1991 DOGUMLUYUM 1992 YAZILIOR DİE EVRAKLARIM ORADA GORUNMEDİ VE 1 AY GECDİ !

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    İsmetÇağrı
    Katılımcı

Arkadaslar ben 5 mayis 2011 yılı persembe gunu ankara konsolosluguna  aile birlesımı ıcın gorusmeye gittim  ve tum sroulan herseyene cevap verdım gorewlı benden ek bı evrak ıstedı 2. kez yanına cagırırkene ve bana 1 ay verdı evrak esımın tr ye qırıs cıkıs belgesıydı zorda olsa gorusmemden 2 gun sonra bu evragı faxlayıp postaladım ve aradan 25 gun gecdi esımı her hafta yabancılar polısıne yolladım sor die sordu ve kadın her hafta esıne ait bir kayıt yok fotokobılerı bıle gemedi dedi ama ankaradakı calısanlar bız evraklarını 9 mayısta yolladık hemkuryeylen hemde dedıler onlıne olarak ve bugun esımı tekrar arattım kadın yok malesef gene dedi ama sonra 2 dakka sonra aradi dediki eşinin dogum tarhını yannıs gırmısler 1992 die ondan gorunmedı demısler sımdı onu duzeltıp 1991 yapdılar ve sonra demıslerkı esıme ben sana 1 gorusme ayarlıcam gelıceksın demısler ama galıba benıde ıstıcekler gorusmeye ankaradan tekarr ole soluor esım bu durumu nasıl kurtarabılırım annasmalı evlılık olarak herhalde sannedıorlar ama ben1m nıkah fotolarım ve vıdeom duruor hem esımde war hem bende bu durumu nasıl  halledebılırız ne yapmalıyız ben tekrar ankaray qıtmek ıstemıorum trabzondan ankara 1 omur 1de masraf ! Ne bılım ne yapacaz ?

• Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.