2 nisan ankara çilesini çekecek olan varmııııı benle beraber?

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar 2 nisan ankara çilesini çekecek olan varmııııı benle beraber?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    SABIR95
    Katılımcı

arkadaşlar 2 nisan ankarada sınava giricem başka benle giren varmı yaaa?yada enson ankarada sınava girmiş arkadaşlar yardım edin lütfennnnnnnnn ::)

Umit07
    Katılımcı

arkadaşlar 2 nisan ankarada sınava giricem başka benle giren varmı yaaa?yada enson ankarada sınava girmiş arkadaşlar yardım edin lütfennnnnnnnn ::)

Merhaba Öncelikle 2 Nisanda Sana Başarılar dilerim.

Sınavda Çıkan Soruları bu Bölüme Yazarsan Bizlerde Faydalanmış oluruz.
    Bende 4 Nisanda Giriceğim.

Teşekkürler

SABIR95
    Katılımcı

sen nerde giriyosun sınava?

eb_sel
    Katılımcı

sınav ıcın bankaya 140 yatırdıkdan sonra sınava gırmek ıcın bır belge gerekmıyormu… kendı nufus cuzdanımızlamı gırcez sınava bılen varmı

SABIR95
    Katılımcı

kendi nüfus cüzdanınla ve banka dekontunla giriceksin sınava başka bişeye gerk yok zaten

eb_sel
    Katılımcı

yanıt ıcın tesekkurler sabır.. bende 17 nısanda sınava gırcem ıstanbulda… kursa gıtmeden hep evde calısdım… cunku almanyada gecen kıs 3 ay almanca kursuna gıtmısdım VHS ye… bakalım basarabılıcemmı… korkuorum ama basarmak zorundayım…

NİLSENAM
    Katılımcı

Allah yardımıcınız olsun,rahat olun,inş.başarırsınız :) :)

SABIR95
    Katılımcı

işallah arkadaşım kazanırız.AMİNNNNNNNNNNNN :D

ozhan_c84
    Katılımcı

bende ayın 10 da gırmeyı dusunuyorum bu onumuzdekı ahfta kurs bıtıyor cok heyacanlı ve sabırsızım ınsllah hepımız ıcın hayırlısı olur ınsallah gecerız ;) herkese bol şans

SABIR95
    Katılımcı

sen nerde giriceksin sınavaa? ya neden kimse ankarada girmiyoo bu sınavaaaa

NİLSENAM
    Katılımcı

sizlere şimdiden bol şanslar diliyorum :) :)

allah yardımcınız olsun :)

SABIR95
    Katılımcı

ya arkadaşlar bu hafta ankarada sınava giren yok muuu?yardım edin lütfen yaaaa :embarassed:

ozhan_c84
    Katılımcı

ben de ankarada gırecem ama bu hafta degıl ayın 10’u gıbı gırmeyı dusunuyorum senın kadar bende tedırgınım 100 gunkuk bır egıtım aldım ama yınede ıster ıstemez oluyor heyecan:S

dj_safak
    Katılımcı

ARDASIM HIC KORMA STRES YAPMA ALLAH YARDIMCIN OLSUN INSALLAH SENDE GERERSIN INSALLAH HERKESIN HASRETI EN KISA ZAMANDA BITER BNIM ESIMDE MEKTUP OLARA ARKADASININ DOGUM GÜNÜ VARMIS ONA GELMEMIYOR AMA BIR GÜN GEC GELEGIM DIYE CIKMIS KAFANA TAKMA INSALLAH BASARIRSINNN SEN MEKTUP ÖRENELERINE BAK ISTERSEN SITEDE BULUNAN
    byby:) byby:)

Umit07
    Katılımcı

Tekrar Allah Yardımcınız olsun Bende 4 Nisanda Antalyada Giriyorum. okey:)

ozhan_c84
    Katılımcı

arkadasla bu gun pın aldım yarın randevu alıcam sınavlarınızda enler cıktıgını yazarsanız sevınırım ankarada gırıcem ama ayın 10 ve sonrası ıcın randevu almayı dusunuyorum

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 20)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.