2 nisan ankara çilesini çekecek olan varmııııı benle beraber?

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar 2 nisan ankara çilesini çekecek olan varmııııı benle beraber?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    SABIR95
    Katılımcı

arkadaşlar 2 nisan ankarada sınava giricem başka benle giren varmı yaaa?yada enson ankarada sınava girmiş arkadaşlar yardım edin lütfennnnnnnnn ::)

ozhan_c84
    Katılımcı

ayın 27 sıne randevu verdıler:( bıraz bekledıgımden gec oldu ama neyse onemlı olan gıdıp kazanmak butun arkadaslara bol sans ınsallh kazanırız

NİLSENAM
    Katılımcı

hepinize başarılar diliyorum arkadaşlar,inş.kazanırsınız :) :)

zeytin
    Katılımcı

Arkadaşlar kimse heyecan yapmasın.Hocalar çok iyiler.Sadece sınava konsantre olun.Dışardan gelen olumsuz düşünceleri kafanıza takmayın. okey:)

piriket
    Katılımcı

ben ankarada 26 sında girdim ve kazandım. sakin olun hepsi bildigimiz şeyler. yazılı kısım zor degil. sprechende de. name alter land beruf…. yazılı kagıdı önümüze alıp onlara göre cümle kuruyoruz. adımızı buchstabiere yaptırıyor, telefon numaramızı soruyor. sonra 2 kart cekiyoruz, cıkanlara göre serbest bir soru soruyoruz. genelde ”haben sie fisch” şeklinde oluyor. sonra 2 kart daha cekiyoruz bunlarda ricalı ”kannst du bitte mein buch geben” tarzında. hepsi bu kadar. herkese başarılardilerim ;)

ozhan_c84
    Katılımcı

ya arkadaşlar bu hafta ankarada sınava giren yok muuu?yardım edin lütfen yaaaa :embarassed:

sınavda neler cıktıgını yazacaksın umarım:)

5 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 20 arası (toplam 20)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.