20.04.2010 Ankara aile birleşimi vizesi başvurusu yapıldı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    zaozao
    Katılımcı

20.04.2010 tarihinde ankara için vize başvurusunda bulundum. açıkcası burayı a1  sınavına girmeden önce takip etmeye başlamıştım.Arkadaşların deneyımınden faydalanmak ve gerek goethe enstitüsünün gerekse Alman Büyükelçiliği'nin yeniliklerinden haberdar olmak için. gerçekten güzel faydalı ve insanların aradıkları konuları samimi bir şekilde bulabilecekleri bir site olmuş. Bende vize başvurumdan itibaren günlük şekilde bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum. soruları olan arkadaşlarıma yardımcı olmak ısterım.Rabbim yar ve yardımcımız olsun umarım herkes sevdiğine en kısa zamanda kavuşur.

zaozao
    Katılımcı

teşekkür ederiz paylaşımından dolayı  ''gülbebeğim ''  bende 2 defa aradım eşimde yabancılar polisine iki defa gitti ama insan gibi davranmıyorlarki telefon bile actıgımızda azarlayıcı bır tavırla konusuyorlar. o yüzden akışına bıraktık bakalım ne olacak

sözüm insanlıktan  nasibini almamış insan görünümünde en aşağılık mahlukatlara….

zaozao
    Katılımcı

mektup beklıyoruz hala yabancılar polisinden nasıl bi iştir anlamadım benımle aynı gunde basvuran bır arkadasın vızesı geldı sanırım kemalefe adında  sorun nerde fikri olan arkadaslar pylasımda bulunursa sevınırım

c3t1n
    Katılımcı

yeni bir gelisme varmi??? yabanci polisinde esinden neler istiyorlar?? bende bu yza evlenicem ve vizeye basvurucagiz…. 1,5-2ay türkiyede kalicam beraber dönebilme umuduyla ama sanirim pek olmiyacak…

zaozao
    Katılımcı

HERHANGİ BİR GELİşME YOK BEKLİYORUZ

4 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 19 arası (toplam 19)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.