20.07.2012 vize görüşmem

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    zivori
    Katılımcı

Öncelikle vize bekleyen arkadaşlara bol sabırlar diliyorum.Ben 20.07.2012 de ankarada başvurdum.Vize görüşmem çok iyi geçti nasıl tanıştınız nsl görüşüyorsunuz fln sordu bide kendini tanıt dedi almanca bende a1 sınavındaki gibi tanıttım çok rahat geçti 10 dk sürmedi bile.:) Burdaki arkadaşlara göre daha şanslıyım sanırsam çünkü eşim  münihde olduğu için ben en az iki ay gözden çıkarmıştım ama  benm evraklar 17 günde ulaştı yabancılar polisine bugün eşim aradı yabancılar polisini evrakları gelmiş dedi gereken belgeleri eşime getirmesini söyledi yarın getircek belgeleri bi sorun çıkmadı umuyorum 10 güne gelir vizem.Herkes inş bir an önce kavuşur sevdiklerine.  Burdan fuk_18 arkadaşıma bana ettiği yardımlar için teşşekkür ediyorum…

Pegasuss
    Katılımcı

benimki de bugün onaylandı birader bende umuyorum on  gün içinde gelir insallah hayırlı olsun darısı diğer bekliyenlere

Drogestea
    Katılımcı

Bende 17 temmuz da istanbuldan basvurdum munihe bagli germeringe  gidicekti evraklar hala yok bi cvp

zivori
    Katılımcı

saol pegasus seninkide hayırlı olsun inş en kısa zamanda alırısın vizeni…

zivori
    Katılımcı

Eşim kendi gitti oraya konuştu saolsun bi bayan bu konularla ilgilenen kişinin numarasını verdi öyle aradı sordu gelmişler dedi.Belki seninkide gelmiştir bi arasaydı eşin…

Pegasuss
    Katılımcı

Eşim kendi gitti oraya konuştu saolsun bi bayan bu konularla ilgilenen kişinin numarasını verdi öyle aradı sordu gelmişler dedi.Belki seninkide gelmiştir bi arasaydı eşin…

önceliklee  teşekkür ederim umarım bütün bizim gibi bekleyen arkadaslarımızda ererler muradlarına ve bişi sorucam seninki şimdi anlamadımm onaylandı mı eşin belgeleri teslim ettimi

Drogestea
    Katılımcı

Bugun munihi aradi bizde gozukmuyo dedi germeringi arayin demisler. Gecen hafta germeringi aradi sistemde gozukuyor demisler. Her yeri ariyoruz valla. Carsamba gunu tekrar aricaz bakalim ins ulasmistir. Birazda istanbul konsolosluguna bagli gec gondermis olabilirler

Pegasuss
    Katılımcı

Bugun munihi aradi bizde gozukmuyo dedi germeringi arayin demisler. Gecen hafta germeringi aradi sistemde gozukuyor demisler. Her yeri ariyoruz valla. Carsamba gunu tekrar aricaz bakalim ins ulasmistir. Birazda istanbul konsolosluguna bagli gec gondermis olabilirler

gökhan kardeşim sıkma canını eninde sonunda ulasacak biliyorum şu beklemek anamızı ağlattı ama napıcann sabır kardeşim sabır bak sabrede sabrede ermedik ama heyecanlı bekleyiş artık böyle macera gibi olmaya basladı psikopata bağladımm varyaa artık bıkmaktanda bıktım

Drogestea
    Katılımcı

Psikolojik bi donemden geciyoruz hepimiz aklimiza binbir turlu sonuclar geliyor. Allahim dualarimizi kabul etsin bu mubarek gunlerde.

Pegasuss
    Katılımcı

Psikolojik bi donemden geciyoruz hepimiz aklimiza binbir turlu sonuclar geliyor. Allahim dualarimizi kabul etsin bu mubarek gunlerde.

amiiinnnn insallah evet dediği gibi ben hala tereddütteyim vizem elime gelmeden de rahatlamicam. valla binbir türlü sorun yaşayan arkadaş var forumda onaylandı diyip onaylanmayan yani insanın aklına herşey geliyo

zivori
    Katılımcı

inş yakın zamanda gelir haber gökhan fazla takmamamaya çalış kafana…
    yok daha onay verilmedi sadece belgelerim oraya ulaştı yarın getircek eşim belgeleri ondan sorası uzun sürmez sanırım…

Drogestea
    Katılımcı

inş yakın zamanda gelir haber gökhan fazla takmamamaya çalış kafana…
    yok daha onay verilmedi sadece belgelerim oraya ulaştı yarın getircek eşim belgeleri ondan sorası uzun sürmez sanırım…

Bugün mü ulaşmış belgeler?

zivori
    Katılımcı

tam ne zaman gelmiş bilmiyorum ama eşime belgeleri burda dedi hatta ben size çağrı mektubu yazdım dedi…

12 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.