2 Haziran Rendavum

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    exlans
    Katılımcı

Öncelikle herkeze Merhabalarrrrr ;)
    Arkadaslar Allah kısmet ederse 2'haziran'da Ankara'da randevum var.şimdi sizlerle paylaşmak istedigim tecrübeli ve bu işi atlatmıs arkadaslarımdan bilgi almak isterim.şimdi IKS firmasının söylemiş oldugu evrakları Allah ın izniyle tamamladım.aklıma takılan bieşy var.forumdan okudum genelliklede hani bazı arkadaslarımdan resim,mektup vss…
    gibi seyler sormuslar temin esnasında.öncelikle sunu belirtimde eşimle akrabalık dercemiz hiç yok.yani bu uygulanan işlemi sagdece akaraba evliliği yapanlara mı soruyolar ???yani ben yanımda buna benzer seyleri işimi sansa bırakmamak için götürsem oraya teslim edecegim evrakların haricinde bi dosyada muhafaza etsem elindekiler ney diye sormazlar sanırım ???yada sorsalar bile her ihtimale karsılık getirdim desem yanlıs
    anlasılır mı ???birde arkadslar  yakınlarda rendavu yapanlar varsa nasıl gecti.biliyorum heyecen stress yasak ama :haha:vallahi elimden gelidigi kadar rahat ve sakin olamaya calısacam.Arkadaslar bir kulun bir kula duası cok makbulmüş dualarınızı bekliyorum :angel:Allah'ım cümlemizin Yar ve Yardımcısı olsun byby:)

NOT:Konuyla iliglenen veya bilgi amaçlı bakmak isteyen arkadaslarımın dikkatine Randevum hakkındaki gelişmeleri rendavum bitince yine bu konu başlıgında belirticem.

exlans
    Katılımcı

selam
    bende 18 nisanda aile birleşimi için başvurdum izmir'de, ama konsolosluk pasaportumu almadı şimdi haziran da tekrar randevum var.belki alırlar pasaportu vize basar gönderirler…ama daha öncede konu açıp belirttiğim gibi  bu randevu da eşimde aynı zaman ve saatte Almanya'da yabancılar polisinde olacak. çoğu arkadaş çarpraz sorgu olarak yorumladı,gidicez görücez.

ama randevunun asıl nedeni ispat için istenen resim ,tel kayıtları ,v.s.
    randevu günü zaten konu açarım haberiniz olur kesin.

hmmm anladım kardesim,şimdi bildigim kadarıyla ve formdan edindiğim biligi cercevesinde izmir konsoloslugu pasaportu almıyormus vize işlemlerini on line sistemi seklinde yapıyormus.artık sonrasında pasaportu alıp vizeyimi veriyolar tam bilmiyorum.ama kardesim iletini okudugum kadarıyla capraz sorguya alınacaksınız sanırım???hakkımızda hayırlısı kardesim.sıkma tatlı canını istedikleri kadar cagırsınlar Allahın izniyle öylede böylede alacaksınız vizenizi:)RABBiM Yar ve Yardımcınız olsun kardesim.Allah a emanet olun.

dinamo_35
    Katılımcı

sağol exlans… istediği kadar çağırsınlar,  doğru

exlans
    Katılımcı

sağol exlans… istediği kadar çağırsınlar,  doğru

Rica ederim kardesim,hadi inşallah Allahın izniyle senden hayırlı haberler bekliyoruz kardesim.Allah Yar ve Yardıcımız olsun cümlemizin.

3 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 33 arası (toplam 33)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.