar bekliyorumm cofe:)

camoline
    Katılımcı

evet arkadaşlar bana hiç cevap yazan olmamış kaçgünde bana almanyadan döner belgeler eşim bugün polise verdi belgeleri bi fikri olan yokmu  utanan:)

c3t1n
    Katılımcı

evet arkadaşlar bana hiç cevap yazan olmamış kaçgünde bana Almanya'dan döner belgeler eşim bugün polise verdi belgeleri bi fikri olan yokmu  utanan:)

sanirim haftaya vizen elinde olur eger konsolosluk gine biseyler istemesse

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.